kursy do 50 zł

wróć do WYBIERZ KURSY

NOWOŚĆ!
kurs Sensoraki

Czy wiesz, że metoda Integracji Sensorycznej jest jedną z najbardziej kompleksowych metod terapeutycznych?

Coraz częściej na rynku można znaleźć kursy wykorzystujące elementy Integracji Sensorycznej – choć większość z nich to tylko teoria?
My – zespół Eduka Center – chcąc stworzyć coś naprawdę wyjątkowego dla nauczycieli, opiekunów i pedagogów przygotowaliśmy kurs SENSORAKI – składający się w 90% z … praktyki!

Nauka pisania i czytania

Certyfikowany kurs z innowacyjnej nauki pisania i czytania poprzez model metody Montessori

Czy wiesz, że… Książe Harry, właściciel Facebook czy Amazon byli uczeni właśnie tą metodą!

  • Zaświadczenie MEN

 

Kreatywna Matematyka

Kurs Matematyka Multisensoryczna to idealna propozycja dla wszystkich opiekunów i nauczycieli. Prócz pełnych, opisanych scenariuszy zajęć z pojęciami matematycznymi idealnymi dla dzieci do lat 3, znajdziecie w nim także aż 10 nagrań video, które ułatwią wam prowadzenie zajęć. Jakie scenariusze znajdziecie w naszym kursie?

Są to: zabawy edukacyjne z balonami na cały tydzień, ćwiczenia z odwzorowaniem/odbiciem lustrzanym, zajęcia tematyczne “Kolor żółty jak cytrynka” z wykorzystaniem cytryny i olejku cytrynowego, zajęcia “Wolno-Szybko”, ćwiczenia obrazujące dzieciom pojęcie “Para”, ćwiczenia “Okrągły jak…”, w których wyodrębniamy okrągłe przedmioty, zajęcia “Mierzymy co się da!”, ćwiczenia związane z wagą: ciężki-lekki, zajęcia wprowadzające liczbę 1, memory zapachowe. Scenariusze z matematyki multisensorycznej, które znajdziecie w naszym kursie to prawdziwa kopalnia pomysłów na przeprowadzenie ciekawych zajęć.

W zestawie:

  • 10 video instrukcji z dokładnym omówieniem prowadzenia poszczególnych zajęć
  • rozpisana dokładnie każda lekcja w plikach pdf
  • Zaświadczenie MEN

Nauka Liczb inspirowany Montessori

Czy wiesz, że już  2,5 letnie dziecko jesteś w stanie nauczyć cyfr i posługiwania się nimi poprzez zabawę sprawiając tym radość dziecku? 

Dostęp do kursu otrzymujesz na zawsze!

PAKIET Kreatywny Opiekun

Propozycje i inspiracje dla rodziców, opiekunek i nauczycieli do pracy z dziećmi do lat 3. Propozycje zawierają scenariusze oraz video inspiracje a także pliki PDF do wydruku.

Co wchodzi w skład pakietu?
( 50 video + 5 e-book + wierszyki+ pomoce )

NOWOŚĆ
Kurs Bajkoterapia

Wróc do WYBIERZ KURSY

Copyright ©Eduka Center Ul. Michałkowicka 28, 41-100 Siemianowice Śląskie 2018 edukacenter.pl.