Kreatywny opiekun
kreatywny
opiekun

CAŁY PAKIET promocja TYLKO 69 ZŁ
zamiast 218 zł

Co wchodzi w skład pakietu?

aż 9 pomocy! w tym aż 50 video!

Zobacz poniżej:

1.Zabawy ruchowe

Autorski e-book z pomysłami na świetne zabawy ruchowe dla dzieci do lat 4. Pakiet zawiera zarówno część teoretyczną, krótko opisującą zalety ruchu oraz część praktyczną, w której znajdziecie propozycje wielu zabaw ruchowych, które podzielono na dwie części. W e-booku zawarto propozycje zajęć głównych oraz zabaw wyciszających, które są równie ważne. Przy każdej z zabaw został opisany CEL i PRZEBIEG zajęć.

2.DIY zrób to sam

Pakiet zrób to sam to istna kopalnia inspiracji na wykonanie prac plastycznych różnego typu. Przeznaczony dla najmłodszych, idealny na wiosnę i lato. Znajdziecie w nim niebanalne propozycje prac plastycznych, które maluchy pokochają. E-book zawiera propozycje wykonania: stempelków, wyklejanek-rysowanek, składania elementów. To 22 strony PDF, które umilą wam każde zajęcia.

3.Globalne Czytanie

To e-book opisujący Metodę Globalnego Czytania – dla wszystkich opiekunów i rodziców, którzy pragną zdobyć wiedzę na temat metody Glenna Domana i wdrożyć malucha w naukę czytania. Co znajdziecie w tym e-booku? Przede wszystkim informację o autorze Globalnego Czytania, charakterystykę metody, korzyści jakie płyną z jej stosowania, instrukcję na temat tworzenia własnych kart do Metody Globalnego Czytania. Dzięki temu e-bookowi zdobędziecie niezbędną wiedzę na temat nauki czytania przeznaczonej dla najmłodszych oraz nauczycie się jak tworzyć karty, które wykorzystacie do pracy metodą Domana.

4.e-book " Podążaj za dzieckiem "

Znajdziecie w nim propozycje atrakcyjnych sposobów przyswajania liter, cyfr, a nawet naukę kontynentów, map czy flag poszczególnych krajów.

 

5. to aż 30 video inspiracji

To propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią oglądać różnego typu propozycje do wykorzystania w pracy z dziećmi. Przygotowaliśmy dla was aż 30 video, które na pewno zainspirują was do przeprowadzenia kreatywnych, ciekawych zajęć. Kategorie jakie znajdziecie w naszych video to propozycje zabaw ruchowych oraz propozycje zabaw plastycznych. Zabawy idealne do przeprowadzenia z dziećmi do lat 4.

6.Zabawy sensoryczne

przygotowaliśmy specjalny e-book z propozycjami zabaw sensorycznych dla najmłodszych! To aż 30 stron PDF zawierających: część teoretyczną opisującą zmysły i ich funkcje oraz część z propozycjami zabaw. Podzielono je na części: propozycje mas sensorycznych oraz zabawy sensoryczne. Wiedzieliście jak wykonać masę błotną lub balonową? Albo jak bawić się w makaronowe włosy i zmysłorolki? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego e-booka!

7.Kurs matematyka Multisensoryczna z certyfikatem MEN ( video+pdf )

Kurs Matematyka Multisensoryczna to idealna propozycja dla wszystkich opiekunów. Prócz pełnych, opisanych scenariuszy zajęć z pojęciami matematycznymi idealnymi dla dzieci do lat 3, znajdziecie w nim także aż 10 nagrań video, które ułatwią wam prowadzenie zajęć. Jakie scenariusze znajdziecie w naszym kursie? Są to: zabawy edukacyjne z balonami na cały tydzień, ćwiczenia z odwzorowaniem/odbiciem lustrzanym, zajęcia tematyczne “Kolor żółty jak cytrynka” z wykorzystaniem cytryny i olejku cytrynowego, zajęcia “Wolno-Szybko”, ćwiczenia obrazujące dzieciom pojęcie “Para”, ćwiczenia “Okrągły jak…”, w których wyodrębniamy okrągłe przedmioty, zajęcia “Mierzymy co się da!”, ćwiczenia związane z wagą: ciężki-lekki, zajęcia wprowadzające liczbę 1, memory zapachowe. Scenariusze z matematyki multisensorycznej, które znajdziecie w naszym kursie to prawdziwa kopalnia pomysłów na przeprowadzenie ciekawych zajęć.

*Do pobrania certyfikat uczestnictwa MEN

8. To aż 10 autorskich wierszyków dla dzieci + video

Dzieci uwielbiają różnego typu rymowanki – z tego też powodu stworzyliśmy aż 10 autorskich, ciekawych wierszyków, odpowiednich dla dzieci do 4 roku życia. Prócz tekstu rymowanki w nawiasach znajdziecie opis ruchu – pokazywania, który dzieci podczas mówienia wierszyka będą naśladować. Dzięki temu nauka wierszyków stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna. Co więcej, w pakiecie tym znajdziecie także video z nagranymi ruchem do każdej z rymowanek.

9. To aż 30 kart PDF do zabaw klamerkowych!

Klamerkowe zadania to nietypowa propozycja edukacji poprzez zabawę, którą pokochają dzieci w wieku 2-5 lat. Pięknie ilustrowane karty pracy należy wydrukować i przygotować sobie zestaw zwykłych klamerek. Pomoce klamerkowe liczą 30 stron. Znajdziecie w nich zadania tematyczne związane ze zdrowym jedzeniem, rozpoznawaniem kolorów, odgadywaniem kształtów, rozpoznawaniem liter, zadania z zakresu nauki cyfr i przeliczania, a także zadania związane ze światem zwierząt: wybieranie odpowiedniego umaszczenia czy środowiska danego zwierzaka. To świetny sposób na spędzenie kreatywnie czasu, na połączenie nauki z zabawą, do której chce się wracać!

zestaw opiekuna

Dostęp do platformy masz już na zawsze, także możesz wracać do materiałów w dowolnym momencie – nawet za kilka lat!!

Możesz je również pobrać sobie na swój komputer – pliki pdf 
Zaraz po zapisie otrzymasz indywidualne hasło i login i już możesz korzystać ze swoich materiałów!
wartośĆ całego zestawu to 218 zł

uwaga tylko teraz promocja - 69 zł

pojedyńczo lub
w zestawie

PROMOCJA tylko 69 zł
zamiast 218 ZŁ

Dla kogo?

  • Dla rodziców
  • Dla Opiekunów żłobkowych
  • Dla niań
  • Dla nauczycieli edukacji przedszkolnej
  • dla studentów i wszystkich zainteresowanych

Copyright ©Eduka Center Ul. Michałkowicka 28, 41-100 Siemianowice Śląskie 2021 edukacenter.pl.