Zostań członkiem zespołu Eduka Center

Nasz zespół składa się z pasjonatów edukacji, doświadczonych nauczycieli, kreatywnych twórców treści oraz zaangażowanych specjalistów technicznych. Razem pracujemy nad tym, aby nauka była dostępna, efektywna i inspirująca dla wszystkich.

Chcesz zostać jego częścią?

o nas edukacenter 1.png

W Edukacenter wierzymy, że edukacja jest kluczem do przyszłości

Nie ma co ukrywać, że nasza firma jest nietypowo zarządzana, a relacje między pracownikami i atmosfera w pracy są niepowtarzalne. To wszystko powoduje, że nasza firma może stać się wymarzonym miejscem pracy i rozwoju dla Ciebie.

Warto podkreślić, że nasz „styl bycia” nie był wymyślony czy narzucony odgórnie, ale ukształtował się naturalnie i dopiero po kilku latach tworzenia EDUKA CENTER jasno zdefiniowaliśmy, czym charakteryzuje się EDUKA i dziś jesteśmy w stanie precyzyjnie określić, kto do nas pasuje, a kto nie.

Nasze wartości to przede wszystkim:

– rozwój
– lojalność
– otwartość
– odpowiedzialność
– niezależność
– innowacyjność i kreatywność
– profesjonalizm
– dbałość o klienta
– poszanowanie narzędzi pracy

Chcesz do nas dołączyć? Poznaj nasze zasady:

Nieustannie się rozwijamy

Nasza organizacja tętni nieustanną chęcią poznania i doskonalenia. To, co już opanowaliśmy, jest dla nas jedynie początkiem – nasza ambicja nie ma granic. Jesteśmy wzajemną inspiracją i motorem napędowym do nieustającego rozwoju.

Czy jesteś jednym z nas?

  • Nieustannie dążysz do wyższych celów,
  • Aspirujesz do tworzenia czegoś monumentalnego i chcesz mieć w tym swój udział,
  • Pasjonuje Cię eksploracja nowych rozwiązań i eksperymentowanie,
  • Dążysz do głębszego zrozumienia, aby codziennie być lepszą wersją siebie,
  • Patrzysz na siebie z pokorą, rozumiejąc, ile jeszcze masz do nauczenia,
  • Jesteś w gotowości uczenia się od najlepszych i rozwijania się w ich towarzystwie,
  • Rozumiesz, że rozwój zawodowy wymaga także wysiłku poza godzinami pracy,
  • Akceptujesz, że zmiana jest nieodłącznym elementem biznesu.

Jak wspieramy rozwój w naszej firmie?

  • Zapewniamy środki na zakup książek i uczestnictwo w szkoleniach,
  • Regularnie dzielimy się zdobytą wiedzą i nowymi doświadczeniami.

Nie odnajdziesz się u nas, jeśli:

  • Opierasz się zmianom, preferując utarte schematy,
  • Panikujesz w obliczu nowości,
  • Zadowala Cię Twoja obecna wersja i nie widzisz potrzeby rozwoju,
  • Uważasz, że rozwój zawodowy ogranicza się do godzin pracy,
  • Ważniejsza jest dla Ciebie pozorna doskonałość niż autentyczność.

Angażujemy się w to, co robimy

W naszym zespole postrzegamy firmę nie tylko jako miejsce pracy, ale jako przestrzeń, której jesteśmy współtwórcami. Aktywnie angażujemy się w podejmowanie decyzji i nie wahamy się brać na siebie odpowiedzialności.

Jak rozpoznać, że pasujesz do naszego zespołu?

  • Cenimy sobie samodzielne wyciąganie wniosków i dzielenie się nimi,
  • Jesteśmy proaktywni i podejmujemy decyzje, nie zrzucając odpowiedzialności na innych,
  • Regularnie konsultujemy się w zespole na temat możliwych udoskonaleń.

Jak wspieramy to podejście w firmie?

  • Dajemy duże pole swobody w podejmowaniu decyzji, dzięki czemu każde z nas ma poczucie sprawczości w swoich działaniach i nie staje się tylko trybikiem w maszynie,
  • Regularnie wymieniamy się nowo zdobytą wiedzą i doświadczeniami.

Nie jesteś dla nas, jeśli:

  • Tolerujesz status quo, które uważasz za niewłaściwe, zamiast dążyć do zmian,
  • Traktujesz pracę wyłącznie jako źródło dochodu, bez zaangażowania poza nią,
  • Unikasz odpowiedzialności za błędy i szukasz winnych, zamiast przyjmować lekcje,
  • Ograniczasz swoją aktywność do wymaganego minimum,
  • Wymagasz ciągłego nadzoru do efektywnej pracy,
  • Nie potrafisz podejmować decyzji, a Twoja aktywność ogranicza się jedynie do wykonywania zleconych zadań,
  • Postrzegasz pracę u nas jako krótkoterminowe zobowiązanie.

Wspieramy się wzajemnie i mamy poczucie humoru

Nasza kultura firmowa to nie tylko wzajemne wsparcie i pomoc, ale także unikalny styl komunikacji, którą cechuje życzliwość, ale i lekka “zadziorność”. Wymaga to dystansu do siebie i dobrego poczucia humoru. Posiadasz je?

Czy pasujesz do nas?

  • Cenisz współpracę ponad rywalizację,
  • Preferujesz szczerość nad dyplomacją,
  • Unikasz fałszu, hipokryzji i samousprawiedliwiania,
  • Chcesz pracować w otoczeniu wzajemnego zaufania, gdzie możesz otwarcie mówić o wszystkim,
  • Nie boisz się konstruktywnej krytyki, rozumiejąc, że służy ona wspólnym celom,
  • Masz poczucie humoru zgodne z naszym, gotowe do śmiechu nad sobą i życzliwego żartowania z innych.

