Poznaj piękny świat
bajkoterapii

Metoda pracy wykorzystująca umiejętność tworzenia i opowiadania bajek by pomóc dziecku przezwyciężyć trudności. 

Chciałabym umieć pisać bajki, które pomogłyby dzieciom w wielu trudnych sytuacjach…

Chciałabym pomóc dzieciom w poradzeniu sobie z lękami i niepokojami…

Umiejętność tworzenia bajek dla konkretnego malucha jest moim marzeniem…

Pragnę nauczyć się wykorzystywać bajki jako formę terapii…

Czy kiedykolwiek pomyślałaś w powyższy sposób? Bajki są Ci bliskie i masz świadomość tego jak ważne są w życiu dzieci…wiesz, że mają niesamowity potencjał. Chciałabyś go poznać, a także nauczyć się tworzyć własne bajki terapeutyczne, które pomogłyby dzieciom w uporaniu się z różnymi lękami?

Usiądź wygodnie i posłuchaj. Znamy rozwiązanie!

Tak, wiemy co musisz zrobić, by zgłębić tajniki bajkoterapii! Terapia bajkami, tworzenie historii dla danego dziecka, która może pomóc mu w zniwelowaniu konkretnego niepokoju.. tego wszystkiego możesz się nauczyć!

KURS + BONUSY 159 ZŁ, TYLKO TERAZ 59

Zastanawiasz się zapewne co jest rozwiązaniem. Jaki jest sposób na to, by poznać bliżej terapię bajkami. A odpowiedź wcale nie jest skomplikowana. Jest prosta, ale przecież proste rozwiązania nierzadko okazują się najlepsze!

Kurs bajkoterapii jest czymś czego potrzebujesz!

bajkoterapia 2
plastyka sensoryczna 2.png
frame 191147.svg

Ważne!
Jesteśmy placówką kształcenia ustawicznego.
Działamy od 2009 roku prowadząc zarówno kursy kwalifikacyjne jak i doskonalące!

No dobrze…ale na pewno potrzebujesz większej ilości informacji, by wiedzieć co i jak…

Kurs bajkoterapii został stworzony przez Eduka Center z myślą o osobach, które chcą poznać moc terapeutyczną bajek.

Tylko zobacz:

Chcemy pokazać Ci, że za pomocą historii przedstawionej w bajce jesteś w stanie pomóc dziecku uporać się z trudną sytuacją, a nawet zniwelować jego lęki i niepokoje.

Jesteś w stanie stworzyć historię, która będzie odzwierciedlała trudną sytuację dziecka. Dzięki temu pomożesz zrozumieć maluchowi jego obecne położenie i podsuniesz możliwe rozwiązania problemu.

frame.svg

Kurs bajkoterapia - kurs doskonalący!

Kurs bajkoterapia - kurs doskonalący!

Z Eduka Center ukończysz profesjonalne szkolenie prowadzone przez pedagoga specjalnego
i terapeutę, które dostarczy Ci niezbędnej wiedzy
i umiejętności pozwalających wykorzystywać na co dzień plastykę sensoryczną w pracy z dziećmi.

logo edukacenter.jpg

Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie ukończenia kursu na druku MEN, które z pewnością wzbogaci twoje CV.

Czekaj… czyli to wszystko? Wystarczy kurs?

Tak! I dodamy: nie byle jaki kurs! Konkretnie KURS W 100% PROWADZONY W FORMIE ON-LINE!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w natłoku codziennych spraw i obowiązków ciężko jest wygospodarować czas na szkolenie stacjonarne. Z tego powodu wiele osób rezygnuje z dokształcania się i poszerzania swojej wiedzy.

Całkowicie to rozumiemy!
Kurs stacjonarny wiąże się z:

frame 191080.svg

Na kurs stacjonarny musisz dojeżdżać co wiąże się z dodatkowym czasem i kosztami,

frame 191080 1.svg

Konieczne jest przeznaczenie określonej ilości czasu, by uczestniczyć w wykładach oraz obecna jest presja czasu: z góry wiadomo kiedy szkolenie się zakończy.

frame 191080 2.svg

Masz mniej czasu – w związku z powyższym – na naukę oraz ograniczone możliwości: nie możesz wracać do poprzednich lekcji czy zagadnień (masz do dyspozycji jedynie notatki).

Mając tego świadomość, wychodzimy naprzeciw twoim oczekiwaniom.
Nasze szkolenie to tak zwany e-learning.

Zastanawiasz się jak to konkretnie wygląda?

krok11.jpg

Nagrania wideo

Większość kursu składa się z nagrań wideo, do których możesz wracać, odtwarzać nieograniczoną ilość razy czy przewijać.

krok22.jpg

Pliki do pobrania

Obecne na kursie pliki PDF możesz pobrać na swoje urządzenie i mieć je zawsze pod ręką.

krok33.jpg

Testy zaliczeniowe

Na naszym kursie nie ma egzaminów pisemnych czy testów zaliczeniowych. Po przerobieniu materiału odznaczasz go jako “ukończony”.

krok44.jpg

Dokument MEN

Po zakończeniu kursu od razu możesz wygenerować zaświadczenie ukończenia kursu na druku MEN i je wydrukować. Dajemy Ci także możliwość zamówienia wersji papierowej do paczkomatu.

Jesteś zainteresowana taką formą nauki?

