Najczęstsze Pytania i Odpowiedzi

Problem z hasłem

Po zapisie otrzymujesz od nas na maila hasło i login ( login to twój adres e-mail ). Sprawdź SPAM z dnia zapisu. Może zapisałeś się wcześniej a opłaciłeś kilka dni później – w takiej sytuacji patrz na datę zapisu nie zapłaty.

Sprawdź uważnie swoją skrzynkę SPAM oraz folder OFERTY/INNE. Sprawdź również SPAM z daty zapisu ( nie zapłaty jeśli to nastąpiło w inny dzień )

 

Jeśli nadal z jakiegoś powodu nie masz naszego maila z hasłem w SPAMIE, możesz hasło odzyskać samemu. Otwórz zakładkę ZALOGUJ

i na dole okienka kliknij ” nie pamiętasz hasła?”

Wpisz tam swój adres e-mail jaki wpisywałeś przy zamówieniu – otrzymasz link do resetu i ustawienia hasła samodzielnie.

Upewnij się, że w formularzu zapisu wpisałeś prawidłowy adres e-mail. Czasem zdarzają się literówki i system zapisał nieprawidłowy adres e-mail. W takim przypadku nie otrzymasz żadnych powiadomień i musisz skontaktować się z nami  pod adresem: szkolenia@edukacenter.pl

Upewnij się, że przepisujesz hasło prawidłowo, jednak my zalecamy, aby je kopiować w całości (gdyż jest one skomplikowane). Jeśli nadal pojawia się błąd najlepiej wygeneruj sobie nowe hasło. Jak to zrobić? Pod oknem gdzie się logujesz znajdziesz napis ” nie pamiętasz hasła?”

Kliknij w ten napis i wpisz swój adres e-mail, a system wyśle Ci instrukcję jak wygenerować nowe hasło.

Dostęp do kursu/Pdf-ów/e-book

Po zalogowaniu się ZALOGUJ SIĘ w czarnym MENU – zakładka MÓJ DOSTĘP.

Certyfikaty

Zaświadczenie możesz wygenerować sobie samemu w PDF w zakładce CERTYFIKATY ( po zalogowaniu oraz po odznaczeniu każdej lekcji jako ukończona ). Zakładkę znajdziesz w MENU certyfikaty. 

Wersja do pobrania PDF jest w wersji podstawowej, na której widnieje twoje imię i nazwisko oraz temat szkolenia, data a także pieczątki. Zaświadczenie jest na druku MEN. 

Wersję rozszerzoną w formie papierowej – dodatkowo płatną dla chętnych – można uzyskać na zamówienie.

Zaświadczenie powinno się wygenerować jeśli przerobiłaś(łeś) każdą lekcja i odznaczyłaś (łeś) materiał jako Ukończony. Jeśli nadal jest problem napisz na szkolenia@edukacenter.pl

Wyślij do nas taką prośbę mailowo a w załączniku wyślemy Ci wzór zaświadczenia w wersji podstawowej oraz w wersji rozszerzonej ( wersja rozszerzona dodatkowo płatna w formie papierowej , wersja podstawowa pdf w ramach kursu ) 

Nasz mail: szkolenia@edukacenter.pl

Copyright ©Eduka Center Ul. Michałkowicka 28, 41-100 Siemianowice Śląskie 2018 edukacenter.pl.