Plastyka sensoryczna jako nowoczesna metoda pracy z dzieckiem

Szukasz inspiracji do pracy z dziećmi?
Chcesz kreatywnie i w atrakcyjny sposób pobudzić rozwój dziecka? Świetnie!
Z całą więc pewnością kurs Sensorycznie, Plastycznie. jest dla Ciebie!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla rodziców chcących poznać sposób na kreatywne, rozwijające zabawy z dzieckiem, pedagogów, którzy szukają inspiracji i pragną zgłębić tajniki z zakresu plastyki sensorycznej, studentów pedagogiki, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, dla każdego zainteresowanego tematem plastyki sensorycznej.

Dlaczego Warto?

Kurs Plastyka Sensoryczna jako nowoczesna metoda pracy z dziećmi to profesjonalne szkolenie, w którym znajdziesz ogrom wiedzy i inspiracji do przeprowadzenia ciekawych zabaw i ćwiczeń. Na naszym kursie zdobędziesz praktyczną wiedzę i ogrom gotowych szablonów inspiracji.

Metoda ta angażuje wszystkie zmysły, pobudza je. Z całą pewnością ma to wielki wpływ na prawidłowy rozwój dziecka, a więc warto nauczyć się tej metody i stosować ją w codziennych zabawach czy zajęciach.

Liczne przykłady ćwiczeń i zabaw pokażą Ci w jaki sposób skutecznie przełożyć zdobytą wiedzę teoretyczną na praktykę przynoszącą niesamowite efekty.

Nasz kurs to w 90% praktyczne rozwiązania, co wyróżnia go spośród innych tego typu szkoleń na rynku!

O autorce kursu

Autorką kursu jest mgr Marta Siłakowska – Zioune, z wykształcenia pedagog specjalny. Wiele osób kojarzy Martę z kursu Sensoraki. Jak wspierać rozwój sensoryczny u dzieci?
Marta Siłakowska-Zioune zajmuje się terapią z zakresu integracji sensorycznej, terapią ręki, terapią EEG-Biofeedback. Jej motto zawodowe to “pracuj na zasobach, nie deficytach”. W swoich kursach przekazuje w sposób rzetelny wiedzę jaką posiada, stawiając głównie na praktykę i gotowe propozycje ćwiczeń. Tym razem pragnie podzielić się z kursantami swoim doświadczeniem z zakresu Plastyki Sensorycznej. Autorka pokaże Ci w jaki sposób wspomagać rozwój u dziecka; bez stresu i presji! 

o kursie metodą on-line

Kurs jest w wygodnej formie on-line. Oznacza to, że dostęp do materiałów uzyskujesz na czas dożywotni. W każdej chwili możesz wrócić do interesujących Cię na kursie kwestii.
Na zakończenie będziesz mieć możliwość wygenerowania zaświadczenia MEN – co może przydać się w twojej pracy z dziećmi.

Warto skorzystać z naszego kursu ponieważ do każdego omawianego tematu podchodzimy w sposób profesjonalny. Na kursie przekażemy Ci niezbędną wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną – która jest najważniejsza w tego typu szkoleniach!

Jakie zagadnienia zostaną poruszone na kursie?
Otóż ze szkolenia Eduka Center zgłębisz wiedzę o podstawowych zmysłach, a także poznasz zasady prowadzenia zajęć z plastyki sensorycznej.
Oczywiście nasz specjalista prowadzący kurs opowie Ci o tym, w jaki sposób wykorzystać plastykę sensoryczną jako metodę wsparcia rozwoju małego dziecka.
Nasz kurs proponuje praktyczne rozwiązania – dlatego to wyróżnia go spośród innych, tego typu na rynku. Na kursie zapoznasz się z Laboratorium Inspiracji, w którym znajdziesz praktyczne tipy, rady oraz pomysły na zabawy z ryżem, zabawy z wodą, zabawy z lodem, masą balonową, ciastoliną, piankoliną i innymi kreatywnymi wytworami! 

Rozbudź swoją kreatywność za pomocą naszego kursu SENSORYCZNIE, PLASTYCZNIE.

Co w nim znajdziesz?

Kurs jest w formie on-line. Znajdziesz w nim materiały video ,materiały pdf oraz praktyczne karty pracy i przykłady zabaw i ćwiczeń. Kurs jest w 90% praktyczny a w 10% teoretyczny. Możesz się uczyć we własnym tempie i czasie. Kurs nie posiada testów egzaminujących. Na zakończenie kursu możesz odebrać certyfikat MEN * jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego ( pdf wygenerujesz sam a jeśli potrzebujesz wersję drukowaną możesz ją zamówić )

*Pamiętaj dostęp do kursu masz dożywotnio  na zawsze  możesz wracać do niego w dowolnym momencie

+3042 Zapisany/a
Nie zapisany/a

Szkolenie Obejmuje

  • Zagadnienia: 19
  • Szkolenie Certyfikat