Plastyka sensoryczna - kurs doskonalący!

Nowoczesna metoda pracy z dzieckiem. Kurs pozwalający poznać w pełni metodę jaką jest plastyka sensoryczna.

KURS + BONUSY 219 ZŁ, TYLKO TERAZ 49

Brak mi nowych pomysłów na pracę z dziećmi…🙆‍♀️

Chciałabym poznać metodę pracy z dziećmi, która będzie wyróżniała się kreatywnością🙇‍♀️

Chcę zaskoczyć dzieci nowymi pomysłami na zabawy i zajęcia

Nie wiem co przygotować, by wywołać radość i zaangażowanie dzieci💆‍♀️

Czy zdarzyło Ci się choć raz mieć podobne myśli? Na co dzień lub od czasu do czasu zmagasz się z brakiem pomysłów na coś świeżego, nowego, ciekawego?

Zdarza się to każdemu, nawet najlepszym!

Czy zdarzyło Ci się choć raz mieć podobne myśli? Na co dzień lub od czasu do czasu zmagasz się z brakiem pomysłów na coś świeżego, nowego, ciekawego?

No dobrze, ale jak uchronić się przed nudą, która może wkraść się na twoje zajęcia edukacyjne czy czas wolny, który spędzasz z dzieckiem? Co zrobić, by poznać niebanalne sposoby na pobudzenie rozwoju dziecka?

Znamy odpowiedź! Może Cię ona zaskoczyć lub nie - ale na pewno jest to rozwiązanie, którego warto spróbować!

plastyka sensoryczna 1.png
plastyka sensoryczna 2.png
frame 191147.svg

Ważne!
Jesteśmy placówką kształcenia ustawicznego.
Działamy od 2009 roku prowadząc zarówno kursy kwalifikacyjne jak i doskonalące!

No dobrze…co jest więc brakującym puzzlem w tej układance?
Otóż jest nim… innowacyjna metoda pracy z dziećmi – PLASTYKA SENSORYCZNA.

Zastanawiasz się czym jest plastyka sensoryczna?

Czy zdarzyło Ci się choć raz mieć podobne myśli? Na co dzień lub od czasu do czasu zmagasz się z brakiem pomysłów na coś świeżego, nowego, ciekawego?

Tylko zobacz:

Plastyka sensoryczna to metoda pracy z dziećmi, która pobudza zmysły i angażuje je do pracy. Można stwierdzić, że jest to plastyka z wykorzystaniem wszystkich zmysłów dziecka! Brzmi dobrze, prawda?

Skoro wiesz już, że plastyka sensoryczna może być ciekawym rozwiązaniem edukacyjnym, to pewnie chcesz wiedzieć co zrobić, by nauczyć się wykorzystywać ją w różnego rodzaju zabawach…

frame.svg

Odpowiedź jest prosta, a jest nią…kurs pozwalający poznać w pełni metodę jaką jest plastyka sensoryczna.

Autorka kursu

Mgr Marta Siłakowska – Zioune

Z wykształcenia pedagog specjalny. Wiele osób kojarzy Martę z kursu Sensoraki. Jak wspierać rozwój sensoryczny u dzieci? Marta Siłakowska-Zioune zajmuje się terapią z zakresu integracji sensorycznej, terapią ręki, terapią EEG-Biofeedback. Jej motto zawodowe to “pracuj na zasobach, nie deficytach”. W swoich kursach przekazuje w sposób rzetelny wiedzę, jaką posiada, stawiając głównie na praktykę i gotowe propozycje ćwiczeń. Tym razem pragnie podzielić się z kursantami swoim doświadczeniem z zakresu Plastyki Sensorycznej. Autorka pokaże Ci w jaki sposób wspomagać rozwój u dziecka; bez stresu i presji!

Plastyka sensoryczna - - kurs doskonalący!

Plastyka sensoryczna - - kurs doskonalący!

Z Eduka Center ukończysz profesjonalne szkolenie prowadzone przez pedagoga specjalnego
i terapeutę, które dostarczy Ci niezbędnej wiedzy
i umiejętności pozwalających wykorzystywać na co dzień plastykę sensoryczną w pracy z dziećmi.

logo edukacenter.jpg

Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie ukończenia kursu na druku MEN, które z pewnością wzbogaci twoje CV.

No dobrze, ale czy to wystarczy?

Tak, szkolenie prowadzone przez instytucję szkoleniową Eduka Center wystarczy, by poznać od podstaw innowacyjną metodę pracy z dziećmi jaką jest PLASTYKA SENSORYCZNA. Kurs pozwoli Ci na poznanie nowych pomysłów na zabawy plastyczne, pobudzające i angażujące wszystkie zmysły dziecka!

Tylko ja nie mogę pozwolić sobie w natłoku codziennych obowiązków na zapisanie się na kurs
w formie stacjonarnej…

Całkowicie to rozumiemy!
Kurs stacjonarny wiąże się z:

frame 191080.svg

Przeznaczeniem dodatkowych kosztów na dojazdy

frame 191080 1.svg

Wygospodarowaniem czasu na dojazdy i przebywanie na wykładach

frame 191080 2.svg

Presją czasu związaną z konkretną datą zakończenia szkolenia

W związku z powyższym nasz kurs to przeciwieństwo kursu stacjonarnego. Nasze szkolenie z Plastyki Sensorycznej jest w 100% szkoleniem on-line!