Jak wspieramy tę kulturę?

  • Odrzucamy formalności i niepotrzebne konwenanse,
  • Tworzymy swobodne środowisko pracy, gdzie panuje wzajemny szacunek bez tworzenia dystansu,
  • Jesteśmy wobec siebie szczerzy, otwarci, ale zawsze chętni do wzajemnej pomocy.

  • Wolisz dyplomację od szczerości,
  • Nie masz dystansu do siebie, a w komunikacji z drugim człowiekiem wolisz wycofać się miast porozmawiać,
  • Masz trudności z przyjmowaniem informacji zwrotnej i odczuwasz krytykę jako osobisty atak.

Jeżeli....

Jak wygląda nasza ścieżka rekrutacyjna?

Zbieramy zgłoszenia, przeglądamy i odzywamy się do wybranych osób.

Dostaniesz od nas zadanie próbne (płatne).

Jeśli spodoba nam się efekt Twojej pracy - podpisujemy umowę na okres próbny.

Po pozytywnej ocenie okresu próbnego, zaprosimy Cię do wypełnienia testu kompetencji.

Jak wszystko przebiegnie dobrze, podpiszemy umowę na dłużej.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

smm eduka

Social Media Manager

Poszukujemy pasjonatki/pasjonata social mediów, który rozumie i aktywnie działa na różnych mediach społecznościowych. Potrzebujemy do zespołu osoby kreatywnej, która naprawdę kocha i czuje sociale. Takiej, która śledzi trendy i ma głowę pełną pomysłów. Poszukujemy kogoś, kto zbuduje stale rosnącą i zaangażowaną społeczność naszej marki.

Nasze wymagania:

  1. Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  2. Ponadprzeciętna kreatywność i znajomość trendów w komunikacji.
  3. Znajomość narzędzi do tworzenia rolek, relacji (dajemy wolną rękę).
  4. Zwięzłe i bezpośrednie copy.
  5. Umiejętność dopasowywania elementów marki, wyczucie wizualne (korzystamy głównie z szablonów, ale jesteśmy otwarci na propozycje).
  6. Umiejętności analityczne i rozumienie wpływu kanałów SM na markę i realizację celów sprzedażowych.
  7. Doświadczenie / wiedza pedagogiczna mile widziane.

Twoje zadania:

  1. Tworzenie planu strategii marketingowej na social media.
  2. Tworzenie i publikacja Postów na Fb i Ig.
  3. Relacje i rolki – tworzenie i publikacja.
  4. Ścisła współpraca z Ecomerce Managerem lub agencją reklamową.
  5. Raporty, podsumowania, wdrażanie usprawnień.
ecm eduka

Ecommerce Manager

Poszukujemy doświadczonego E-commerce Managera / Managerki, czyli osoby, która wesprze sprzedaż naszych produktów, pomoże w kształtowaniu strategii e-commerce, zarządzaniu platformami online i optymalizacją doświadczenia zakupowego dla klientów.

  1. Strategia Sprzedażowa: opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowej online, uwzględniającej cele firmy, trendy rynkowe oraz potrzeby klientów.
  2. Zarządzanie Platformą E-commerce: nadzór nad platformą e-commerce, czyli miejscem, gdzie klienci mogą przeglądać, wybierać i zakupować kursy online. Zapewnienie, że platforma jest łatwa w nawigacji, bezpieczna i zoptymalizowana pod kątem konwersji.
  3. Marketing Online: planowanie i wdrażanie kampanii marketingowych online, w tym reklam w mediach społecznościowych, e-mail marketingu, kampanii Google Ads czy strategii content marketingowej. Celem jest zwiększenie widoczności kursów oraz przyciągnięcie nowych klientów.
  4. Analiza Danych i Raportowanie: regularna analiza danych związanych ze sprzedażą, konwersjami, zachowaniem klientów. Tworzenie raportów i wniosków mających na celu usprawnienie strategii sprzedażowej.
  5. Optymalizacja Konwersji: stała praca nad poprawą efektywności strony internetowej pod kątem konwersji. Testowanie różnych elementów strony, takich jak przyciski CTA, formularze czy treści, aby zoptymalizować doświadczenie zakupowe.
  6. Współpraca Zespołowa: ścisła współpraca z zespołem marketingowym, zespołem trenerów kursów online oraz zespołem obsługi klienta w celu zapewnienia spójności działań i kompleksowego podejścia do klienta.
  7. Rozwój Nowych Kanałów Sprzedaży: poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży online, takich jak partnerstwa, afiliacje, czy współpraca z innymi firmami edukacyjnymi.
  8. Zarządzanie Kampaniami Promocyjnymi: planowanie i wdrażanie kampanii promocyjnych, sezonowych promocji, rabatów czy programów lojalnościowych w celu przyciągnięcia i utrzymania klientów.
  9. Monitorowanie Trendów Rynkowych: śledzenie trendów rynkowych w branży kursów online oraz dostosowywanie strategii sprzedażowej do zmieniających się potrzeb klientów.
  10. Wsparcie Techniczne dla Klientów: współpraca z działem obsługi klienta w celu zapewnienia wsparcia technicznego dla klientów korzystających z platformy e-commerce.

Nasze wartości są Ci bliskie, ale nie widzisz stanowiska dla siebie?

Poszukujemy również specjalistów do naszej drugiej gałęzi szkoleń.