Asystent Nauczyciela PrzedszkolaKurs
on-line

PRZEDSPRZEDAŻ Tylko 69 ZŁ
zamiast 300 zł

TERAZ 80% taniej

Zobacz zwiastun kursu!

Zobacz co znajdziesz na kursie

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs skierowany jest dla wszystkich osób, które pragną rozpocząć pracę w przedszkolu na stanowisku asystenta nauczyciela. Jeśli kochasz dzieci i chcesz poszerzyć swą wiedzę i zdobyć nowe kwalifikacje – ten kurs jest dla Ciebie!

Asystent Nauczyciela Przedszkola

Dlaczego Warto?

Warto zapisać się na kurs asystenta nauczyciela w przedszkolu, by zdobyć pracę na wymarzonym stanowisku w przedszkolu, a także – zdobyć interesującą wiedzę i poszerzyć swe zawodowe możliwości.
         Jako Eduka Center stawiamy głównie na praktykę – na naszym kursie dostarczymy Ci wiele praktycznych materiałów, które w przyszłości z powodzeniem wykorzystasz w pracy z dziećmi w przedszkolu. Gotowe pomysły na ćwiczenia i zabawy znajdziesz tylko w naszym kursie na asystenta nauczyciela w przedszkolu!

O autorach kursu:

Kurs stworzony jest przez dwóch pedagogów: Mgr Katarzyna Yuce jest założycielką placówki kształcenia ustawicznego, Eduka Center. Stawia na praktyczne rozwiązania. Jej celem jest wspieranie pracy pedagogów – wciąż się rozwija i realizuje swoje nowe pomysły na pomoce dydaktyczne czy kursy. W przeszłości pracowała w przedszkolu, była Dyrektorem przedszkola a obecnie wspiera Dyrektorów, opiekunów i rodziców w codziennej pracy z dziećmi, posiada 14-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i rodzicami.
Mgr Natalia Chrobok – członek zespołu Eduka Center, autorka kursu Bajkoterapii. Stawia na kreatywne, innowacyjne rozwiązania. Wie jak wiele można znaleźć w książkach, uważa jednak, że praktyka jest niezbędna – zwłaszcza w kursach poszerzających kwalifikacje.

o kursie metodą on-line

W dzisiejszych czasach kurs na asystenta nauczyciela w przedszkolu cieszy się dużym zainteresowaniem. W odpowiedzi na oczekiwania naszych obserwatorów i klientów, stworzyliśmy nasz autorski kurs – w formie on-line. Materiały dostępne są na platformie, a dostęp do nich kursant otrzymuje na okres dożywotni.
Po zakończeniu kursu jest możliwość wygenerowania certyfikatu MEN co jest ważne na dalszych etapach kariery zawodowej.

Obecne na rynku kursy na asystenta nauczyciela w przedszkolu składają się w 90% z teorii 🙁 Choć wiedza teoretyczna jest niezbędna, by poznać dany zawód oraz jakie obowiązki i odpowiedzialność się z nim wiążą, to jednak wiele daje praktyka. My stworzyliśmy kurs składający się z 90% PRAKTYKI!!
My wiemy o tym dlatego chcieliśmy stworzyć coś wyjątkowego. Tak powstał nasz kurs na asystenta w przedszkolu, w którym obecnych jest wiele materiałów do praktycznego wykorzystania na zajęciach z dziećmi. E-booki z propozycjami zabaw i ćwiczeń, karty pracy – to wszystko znajdziesz na naszym szkoleniu.
Nie damy Ci tylko wiedzy – damy Ci także gotowe pomysły i propozycje, dzięki którym zorganizujesz świetne zajęcia i będziesz wiedzieć w jaki sposób zachować się w trudnych sytuacjach w pracy.

Co w nim znajdziesz?

Kurs jest w formie on-line. Znajdziesz w nim materiały video ,materiały pdf oraz praktyczne karty pracy i przykłady zabaw i ćwiczeń. Kurs jest w 90% praktyczny a w 10% teoretyczny. Możesz się uczyć we własnym tempie i czasie. Kurs nie posiada testów egzaminujących. Na zakończenie kursu możesz odebrać certyfikat MEN * jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego

*Pamiętaj dostęp do kursu masz dożywotnio 🙂 na zawsze 🙂 możesz wracać do niego w dowolnym momencie

Tematyka na kursie

 1. Wstęp do kursu
 2. Rozwój dziecka
 • podstawy rozwoju dziecka
 • okres średniego dzieciństwa
 1. Wychowanie przedszkolne
 • co to jest wychowanie przedszkolne
 • cele
 • prawa i obowiązki pomocy w przedszkolu
 1. Trudne zachowania dzieci
 2. Proces adaptacji
 • na czym polega adaptacja
 • o czym warto pamiętać
 1. Metody pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym
 • poszczególne metody
 1. metoda montessori 
 2. metoda globalnego czytania 
 3. opis pedagogiki zabawy
 4. opis m.ruchu rozwijającego
 • propozycje ciekawego zorganizowania czasu:
 •  
 • zabawy sensoryczne 
 • zabawy ruchowe
 • zabawy plastyczne 
 • zabawy kolorami 
 • eksperymenty z najmłodszymi
 • Inspiracje do pracy z dziećmi
 • scenariusze
 • mp4
 • karty PDF        
 •  
 • 7.Kompetencje Asystenta Nauczyciela:
  przepisy bezpieczeństwa i higiena pracy

           stres: jak sobie radzić 

         8.Pierwsza Pomoc – zarys

 • najważniejsze informacje dotyczące pierwszej pomocy 
zobacz więcej opinii na fb

Przekonaj się jaką satysfakcje daje praca z dziećmi i zrealizuj swoje marzenia już dzisiaj!

Dostęp do kursu otrzymasz od razu po zapisaniu się na okres dożywotni na wygodnej platformie on-line ( wystarczy tylko dostęp do internetu, bez instalowania żadnych wtyczek )! 

Oznacza to, że w każdej chwili masz nieograniczony dostęp do materiałów video oraz pdf

*Dostęp do kursu otrzymasz zaraz po zapisaniu się na swój adres e-mail: wyślemy Tobie indywidualne hasło, login oraz paragon/fakturę

Wystawiamy zaświadczenia na drukach MEN

Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego, więc możesz swoją wiedzę udokumentować na akceptowanym przez pracodawców placówek publicznych i niepublicznych w całej Polsce - certyfikacie MEN
Zaświadczenie wydawane jest na  podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych 

* czytaj zasady zaświadczeń MEN w zakładce w MENU
UWAGA!!!
**kurs nie nadaje kwalifikacji do bycia nauczycielem przedszkola lub innych zawodowych kwalifikacji, kurs ma charakter doskonalający

Zaufało nam już ponad 20 000 kursantów
w całej Polsce

PRZEDSPRZEDAŻ
TYLKO 69 ZŁ
zamiast 300 zł
skorzystaj z rabatu 80% taniej

Copyright ©Eduka Center Ul. Michałkowicka 28, 41-100 Siemianowice Śląskie 2021 edukacenter.pl.