Zastanawiasz się na czym to polega?

krok11.jpg

Lekcje wideo

Kurs w większości składa się
z nagrań wideo. Do nagrań możesz wracać w każdym momencie, możesz je przewijać czy odtwarzać tak długo jak potrzebujesz!

krok22.jpg

Teoria i praktyka

Na kursie znajdziesz niezbędną do poznania tej metody pracy z dziećmi część teoretyczną, ale i praktyczną. W 90% nasze szkolenie to przykłady

krok33.jpg

Testy zaliczeniowe

Na naszym szkoleniu nie znajdziesz egzaminów i testów zaliczeniowych. Po przerobieniu materiału odznaczasz go jako “ukończony”.

krok44.jpg

Dokument MEN

Po zakończeniu kursu masz od razu możliwość wygenerowania zaświadczenia ukończenia kursu na druku MEN. Dla chętnych oferujemy zamówienie wersji papierowej do wskazanego paczkomatu.

Jesteś zainteresowana taką formą nauki?

Poczekaj, to nie wszystko…

Samodzielnie decydujesz o tym kiedy rozpoczniesz szkolenie. Jako, że kurs prowadzony jest w formie e-learningu, nie ma jednego konkretnego terminu, w którym możesz się zapisać. Oznacza to, że na pewno nie przegapisz terminu kursu! Zapisz się w dogodnym dla siebie momencie, by zdobyć nowe umiejętności.

informacja 1.png
informacja 2.png

Wystarczy dostęp do Internetu, by prowadzić naukę. Dostęp do platformy masz przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Możesz uczyć się w każdym miejscu na świecie: na plaży, w parku, w pociągu, na spacerze – wystarczy tylko połączenie z Internetem!

Opinie uczestników kursu

Roksana

Z całego serca polecam kurs z plastyki sensorycznej! Ogromna dawka inspiracji do prowadzenia zajęć z sensoplastyki. Kurs składa się w 90% z działań praktycznych, które dzięki filmom wideo oraz wspaniałej prowadzącej, są w stanie nauczyć nas naprawdę wiele w wersji online. Na zakończenie kursu otrzymałam certyfikat do druku w super rozdzielczości zgodny ze wzorem MEN. Polecam

Ewa

Jestem bardzo zadowolona z kursu, polecam każdemu kto szuka inspiracji w zakresie plastyki sensorycznej! Jako przyszły nauczyciel przedszkolny zależy mi aby zajęcia z dziećmi były ciekawe, kreatywne oraz rozwijające. Kurs proponuje wiele przydatnych filmików, co wzbogaca na pewno wiedzę praktyczną- można wracać do video bez ograniczeń. Taka forma nauki online jest bardzo wygodna

Marta

Mnóstwo cennych inspiracji, pomysłów. Wykorzystam wiele podczas zajęć w pracy, jak i w domu z synem. Jestem w pełni usatysfakcjonowana i zadowolona z przebiegu szkolenia. Widać, że prowadząca szkolenia nie boi się ubrudzić 🙂 Rewelacyjne jest również, to iż zajęcia z plastyki sensorycznej odbywają się na podłodze, daje to jednocześnie ogromną swobodę w działaniu. Polecam terapeutom, pedagogom jak również Rodzicom

Plastyka sensoryczna - - kurs doskonalący!

Plastyka sensoryczna - - kurs doskonalący!

Plastyka sensoryczna - - kurs doskonalący!

Poczekaj…zanim podejmiesz decyzję mamy dla Ciebie jeszcze jedną ważną informację…

Dostęp do kursu otrzymujesz na czas dożywotni - na zawsze!

W każdej chwili możesz wrócić do zagadnień jakie Cię interesują. Raz zakupiony kurs będziesz mieć już na zawsze na swoim koncie na platformie Eduka Center!

Zastanawiasz się jeszcze czy to szkolenie jest aby na pewno dobre dla Ciebie?

Zdecydowanie jeśli pracujesz z dziećmi na co dzień, na przykład w żłobku lub przedszkolu albo jesteś rodzicem! Pomysły na zabawy z wykorzystaniem elementów plastyki sensorycznej możesz wykorzystać zarówno podczas zajęć edukacyjnych jak i prywatnie ze swoim maluchem! To rozwiązanie, które na pewno przyniesie efekty!

Poczekaj jeszcze chwilę! Chcemy jeszcze przedstawić Ci program kursu

To już...a nie! Poczekaj! Jeszcze jedna rzecz. Dodatkowo jako BONUSOWY PREZENT od nas, w kursie znajdziesz także darmowy e-book Zabawy Sensoryczne. Został on stworzony przez nas po to, by dostarczyć Ci jeszcze więcej inspiracji do pracy z dziećmi!

To prawdziwa wartość na wyciągnięcie ręki…od Ciebie zależy kolejny krok. Czy zdecydujesz się na zapewnienie sobie kreatywnych pomysłów i rozszerzenie wiedzy pedagogicznej?

KURS + BONUSY 219 ZŁ, TYLKO TERAZ 49