Poczekaj, to nie wszystko…

Samodzielnie decydujesz o tym kiedy rozpoczniesz szkolenie. Jako, że kurs prowadzony jest w formie e-learningu, nie ma jednego konkretnego terminu, w którym możesz się zapisać. Oznacza to, że na pewno nie przegapisz terminu kursu! Zapisz się w dogodnym dla siebie momencie, by zdobyć nowe umiejętności.

informacja 1.png
informacja 2.png

Wystarczy dostęp do Internetu, by prowadzić naukę. Dostęp do platformy masz przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Możesz uczyć się w każdym miejscu na świecie: na plaży, w parku, w pociągu, na spacerze – wystarczy tylko połączenie z Internetem!

Opinie uczestników kursu

Joanna

Kurs bardzo przydatny nie tylko dla nauczycieli i opiekunów, ale i rodziców. Każdy rodzic może już teraz tworzyć mądre i pouczające bajki. Materiały do nauki w formie video, pdf oraz krótkich filmików pozwalają na szybkie i skuteczne przyswojenie wiedzy. W każdym momencie można do kursu powrócić, jeśli chcemy odświeżyć wiedzę.

Żaneta

Polecam kurs bajkoterapii . Filmiki są krótkie , treściwe ,przekazują podstawową wiedzę o sposobach w jaki można przedstawiać bajki. Dodatkowym plusem są materiały pomocnicze w postaci bajek w formie pdf. Dzięki temu kursowi zaczęłam bardziej świadomie podchodzić do sposobu czytania bajek własnemu dziecku.

Roksana

Z całego serca polecam kurs bajkoterapii. Ten kurs kosztował mnie tylko 42 złote, co w porównaniu z ofertami innych placówek oświatowych, jest bardzo niski. Kurs jest przygotowany bardzo profesjonalnie a dzięki filmom łatwiej przyswajamy wiedzę. Każdy rodzaj bajki, jest znakomicie wyjaśniony, a nawet pokazany w praktyce na pewnej małej osóbce 🙂 Na końcu kursu otrzymałam bonus składający się z 10 bajek terapeutycznych. Polecam

Gminna Biblioteka Publiczna w Gilowicach:

Kurs jest świetnie przygotowany a materiały bardzo dobrze opracowane. Lekcje zawierają wszystkie najważniejsze tematy, elastyczny czas pracy to super sprawa i dodatkowo można pobrać bajeczki terapeutyczne. Polecamy!

mgr natalia chrobok

Autorka kursu

Mgr Natalia Chrobok

Nazywam się Natalia, członek zespołu Eduka Center. Jestem pasjonatką literatury. Nieraz zdobywałam wyróżnienia literackie, a niedawno zdobyłam pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez Storytel na bajkę dla dzieci. W tym roku zdobyłam także tytuł magistra na studiach pedagogicznych, a moja praca magisterska dotyczyła roli bajki w rozwoju społeczno-emocjonalnym dziecka, za co otrzymałam ocenę na dyplomie bardzo dobrą, z wnioskiem o wyróżnienie.
Cały kurs oparty jest na profesjonalnych książkach, wiedzy zdobytej na szkoleniach jak i osobistych doświadczeniach.

Kurs bajkoterapia - kurs doskonalący!

Kurs bajkoterapia - kurs doskonalący!

Wydaje Ci się, że wiesz już wiele… nie wiesz jednak najważniejszego…

Dostęp do kursu otrzymujesz na czas dożywotni - na zawsze!

Oznacza to, że możesz rozpocząć je kiedy chcesz i zakończyć kiedy chcesz! Co więcej – w każdej chwili możesz wrócić do lekcji, które Cię interesują.
Raz wykupiony kurs zostanie na twoim koncie na ZAWSZE!

Widzimy, że targają Tobą pewne wątpliwości. Nie wiesz czy kurs na pewno jest dla Ciebie odpowiedni…

Otóż jak najbardziej tak jeśli tylko interesuje Cię tematyka bajek terapeutycznych i mocy, jaką mogą mieć! Zdecydowanie powinnaś sięgnąć po szkolenie jeśli chcesz tworzyć własne historie, które będą w stanie pomóc dzieciom uporać się z lękami i różnego rodzaju problemami!

No dobrze, ale co konkretnie znajdziesz w szkoleniu?
Zapoznaj się z programem kursu:

Wielu naszych kursantów się zdecydowało i zrobiło pierwszy krok w stronę zdobycia nowych umiejętności. Czy i Ty się odważysz?

Żeby przekonać Cię już na 100% mamy dla Ciebie jeszcze jedną niespodziankę… tylko posłuchaj…

Zapisując się na szkolenie otrzymasz od nas PREZENT! A jest to… 10 autorskich bajeczek terapeutycznych dla najmłodszych dzieci - dzieci do lat 3! Piękne historie poruszają najważniejsze dla maluchów problemy.

Bajeczki są krótkie, napisane prostym językiem, zrozumiałym dla maluszka. Z całą pewnością przydadzą się zarówno w twojej pracy jak i prywatnie – do poczytania dziecku!

Nie zastanawiaj się dłużej. Poznaj bajki na nowo!

Daj się ponieść magii jaką mają bajki terapeutyczne i przekaż ją dzieciom! Wystarczy tak niewiele, by poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

KURS + BONUSY 159 ZŁ, TYLKO TERAZ 59