Kurs na animatora zabaw dziecięcych - kurs doskonalący!

Szansa na spełnienie marzeń i start z pasją w nowy zawód! Wygodne szkolenie, pełne praktyki i wiedzy od doświadczoncyh Ekspertów. 

KURS + BONUSY 299 ZŁ, TYLKO TERAZ 149 ZŁ

Praca z dziećmi zawsze wydawała mi się pracą marzeń…nie mogłam pozwolić sobie jednak na studia…🙆‍♀️

Chciałabym zmienić coś w swoim życiu zawodowym - móc dobrze wykorzystać swoją kreatywność i energię…🙇‍♀️

Uwielbiam sprawiać dzieciom radość…

Szukam dodatkowego zajęcia, które pozwoliłoby mi podreperować budżet, ale i osiągnąć satysfakcję zawodową…💆‍♀️

Czy kiedykolwiek dopadły Cię takie myśli? Czy czytając powyższy tekst masz wrażenie, że opisuje on twoje potrzeby i to, co czujesz?

Marzysz o zajęciu innym niż wszystkie, pełnym pozytywnych emocji, takim, które da Ci możliwość spełnienia się pod kątem kreatywnym, artystycznym? Chcesz sprawiać radość innym i tym samym osiągnąć zawodową satysfakcję? Pragniesz pracować z dziećmi, słyszeć ich piski szczęścia, widzieć frajdę i pełne ekscytacji oczekiwanie na to, co dalej?

Pozwól nam zgadnąć: pewnie zewsząd bombardują Cię negatywne myśli o tym, że to niemożliwe do spełnienia marzenie? Uważasz, że już za późno, że to mrzonki, które trzeba porzucić na dobre?

A co, gdyby pojawiła się nagle jasna informacja: to, o czym marzysz jest możliwe do osiągnięcia?
I wcale nie musisz udawać się na studia wyższe!

No dobrze, dobrze – odpowiesz. – Jaki więc jest wasz sposób na to, by spełnić moje marzenie?

Już spieszymy z odpowiedzią. Nie zdziw się jednak, że będzie ona prosta. Banalnie prosta. I zapewne zaczniesz zastanawiać się dlaczego wcześniej nie przyszło Ci to do głowy…

kurs animatora zabaw 2
plastyka sensoryczna 2.png
frame 191147.svg

Ważne!
Jesteśmy placówką kształcenia ustawicznego.
Działamy od 2009 roku prowadząc zarówno kursy kwalifikacyjne jak i doskonalące!

UWAGA, UWAGA. OTO ODPOWIEDŹ: zostanie animatorem zabaw dziecięcych pozwoli Ci spełnić marzenia o pracy kreatywnej, energicznej, w której liczy się wyobraźnia, pomysł i poczucie humoru. Będziesz pracować z dziećmi na różnego rodzaju eventach: urodzinach, komuniach, weselach i innych imprezach tematycznych!

Poczekaj! Wiemy o co zapytasz: jak zostać animatorem zabaw dziecięcych?

No właśnie… jesteśmy tu po to, by wesprzeć twoje dążenia do zdobycia niezbędnych umiejętności i wiedzy, po to, by dostarczyć Ci wszystkiego czego potrzebujesz do pełnienia tego zawodu!

Tylko zobacz:

Eduka Center przeprowadzi Cię przez profesjonalne szkolenie o charakterze doskonalącym dzięki któremu masz szansę na zostanie najlepszym animatorem zabaw w swojej okolicy!

Oj, wiem o czym myślisz… Szkolenie stacjonarne, dojazdy do sali wykładowej, dojazdy na ćwiczenia praktyczne, stanie w korkach, a trzeba jeszcze wykonać wszystkie inne obowiązki: czy to zawodowe czy domowe…

Masz rację. Szkolenie stacjonarne oznacza:

 • konieczność wygospodarowania konkretnej liczby czasu na naukę,
 • przeznaczenie określonej kwoty na dojazdy do sali lekcyjnej,
 • doliczenie czasu na dojazd i stanie w korkach,
 • brak możliwości dostosowania nauki do sytuacji losowych (choroba, nagły wyjazd, i inne),
 • robienie w pośpiechu notatek i brak możliwości powrotu do wybranych lekcji (zwłaszcza praktycznych, w której wykładowca prezentuje technikę wykonania np zabawy ruchowej)
frame.svg

Oj, tylko nie porzucaj swoich marzeń! Widzę, że trochę Cię wystraszyliśmy, jednak nasz kurs jest INNY NIŻ WSZYSTKIE i nie ma nic wspólnego z powyższymi cechami charakterystycznymi szkolenia stacjonarnego.

