e-booki

wróć do WYBIERZ KURSY

NOWOŚĆ!
Eksperymenty

Eksperymenty naukowe dla najmłodszych. Wszyscy wiemy jak maluchy rwą się do ćwiczeń praktycznych! Dlatego też, wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom, stworzyliśmy praktyczny e-book edukacyjny z eksperymentami naukowymi dla najmłodszych! Znajdziecie w nim: eksperymenty z użyciem wody, proste eksperymenty dla najmłodszych maluchów, eksperymenty z efektem WOW, eksperymenty z prostych składników. Ten e-book zdecydowanie zachwyci dzieci i sprawi im wielką radość! Koniecznie musicie zapoznać się z naszymi propozycjami naukowych eksperymentów!

Zabawy kolorami

Wyjątkowy i praktyczny e-book do pracy z dziećmi! Pokocha go każdy opiekun, a ćwiczenia w nim zawarte – każdy maluch! Znajdziecie w nim wskazówki jak zrobić własny sorter kolorów (pięknie prezentujący się w sali żłobkowej), propozycje różnego rodzaju gier i zabaw, które utrwalają poznawanie kolorów (np. barwienie wody czy kolorowy spacer – zabawy kreatywne i ciekawe, umilające codzienność żłobkową), wierszyki utrwalające poznawanie kolorów (każdy wierszyk dotyczy danego koloru), praktyczne wskazówki, które dostarczą opiekunom informacji, w jaki sposób postępować, by dziecko nauczyło się rozpoznawania kolorów. Ten e-book to kopalnia inspiracji: na pewno przyda się każdej osobie pracującej z dziećmi.

e-book
" Podążaj za dzieckiem"

11 zł 

e-book
DIY zabawy plastyczne

Pakiet zrób to sam to istna kopalnia inspiracji na wykonanie prac plastycznych różnego typu. Przeznaczony dla najmłodszych, idealny na wiosnę i lato. Znajdziecie w nim niebanalne propozycje prac plastycznych, które maluchy pokochają. E-book zawiera propozycje wykonania: stempelków, wyklejanek-rysowanek, składania elementów. To 22 strony PDF, które umilą wam każde zajęcia. 

e-book "Metoda Globalnego Czytania"

To e-book opisujący Metodę Globalnego Czytania – dla wszystkich opiekunów i rodziców, którzy pragną zdobyć wiedzę na temat metody Glenna Domana i wdrożyć malucha w naukę czytania. Co znajdziecie w tym e-booku? Przede wszystkim informację o autorze Globalnego Czytania, charakterystykę metody, korzyści jakie płyną z jej stosowania, instrukcję na temat tworzenia własnych kart do Metody Globalnego Czytania. Dzięki temu e-bookowi zdobędziecie niezbędną wiedzę na temat nauki czytania przeznaczonej dla najmłodszych oraz nauczycie się jak tworzyć karty, które wykorzystacie do pracy metodą Domana. 

Zabawy Sensoryczne

Zabawy sensoryczne pobudzają działanie wszystkich zmysłów, ale i dają wiele radości i  frajdy. Zarówno dzieci jak i opiekunowie uwielbiają je stosować; tak więc przygotowaliśmy specjalny e-book z propozycjami zabaw sensorycznych dla najmłodszych! To aż 30 stron PDF zawierających: część teoretyczną opisującą zmysły i ich funkcje oraz część z propozycjami zabaw. Podzielono je na części: propozycje mas sensorycznych oraz zabawy sensoryczne. Wiedzieliście jak wykonać masę błotną lub balonową? Albo jak bawić się w makaronowe włosy i zmysłorolki? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego e-booka!

Zabawy Ruchowe

Wiemy, jak aktywność fizyczna jest ważna w życiu i rozwoju dziecka; dlatego przygotowaliśmy autorski e-book z pomysłami na świetne zabawy ruchowe dla dzieci do lat 4. Pakiet zawiera zarówno część teoretyczną, krótko opisującą zalety ruchu oraz część praktyczną, w której znajdziecie propozycje wielu zabaw ruchowych, które podzielono na dwie części. W e-booku zawarto propozycje zajęć głównych oraz zabaw wyciszających, które są równie ważne. Przy każdej z zabaw został opisany CEL i PRZEBIEG zajęć.

wróć do WYBIERZ KURSY

Copyright ©Eduka Center Ul. Michałkowicka 28, 41-100 Siemianowice Śląskie 2018 edukacenter.pl.