Darmowe kontynenty i zwierzęta wersja polska i angielska

u nas możesz pobrać DARMOWE karty PDF zwierzęta i ich kontynenty
( realistyczne zwierzęta )
w dwóch wersjach językowych:
po polsku i po angielsku !

Zwierzęta i ich kontynenty wersja po polsku

Zwierzęta i ich kontynenty (realne). To świetny pakiet dla każdego malucha ciekawego świata! Znajdziecie w nim przepiękne plansze, z realnymi zdjęciami zwierząt zamieszkującymi dany kontynent: ważne jest, by powtarzać z dziećmi na głos nazwy zwierząt, i odczytywać im tym samym nazwy poszczególnych kontynentów. W ten sposób odbywa się globalne utrwalanie, a co za tym idzie: efektywna nauka. Pakiet zawiera również elementy niezbędne do gry MEMORY, w którą można zagrać na dwa sposoby: z młodszymi jak i starszymi dziećmi.  Pamiętajcie, że pakiet zawiera realne zdjęcia zwierząt, co zwiększa jego atrakcyjność i wzbudza większe zainteresowanie maluszków.

Zwierzęta i ich kontynenty wersja po angielsku

Zwierzęta i ich kontynenty. Wersja angielska. Pakiet ten to angielska wersja pakietu Zwierzęta i ich kontynenty. Zarówno każde ze zwierząt jak i kontynenty podpisane są nazwami w języku angielskim: idealne do wykorzystania podczas nauki języka angielskiego.

This is the English version of the Real Animals and Real Continents package. It’s the perfect way to learn English. In the package, you will find some beautiful charts with real pictures of animals and elements for the memory game: great for younger and older children. Real pictures are very cool and make that children are more interested in learning!

Zobacz inne nasze karty PDF

Copyright ©Eduka Center Ul. Michałkowicka 28, 41-100 Siemianowice Śląskie 2021 edukacenter.pl.