Sensoraki. Jak wspierać rozwój integracji sensorycznej u dzieci?

Dla kogo jest ten kurs?

  • dla rodziców – którzy pragną poznać metodę Integracji Sensorycznej, a także zaczerpnąć inspiracji na kreatywne i atrakcyjne spędzanie wolnego czasu z dziećmi
  • dla pedagogów – którzy chcą pogłębić swą wiedzę, zdobyć nowe kwalifikacje, urozmaicić zajęcia z dziećmi *UWAGA wystawiamy zaświadczenia MEN
  • dla studentów kierunków pedagogicznych
  • dla wszystkich zainteresowanych metodą integracji sensorycznej i korzyściami jakie z niej płyną

Dlaczego Warto?

Warto zapisać się na kurs SENSORAKI, by przekonać się jak ogromne znaczenie w rozwoju dziecka ma integracja sensoryczna! Zdobywając wiedzę na naszym kursie, z łatwością rozpoznasz problemy z jakimi zmaga się dziecko i z powodzeniem będziesz mógł/mogła zareagować – w miarę szybko! Co więcej – to jeden z niewielu kursów na rynku z elementami integracji sensorycznej, który składa się w 90% z PRAKTYKI!
Praktyczne rozwiązania pozwolą Ci na zastosowanie ćwiczeń i zabaw rozwijających integrację sensoryczną w codziennym życiu – w sposób kreatywny i wyjątkowy!

O autorce kursu

Nazywam się Marta Siłakowska-Zioune. Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym, zajmuję się także psychomotoryką, terapią z zakresu integracji sensorycznej, terapią ręki, terapią EEG-Biofeedback. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim zasadą: “pracuj na zasobach, nie deficytach”.
Jestem autorką licznych kursów e-learningowych, a w swojej pracy wykorzystuję wiele narzędzi TiK.
Cały czas się uczę i doskonalę swój warsztat pracy – pomagam innym w tworzeniu własnych pomocy terapeutycznych. Swoją wiedzę pragnę przekazać właśnie Tobie! Przekonaj się jak wielką moc ma integracja sensoryczna – zastosuj ją w codziennym życiu, stosując kreatywne zabawy. Nie wiesz jak? Pokażę Ci!

o kursie metodą on-line

Czy wiesz, że metoda Integracji Sensorycznej jest jedną z najbardziej kompleksowych metod terapeutycznych?

Coraz częściej na rynku można znaleźć kursy wykorzystujące elementy Integracji Sensorycznej – choć większość z nich to tylko teoria?
My – zespół Eduka Center – chcąc stworzyć coś naprawdę wyjątkowego dla nauczycieli, opiekunów i pedagogów przygotowaliśmy kurs SENSORAKI – składający się w 90% z … praktyki!

Niezwykle istotne jest, by mieć świadomość jak ważną rolę integracja sensoryczna odgrywa w rozwoju dziecka – z naszym kursem dowiesz się tego, a także będziesz w stanie wychwycić możliwe problemy i zareagować w miarę szybko.

Nasz kurs dostarczy Ci wiedzy z zakresu układów zmysłowych, ich funkcji oraz wpływu na rozwój dzieci. Stawiamy głównie na praktykę, a więc w kursie głównie skupiamy się na szeregu inspiracji, przykładowych ćwiczeniach oraz wskazówkach w jaki sposób – w formie ciekawej i kreatywnej zabawy – rozwijać poszczególne układy zmysłowe!

SENSORAKI – ćwiczenia i zabawy rozwijające integrację sensoryczną. Poznaj je bliżej i wspinaj się na wyżyny kreatywności. Z naszym kursem będzie to niesamowicie łatwe!

Co w nim znajdziesz?

Kurs jest w formie on-line. Znajdziesz w nim materiały video ,materiały pdf oraz praktyczne karty pracy i przykłady zabaw i ćwiczeń. Kurs jest w 90% praktyczny a w 10% teoretyczny. Możesz się uczyć we własnym tempie i czasie. Kurs nie posiada testów egzaminujących. Na zakończenie kursu możesz odebrać certyfikat MEN * jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego

*Pamiętaj dostęp do kursu masz dożywotnio, na zawsze, możesz wracać do niego w dowolnym momencie.

+2497 Zapisany/a
Nie zapisany/a

Szkolenie Obejmuje

  • Zagadnienia: 4
  • Tematy: 11
  • Szkolenie Certyfikat