Animator zabaw dziecięcych

 

 

Usługi animatora zabaw dziecięcych, w obecnych czasach są bardzo pożądane na rynku. Animatorzy chętnie są zatrudniani podczas różnego typu uroczystości czy przyjęć, na których obecne są dzieci.

Marzysz o tym, aby zostać animatorem zabaw dziecięcych i dostarczać dzieciom radości, organizować im czas w sposób kreatywny i pełen frajdy? A może pracujesz w żłobku, przedszkolu, świetlicy lub jako niania? Jeśli tak, ten kurs jest skierowany właśnie dla Ciebie!

W szkoleniu może wziąć udział każdy zainteresowany pracą z dziećmi. Aby zostać animatorem zabaw dziecięcych, wystarczy kreatywność, nuta fantazji, wiedza i umiejętności, których dostarczy Ci nasze szkolenie!

Kurs Animator Zabaw dziecięcych to szkolenie w formie on-line, które jest prawdziwą kopalnią inspiracji. Dobrze przemyślany plan kursu dostarczy Ci wiedzy i umiejętności, pomysłów na oryginalne zabawy, które sprawią, że staniesz się jednym z najlepszych animatorów w swojej okolicy.

Wiele ciekawych i cennych porad, których udzieli Ci nasz specjalista prowadzący szkolenie, sprawi, że w tej pracy mało co Cię zaskoczy. Będziesz po prostu profesjonalnie przygotowany/a do bycia animatorem! Nasz kurs to w 90% praktyczne rozwiązania, co wyróżnia go spośród innych tego typu szkoleń na rynku! W początkowym etapie szkolenia, dowiesz się podstawowych rzeczy, o których warto mieć pojęcie. Podpowiemy Ci jakie animacja otwiera możliwości, kiedy i gdzie się przydaje, a także jakie są jej najważniejsze zasady, których dobrze jest przestrzegać. Ważnym etapem w pracy animatora jest planowanie swojej pracy. Omówimy tę kwestię w kursie bardzo dokładnie, by maksymalnie ułatwić Ci twoje przyszłe zajęcie. W module tym poznasz, między innymi, animacyjny savoir vivre oraz najskuteczniejsze schematy działania. Jeśli chodzi o zabawy i praktyczne przykłady aktywności, jakie możesz wykorzystać, wyróżniliśmy:
 • zabawy ruchowe,
 • zabawy statyczne,
 • eksperymenty, eliksiry, czary,
 • dodatkowe atrakcje
 • scenariusze malowania buziek
Poznasz propozycje kreatywnych, nietypowych aktywności oraz kilka przydatnych tipów. Jaki sprzęt wybrać? Co się może nie udać i jak temu zapobiec? To wszystko powiemy Ci na naszym szkoleniu on-line! Na zakończenie będziesz mieć możliwość wygenerowania zaświadczenia MEN – co może przydać się w twojej pracy z dziećmi – zobacz wzory zaświadczenia TUTAJ PS samo szkolenie to nie wszystko! Jako bonus do kursu dodajemy nasze autorskie e-booki, które zawierają wiele propozycji dodatkowych zabaw, które można przeprowadzić z dziećmi. W szkoleniu znajdziesz:
 • e-book Zabawy Ruchowe
 • e-book Zabawy Sensoryczne
 • e-book Zabawy Plastyczne
 • e-book Zabawy Kolorami
 • e-book Eksperymenty naukowe dla najmłodszych
 • Karty sportowych poleceń
O autorce kursu Autorką kursu jest Julia Lelonkiewicz, animatorka kultury, edukatorka i pedagożka. Określana jest jako specjalistka od mądrej, kreatywnej rozrywki i rekreacji dla dzieci. Ukończyła studia pedagogiczne i animacyjne na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo zajmuje się prowadzeniem zajęć oraz kreatywnych warsztatów dla dzieci i dorosłych. Co więcej: organizuje przyjęcia i nieduże eventy,  a także szkoli z pasją przyszłych animatorów. Swoją wiedzę wykorzystuje udzielając się jako kadra podczas półkolonii i kolonii dla dzieci. Pełna uśmiechu i dobrej energii, prowadzi szkolenie na Animatora Zabaw Dziecięcych od Eduka Center z zaangażowaniem i chęcią przekazania swojej rozległej wiedzy w jak najprzyjemniejszy sposób.

o kursie metodą on-line

Kurs jest w wygodnej formie on-line. Oznacza to, że dostęp do materiałów uzyskujesz na czas dożywotni. W każdej chwili możesz wrócić do interesujących Cię na kursie kwestii. Na zakończenie będziesz mieć możliwość wygenerowania zaświadczenia MEN– co może przydać się w twojej pracy z dziećmi. Warto skorzystać z naszego kursu ponieważ do każdego omawianego tematu podchodzimy w sposób profesjonalny. Na kursie przekażemy Ci niezbędną wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną – która jest najważniejsza w tego typu szkoleniach!

Co w nim znajdziesz?

Kurs jest w formie on-line. Znajdziesz w nim materiały video ,materiały pdf oraz praktyczne karty pracy i przykłady. Kurs jest w 90% praktyczny a w 10% teoretyczny. Możesz się uczyć we własnym tempie i czasie. Kurs nie posiada testów egzaminujących. Na zakończenie kursu możesz odebrać certyfikat MEN * jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego ( pdf wygenerujesz sam a jeśli potrzebujesz wersję drukowaną możesz ją zamówić ) *Pamiętaj dostęp do kursu masz dożywotnio  na zawsze –  możesz wracać do niego w dowolnym momencie .

ZOBACZ PROGRAM KURSU

+748 Zapisany/a
Nie zapisany/a

Szkolenie zawiera:

 • Zagadnienia: 10
 • Szkolenie Certyfikat