e-booki

wróć do WYBIERZ KURSY

NOWOŚĆ!! Zabawy na chłodniejsze dni

Zabawy na chłodniejsze dni. Z tym kreatywnym e-bookiem nie ma szans na nudę – a zwłaszcza gdy za oknem deszcz i chłód! E-book zawiera 30 stron PDF. Znajdziecie w nim: jesienne wierszyki – wraz z opisem ruchu, tak zwane wierszyki-pokazywanki, zabawy ruchowe, idealne do wykonania w pomieszczeniu, zabawy plastyczne, które pokochają najmłodsi! Cały e-book utrzymany jest w klimacie jesiennym – został specjalnie stworzony na tę złotą porę roku.

Eksperymenty

Eksperymenty naukowe dla najmłodszych. Wszyscy wiemy jak maluchy rwą się do ćwiczeń praktycznych! Dlatego też, wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom, stworzyliśmy praktyczny e-book edukacyjny z eksperymentami naukowymi dla najmłodszych! Znajdziecie w nim: eksperymenty z użyciem wody, proste eksperymenty dla najmłodszych maluchów, eksperymenty z efektem WOW, eksperymenty z prostych składników. Ten e-book zdecydowanie zachwyci dzieci i sprawi im wielką radość! Koniecznie musicie zapoznać się z naszymi propozycjami naukowych eksperymentów!

Zabawy kolorami

Wyjątkowy i praktyczny e-book do pracy z dziećmi! Pokocha go każdy opiekun, a ćwiczenia w nim zawarte – każdy maluch! Znajdziecie w nim wskazówki jak zrobić własny sorter kolorów (pięknie prezentujący się w sali żłobkowej), propozycje różnego rodzaju gier i zabaw, które utrwalają poznawanie kolorów (np. barwienie wody czy kolorowy spacer – zabawy kreatywne i ciekawe, umilające codzienność żłobkową), wierszyki utrwalające poznawanie kolorów (każdy wierszyk dotyczy danego koloru), praktyczne wskazówki, które dostarczą opiekunom informacji, w jaki sposób postępować, by dziecko nauczyło się rozpoznawania kolorów. Ten e-book to kopalnia inspiracji: na pewno przyda się każdej osobie pracującej z dziećmi.

e-book
" Podążaj za dzieckiem"

11 zł 

e-book
DIY zabawy plastyczne

Pakiet zrób to sam to istna kopalnia inspiracji na wykonanie prac plastycznych różnego typu. Przeznaczony dla najmłodszych, idealny na wiosnę i lato. Znajdziecie w nim niebanalne propozycje prac plastycznych, które maluchy pokochają. E-book zawiera propozycje wykonania: stempelków, wyklejanek-rysowanek, składania elementów. To 22 strony PDF, które umilą wam każde zajęcia. 

Zabawy Sensoryczne

Zabawy sensoryczne pobudzają działanie wszystkich zmysłów, ale i dają wiele radości i  frajdy. Zarówno dzieci jak i opiekunowie uwielbiają je stosować; tak więc przygotowaliśmy specjalny e-book z propozycjami zabaw sensorycznych dla najmłodszych! To aż 30 stron PDF zawierających: część teoretyczną opisującą zmysły i ich funkcje oraz część z propozycjami zabaw. Podzielono je na części: propozycje mas sensorycznych oraz zabawy sensoryczne. Wiedzieliście jak wykonać masę błotną lub balonową? Albo jak bawić się w makaronowe włosy i zmysłorolki? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego e-booka!

Zabawy Ruchowe

Wiemy, jak aktywność fizyczna jest ważna w życiu i rozwoju dziecka; dlatego przygotowaliśmy autorski e-book z pomysłami na świetne zabawy ruchowe dla dzieci do lat 4. Pakiet zawiera zarówno część teoretyczną, krótko opisującą zalety ruchu oraz część praktyczną, w której znajdziecie propozycje wielu zabaw ruchowych, które podzielono na dwie części. W e-booku zawarto propozycje zajęć głównych oraz zabaw wyciszających, które są równie ważne. Przy każdej z zabaw został opisany CEL i PRZEBIEG zajęć.

wróć do WYBIERZ KURSY

Copyright ©Eduka Center Ul. Michałkowicka 28, 41-100 Siemianowice Śląskie 2021 edukacenter.pl.