Jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego Wpisaną do Rejestru UM.

Szkolimy online, na rynku jesteśmy od 2009 roku Specjalizujemy się w szkoleniach pedagogicznym, bo pedagogika to nasza pasja a nie przypadek!

o nas edukacenter 1.png

Wybuch pandemii w 2020 roku zaskoczył cały świat. Niemal wszystkich ogarnął niepokój, niepewność co dalej, strach o swoją przyszłość. Emocje te nie były obce także i dla mnie - Katarzyny Yuce.

Jako autorka kursu on-line na opiekuna w żłobku nie wiedziałam co robić dalej. Moja firma z dnia na dzień zatrzymała się.  Nauczona jednak doświadczeniem wiedziałam, że nie mogę się poddawać. Ciężko pracowałam, by stworzyć kurs i pokazać ludziom, że nauka może być przyjemna i że można uczyć się na własnych warunkach. Stworzenie platformy EDUKA CENTER rodziło się w mojej głowie już dawno a pandemia i ten niepokój tylko mnie popchnął do kolejnych moich projektów i ich realizacji!

o nas edukacenter 2.png

Zaczęłam główkować co dalej. I gdy tak myślałam, mój wzrok padł na moją 3 letnią wtedy córeczkę, która ćwiczyła literki. Tak, już w wieku 3 lat moja córka uczyła się pisać, czytać i liczyć. Osiągnęłyśmy wspaniałe efekty dzięki metodzie inspirowanej Montessori, którą wdrożyłam w edukację mojego dziecka. I już wiedziałam co zrobię:

Chcę przekazać wiedzę, którą posiadam innym rodzicom
i opiekunom!

Pełna entuzjazmu nagrałam pierwsze kursy on-line na platformie Eduka Center: Innowacyjna nauka pisania i czytania oraz Świat liczb: nauka liczenia. Szkolenia te stały się bestsellerem co bardzo mnie ucieszyło. Obserwując jak wiele osób jest zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy i umiejętności w takiej formie – formie internetowej – postanowiłam rozwijać swoją platformę. Skontaktowałam się też z innymi specjalistami i z ich udziałem powstały nowe, profesjonalne szkolenia. W swojej ofercie posiadamy już 14 kursów doskonalących z zakresu pedagogiki, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Sprawdź nasz sklep Dzięki marzeniom, determinacji dzielimy się wiedzą mając z tego ogromną satysfakcję a wasze pozytywne opinie napędzają nasz cały zespół EDUKA CENTER do ciągłego rozwoju platformy.

Nie osiadłam na laurach. Wciąż działam, by rozwijać platformę Eduka Center. Dla was!