Eduka Center. Co można ściągnąć za darmo?

Eduka Center. Co można ściągnąć za darmo?

Wiemy, ile praca z dziećmi może dać radości. Wystarczy uśmiech dziecka, byśmy zapomnieli o całym trudzie. Jako opiekunowie (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ), nauczyciele i rodzice powinniśmy zapewnić dzieciom atrakcyjne, kolorowe materiały do zdobywania nowych umiejętności poprzez zabawę. Z tego też powodu, stworzyliśmy specjalną stronę KLIK, na której znajdziecie wiele pomocy do pracy z dziećmi stworzonymi właśnie przez nas zespół – zespół Eduka Center.


Co więcej, udostępniliśmy także materiały darmowe, które możecie ściągnąć w każdej chwili i wykorzystać na zajęciach. Wierzymy, że wartość, jaką dajemy wam w naszych materiałach pomoże wam w pracy, a dzieciom umili proces nauki. 

Co więc można ściągnąć za darmo?

Darmowy e-book. Nasz e-book to specjalnie przygotowany poradnik dla żłobkowych cioć, który zawiera wiele cennych wskazówek i porad. Materiał powstał we współpracy z Super Nianią, Dorotą Zawadzką, której doświadczenie i specjalistyczna wiedza pozwoliły nam napisać ową książkę elektroniczną, liczącą 23 strony. W e-booku odpowiedzieliśmy na 12 najważniejszych zagadnień, o które często pytają nas żłobkowe ciocie. Poradnik znajdziecie za darmo TUTAJ.

Karty PDF KONTYNENTY.  Jak pobudzać u dziecka ciekawość światem, jak wzbudzić w nim chęć do podróżowania i odkrywania nieznanego? To proste – skorzystajcie z naszego darmowego pakietu Kontynenty. To pakiet z przepięknymi ilustracjami, który wykorzystacie zarówno w domu jak i na zajęciach ze swoimi maluchami! To aż 7 kontynentów i mnóstwo zwierząt na nich żyjących – w jednym pakiecie! Gwarantujemy, że zajęcia związane z nauką kontynentów staną się jednymi z ulubionych zajęć maluchów. Pakiet ściągniecie TUTAJ.

Dyplomy. Jesteś opiekunem w żłobku/klubie malucha i zawsze masz problem ze znalezieniem ciekawych wzorów dyplomów na różnego typu okazje? Znamy to! Jednak rozwiązaliśmy tą sytuację tworząc 25 wzorów kolorowych dyplomów na różne okazje! To naprawdę pomocny pakiet, który przyda się w ciągu całego roku. Piękne propozycje dyplomów do ściągnięcia za darmo znajdują się TUTAJ.

Cyfry do kolorowania. Nauka cyferek? Najlepiej zacząć od prac plastycznych, które jednocześnie rozwijają motorykę małą! Dzięki naszemu pakietowi  zdobędziecie dostęp do ciekawych szablonów; idealnych do wyklejania czy kolorowania. Prócz “czystych” szablonów w pakiecie znajdują się również szablony z krótkimi instrukcjami, które zachęcają do wykonania określonego ruchu co świetnie przygotowuje do nauki pisania. Pakiet znajduje się TUTAJ.

Zachęcamy was do skorzystania z naszych darmowych materiałów i czekajcie na więcej: szykujemy nowości w najbliższym czasie!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Komentarze

Dodaj komentarz

Copyright ©Eduka Center Ul. Michałkowicka 28, 41-100 Siemianowice Śląskie 2021 edukacenter.pl.