dni tematyczne pomoce do pracy z dziecmi

wróć do innych pomocy

NOWOŚĆ!
dzień języków

Do samodzielnego wydruku. Dzień Języków. Wiemy, że języki to przyszłość. Nauka języków od najmłodszych lat może przynieść wiele korzyści, zorganizuj więc z maluchami…Dzień Języków! Z naszym pakietem to możliwe. Przygotowaliśmy iście europejski pakiet, w którym znajdziesz przepiękne dyplomy i odznaki, które możesz wręczyć dzieciom z okazji uczestnictwa w Dniu Języków! Ale to nie wszytko! Nasz pakiet podpowie Ci jak zorganizować powitanie dzieci w różnych językach (przedstawiają to kolorowe plansze), a także w jaki sposób przeprowadzić ciekawe ćwiczenia praktyczne z rodzaju: szeregi i sekwencje czy dopasowanie do siebie elementów. W pakiecie znajdziesz również przepiękną grafikę obrazującą różne kraje, która może ozdobić salę. Udaj się w podróż z dziećmi z naszym pakietem!

NOWOŚĆ!
Dzień pizzy

Do samodzielnego wydruku. Dzień Pizzy. Mniam, pizza! Większość z nas ją uwielbia. A gdyby tak świętować wraz z dziećmi Międzynarodowy Dzień Pizzy? Z naszym pakietem zabawa będzie niesamowita! Skorzystaj z naszego wyjątkowego pakietu, w którym znajdziesz przepiękne dyplomy i odznaki z okazji uczestnictwa w dniu pizzy, a także ćwiczenia praktyczne! Zorganizuj z dziećmi zadania i zabawy takie jak „Matematyczna pizza”, „Pizzowe puzzle”, poznaj etapy tworzenia pizzy, zorganizuj część twórczą, którą uwielbiają dzieci! To będzie smakowity dzień, pełen kreatywności i wyobraźni!

NOWOŚĆ! dzień kota

Do samodzielnego wydruku. Dzień Kota. A gdyby tak uczcić Światowy Dzień Kota? Maluchy z całą pewnością będą zachwycone, a z naszym pakietem nie zabraknie Ci pomysłów na zorganizowanie tego dnia! Nasz pakiet liczy aż 30 stron PDF gotowych do samodzielnego wydruku, znajdziesz w nim realne zdjęcia kotów różnych ras wraz z podpisami, podział kotów, a także ćwiczenia praktyczne: z wykorzystaniem klamerek!

NOWOŚĆ!
Dzień misia

Do samodzielnego wydruku. Dzień Misia. Nasz pakiet Dzień Misia został stworzony z myślą o maluchach! To aż 30 stron PDF gotowych do wydruku pełnych nauki i zabawy. Z tym pakietem Światowy Dzień Pluszowego Misia stanie się wielkim wydarzeniem, pełnym radości i uśmiechu! Znajdziesz w nim realne zdjęcia różnych niedźwiedzi, co wzbudzi w dzieciach ciekawość otaczającym światem. Pakiet zawiera także ćwiczenia praktyczne takie jak „Tort urodzinowy dla misia”, „Znajdź drugą połowę”, „Droga misia do lasu” czy „Policz misie”.

Copyright ©Eduka Center Ul. Michałkowicka 28, 41-100 Siemianowice Śląskie 2021 edukacenter.pl.