e-book podążaj za dzieckiem

e-book

„Podążaj za dzieckiem”

dlaczego warto go mieć?

to kopalnia pomysłów ćwiczeń praktycznych zgodnych z naturą dziecka wg koncepcji Montessori

autorskie zdjęcia przy wykorzystaniu ćwiczeń

ćwiczenia kształtujące samodzielność u dziecka

ćwiczenia kształtujące wczesną naukę pisania, czytania i liczenia

Co znajdziesz w e-book?

Każda z dziedzin jest pokrótce opisana, każda z nich zawiera co najmniej kilka propozycji ćwiczeń, które można wykonać – w domu czy miejscu, w którym pracujecie!

Świetne jest to, że przedstawione pomysły wykorzystują pomoce rozwojowe, które bardzo łatwo wykonać samemu bądź nawet znaleźć w swoim zaciszu domowym!

warto bo...

Przedstawione pomysły ćwiczeń naprawdę bardzo inspirują i zadowalają – zarówno dorosłych jak i najmłodszych. Pokazują w jaki sposób kształtować   w dziecku samodzielność, w jaki sposób zaangażować malucha w proste prace domowe, które z kolei sprawią, że poczuje się on ważny, potrzebny, wyjątkowy!

spis treści

Znajdziecie propozycje atrakcyjnych sposobów przyswajania liter, cyfr, a nawet naukę kontynentów, map czy flag poszczególnych krajów.

I to wszystko udokumentowane autorskimi zdjęciami z prywatnego folderu.


czekaj... to nie wszystko!

jeśli zakupisz e-book otrzymasz w prezencie.... aż 10 naszych autorskich wierszyków pokazywanek dla dzieci 1-4 l + video z instrukcją i pomysłami do pokazywania!!
wartości 29 zł otrzymasz za 0 zł

Co sprawia, że właśnie ten
e-book jest wyjątkowy
i warto się z nim zapoznać?

Nie jest to teoria czy opis poszczególnych pojęć, czyli wiedza zaczerpnięta z różnorakich źródeł. Choć wiedza teoretyczna przedstawiona jest w sposób, który czyta się z lekkością, nie ona jest atutem. Atutem są właśnie gotowe pomysły ćwiczeń z poszczególnych dziedzin, realizowane za pomocą metody Montessori. Do tego zdjęcia, które przedstawiają, że opisane pomysły nie są jedynie zlepkiem słów, a prawdziwymi zajęciami, które w sposób kreatywny i atrakcyjny rozwijają dziecko!

Copyright ©Eduka Center Ul. Michałkowicka 28, 41-100 Siemianowice Śląskie 2021 edukacenter.pl.