Masz rację. Szkolenie stacjonarne oznacza:

 • konieczność wygospodarowania konkretnej liczby czasu na naukę,
 • przeznaczenie określonej kwoty na dojazdy do sali lekcyjnej,
 • doliczenie czasu na dojazd i stanie w korkach,
 • brak możliwości dostosowania nauki do sytuacji losowych (choroba, nagły wyjazd, i inne),
 • robienie w pośpiechu notatek i brak możliwości powrotu do wybranych lekcji (zwłaszcza praktycznych, w której wykładowca prezentuje technikę wykonania np zabawy ruchowej)
autor kursu

Autorka kursu

Julia Lelonkiewicz

Animatorka kultury, edukatorka i pedagożka. Określana jest jako specjalistka od mądrej, kreatywnej rozrywki i rekreacji dla dzieci. Ukończyła studia pedagogiczne i animacyjne na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo zajmuje się prowadzeniem zajęć oraz kreatywnych warsztatów dla dzieci i dorosłych. Co więcej: organizuje przyjęcia i nieduże eventy, a także szkoli z pasją przyszłych animatorów. Swoją wiedzę wykorzystuje udzielając się jako kadra podczas półkolonii i kolonii dla dzieci. Pełna uśmiechu i dobrej energii, prowadzi szkolenie na Animatora Zabaw Dziecięcych od Eduka Center z zaangażowaniem i chęcią przekazania swojej rozległej wiedzy w jak najprzyjemniejszy sposób.

Kurs na animatora zabaw dziecięcych - kurs doskonalący!

Kurs na animatora zabaw dziecięcych - kurs doskonalący!

Kurs rozpoczynasz kiedy chcesz. Jest to forma e-learningu więc nie ma określonego terminu, w którym możesz się zapisać. Bez obaw; nie przegapisz terminu! Po zakupie szkolenia od razu możesz przystąpić do nauki!

logo edukacenter.jpg

Dokument ukończenia kursu na druku MEN otrzymasz od razu po zakończeniu kursu: w formie elektronicznej! Od razu możesz je wydrukować i cieszyć się zdobytymi umiejętnościami. Możesz także zamówić wersję papierową do paczkomatu; dajemy Ci taką możliwość!

No dobrze, ale czy to wystarczy?

Kurs prowadzony jest przez profesjonalnego animatora zabaw! Zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną! Poznasz wiele zabaw statycznych i ruchowych, dzięki którym wywołasz niemałą radość u dzieci!

Ok, pytasz więc czym nasz kurs różni się od tych w formie stacjonarnej?

Zapewne domyślasz się już jaka będzie odpowiedź. A jeśli nie to posłuchaj uważnie…nasz kurs jest w 100% kursem w formie on-line!

Chcesz wiedzieć na czym to dokładnie polega? Otóż:

frame 191080.svg

Kurs jest prowadzony całkowicie w formie internetowej. E-learning oznacza, że kurs jest już nagrany; dlatego to TY samodzielnie decydujesz kiedy i gdzie będziesz się uczyć. Nie musisz wychodzić nawet z łóżka, by wziąć telefon czy laptopa i rozpocząć naukę!

frame 191080 2.svg

Wystarczy dostęp do Internetu. W życiu zdarzają się różne sytuacje; nagły wyjazd, długo planowany urlop…Mimo to, nie musisz rezygnować z nauki; nic Cię nie ominie! Aby uczyć się na naszym kursie, wystarczy dostęp do Internetu! Wiedzę możesz zdobywać nawet na plaży, podczas długiego spaceru po parku, w pociągu…decydujesz TY!

Brzmi dobrze, wiemy! Ale wiesz, że to jeszcze nie wszystkie zalety?

Nadal targają Tobą pewne wątpliwości? No dobrze, poczekaj…

krok11.jpg

Nagrane lekcje

lekcje wideo możesz odtwarzać tak długo jak tylko chcesz; możesz przewijać i wracać do poprzednich zagadnień; bez ograniczeń!

krok22.jpg

Pliki PDF do pobrania

E-booki i karty PDF, które zainspirują Cię dodatkowo do zorganizowania tematycznych zabaw i ćwiczeń z dziećmi w różnym wieku czekają na pobranie. Zapisz je na swoim urządzeniu i korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz!

krok33.jpg

Testy zaliczeniowe

Brak! Na naszym szkoleniu nie musisz zdawać pisemnych egzaminów czy dodatkowych testów. Stawiamy na swobodę nauki!

