Kurs pierwsza pomoc przedmedyczna

 

Udzielenie pierwszej pomocy to jedna z najważniejszych umiejętności, jakie powinien posiadać dobrze wyszkolony pracownik!
Jeśli liczy się dla Ciebie specjalistyczna wiedza, doświadczenie i co ważne – profesjonalizm – to szkolenie jest DLA CIEBIE!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs PIERWSZA POMOC przeznaczony jest dla: opiekunów w żłobkach/klubach malucha, nauczycieli, wszystkich pracowników oświaty, rodziców, studentów pedagogiki i innych kierunków pokrewnych, każdej osoby zainteresowanej tematyką pierwszej pomocy.

Dlaczego Warto?

Nasze szkolenie prowadzone jest przez doświadczonego ratownika medycznego, dla którego ważne jest przekazanie swojej wiedzy kursantom w przejrzysty i zrozumiały sposób! Szkolenie jest prowadzone w popularnej w dzisiejszych czasach formie on-line. Nie musisz obawiać się szybkiego tempa czy niejasnych komunikatów: cały kurs skonstruowany jest tak, by zadbać o dobro kursanta! Możesz uczyć się w indywidualnym tempie: gdzie chcesz i kiedy chcesz…wystarczy dostęp do internetu! Co ważne: dostęp do materiałów otrzymasz na okres DOŻYWOTNI! Możesz wracać do interesujących Cię tematów i zagadnień w każdej chwili! Nasz kurs to w 90% praktyczne rozwiązania, co wyróżnia go spośród innych na rynku!

o prowadzącym:

Andrzej Pawlukanis – kiedy jako dwunastolatek został zaprowadzony na lekcje pływania, nie podejrzewał, że właśnie rozpoczyna się jego kariera związana z ratownictwem. Najpierw pasjonował się ratownictwem wodnym, by w wieku osiemnastu lat zostać najmłodszym w historii szefem Grupy Operacyjnej Dolnośląskiego WOPR i koordynować akcjami ratowniczymi podczas powodzi we Wrocławiu w 20011 roku. Naturalnym krokiem w rozwoju pasji było rozpoczęcie studiów na kierunku ratownictwa medycznego i obranie kierunku w startującej karierze zawodowej wymierzonego w szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Od zawsze teorię łączył z praktyką, dlatego jazda w zespołach ratownictwa medycznego nie jest mu obca. Wiedzę zdobytą podczas studiów i pracy w pogotowiu od ponad trzynastu lat przekazuje prowadząc szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Dziś jest instruktorem w Szkole Policji w Słupsku, na co dzień uczy młodych adeptów polskiej policji sztuki udzielania pierwszej pomocy.  

Zaświadczenia

Nasze zaświadczenia są akceptowane we wszystkich placówkach oświatowych publicznych i niepublicznych Zaświadczenie wydane jest na podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2019 r. poz.652) Certyfikat również jest wydawany na podstawie  art. 11 ust. 1 ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym (tj. Dz. U. z 2013 r. poz. 757 o organizowaniu i prowadzeniu zajęć z zakresu pierwszej pomocy, kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz medycznych czynności ratunkowych.
Po pozytywnym zaliczeniu testu otrzymasz zaświadczenie w wersji elektronicznej pdf *Jeśli potrzebujesz zaświadczenia w wersji papierowej możesz złożyć takie zamówienie ( dopiero po zalogowaniu do kursu )- wysyłamy do paczkomatu za dodatkową opłatą.

Co w nim znajdziesz?

Kurs jest w formie on-line. Znajdziesz w nim materiały video, wykłady video oraz materiały pdf.  Kurs jest w 90% praktyczny a w 10% teoretyczny. Możesz się uczyć we własnym tempie i czasie. Kurs posiada test końcowy składający się z 15 pytań – celem uzyskania zaświadczenia zaliczenie musi być pozytywne. Po pozytywnym zaliczeniu testu na zakończenie kursu możesz odebrać certyfikat MEN * jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego ( pdf wygenerujesz sam a jeśli potrzebujesz wersję drukowaną możesz ją zamówić za dodatkową płatnością na paczkomatu InPost) *Pamiętaj dostęp do kursu masz dożywotnio  na zawsze  możesz wracać do niego w dowolnym momencie

+970 Zapisany/a
Nie zapisany/a

Szkolenie Obejmuje

  • Zagadnienia: 35
  • Tematy: 11
  • Quizy: 1
  • Szkolenie Certyfikat