Nie chcemy więc przykładać się do wywierania presji czasu na osobie, która pragnie zdobyć nową wiedzę, nowe umiejętności.

Tak więc raz zakupione szkolenie Animatora zabaw dziecięcych pozostanie na twoim koncie na naszej platformie: dożywotnio!

informacja 1.png
informacja 2.png

Poczekaj…to oznacza, że w każdej chwili – nawet jak już zaczniesz pracę jako animator – możesz wracać do wybranych lekcji czy zagadnień. Po to na przykład, by odświeżyć swoją wiedzę z danego zakresu!

Opinie uczestników kursu

Roksana

Z całego serca polecam kurs z plastyki sensorycznej! Ogromna dawka inspiracji do prowadzenia zajęć z sensoplastyki. Kurs składa się w 90% z działań praktycznych, które dzięki filmom wideo oraz wspaniałej prowadzącej, są w stanie nauczyć nas naprawdę wiele w wersji online. Na zakończenie kursu otrzymałam certyfikat do druku w super rozdzielczości zgodny ze wzorem MEN. Polecam

Ewa

Jestem bardzo zadowolona z kursu, polecam każdemu kto szuka inspiracji w zakresie plastyki sensorycznej! Jako przyszły nauczyciel przedszkolny zależy mi aby zajęcia z dziećmi były ciekawe, kreatywne oraz rozwijające. Kurs proponuje wiele przydatnych filmików, co wzbogaca na pewno wiedzę praktyczną- można wracać do video bez ograniczeń. Taka forma nauki online jest bardzo wygodna

Marta

Mnóstwo cennych inspiracji, pomysłów. Wykorzystam wiele podczas zajęć w pracy, jak i w domu z synem. Jestem w pełni usatysfakcjonowana i zadowolona z przebiegu szkolenia. Widać, że prowadząca szkolenia nie boi się ubrudzić 🙂 Rewelacyjne jest również, to iż zajęcia z plastyki sensorycznej odbywają się na podłodze, daje to jednocześnie ogromną swobodę w działaniu. Polecam terapeutom, pedagogom jak również Rodzicom

Kurs na animatora zabaw dziecięcych - kurs doskonalący!

Plastyka sensoryczna - - kurs doskonalący!

Kurs na animatora zabaw dziecięcych - kurs doskonalący!

Ale mamy wrażenie, że nie wiesz o jeszcze jednej, bardzo istotnej kwestii…

Dostęp do naszego kursu otrzymujesz na zawsze!

Tak, wiemy, że ciężko w to uwierzyć, jednak zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Wiemy jak wygląda codzienność: wiele obowiązków, brak czasu, zmęczenie…nierzadko ciężko jest wygospodarować w tym wszystkim chwilę dla siebie…

Brzmi świetnie… ale czy to na pewno dla mnie?

Hmm…dobre pytanie. Pozwól, że zastanowimy się nad nim. Dla kogo przeznaczony jest kurs na animatora zabaw dziecięcych?

 • Przeznaczony dla osób, które pragną pracować z dziećmi na różnego rodzaju eventach,
 • Dla osób, które szukają ciekawego zajęcia dodatkowego lub na cały etat!
 • Skierowany dla osób kreatywnych, z wyobraźnią, energicznych i wesołych, pogodnych!

Na pewno wpisujesz się w któryś z powyższych punktów. Ale poczekaj – nie odpowiedzieliśmy na najważniejszą kwestię. Co znajdziesz na kursie? Jakie zagadnienia porusza szkolenie?

Zapoznaj się z programem naszego kursu:

Już prawie wszystko. PRAWIE.

Bonus/Prezent

Pozostaje jeszcze kwestia dodatkowego PREZENTU. Bo oprócz dobrze przygotowanych treści teoretycznych i wspaniałych przykładów praktycznych chcieliśmy dać Ci coś od nas – od Eduka Center. A są to…nasze autorskie pakiety edukacyjne, które można zakupić w naszym sklepie. Tobie jednak dajemy je za darmo – w ramach kursu.

Bonusy to:

 1. E-book Zabawy Ruchowe
 2. E-book Zabawy Sensoryczne
 3. E-book Zabawy Plastyczne
 4. E-book Zabawy Kolorami
 5. E-book Eksperymenty Naukowe dla najmłodszych
 6. Karty sportowych poleceń

Na pewno przydadzą Ci się w pracy animatora!

No…teraz to już wszystko. Odkryliśmy się przed Tobą w 100%. I w 100% trzymamy za Ciebie kciuki: na przód, spełniaj marzenia!

KURS + BONUSY 299 ZŁ, TYLKO TERAZ 169 ZŁ