Eduka Center. Czym się zajmujemy?

Eduka Center. Czym się zajmujemy?

Eduka Center. Tak, to my, instytucja szkoleniowa. Od tego właśnie się zaczęło: od kursu na opiekuna w żłobku. Ale po kolei…

W dzisiejszym artykule, chcemy napisać co nieco o sobie. Zrobić małą aktualizację tego, czym się zajmujemy. W końcu rozwój to coś pięknego, coś na czym nam zależy. Chcemy być jak najlepsi, piąć się w górę, zdobywać nowe umiejętności i doświadczenie. Po co? Dla was! Naszych klientów, kursantów, obserwatorów 🙂

Czym się zajmujemy? Przede wszystkim…pedagogiką, ale i ostatnio pracą zdalną. To dwie dziedziny, w których czujemy się wspaniale.

Kurs na opiekuna w żłobku

Naszą główną misją jest ułatwić osobom kochającym dzieci, pracę na stanowisku opiekuna w żłobku czy klubie malucha. Właśnie dlatego stworzyliśmy kilka lat temu kwalifikacyjne szkolenie na opiekuna, w wymiarze 280h. 200h to teoria, a 80h praktyki. Oczywiście, praktyki odbywa się w wybranym żłobku lub klubie malucha, teorię natomiast przyswaja się w wygodnej i popularnej teraz, formie online. 

Dzięki elearningowi, nowe kwalifikacje do pracy z maluchami mogą zdobyć zarówno matki, osoby pracujące na pełen etat czy osoby z małych miejscowości – i to bez konieczności uciążliwych dojazdów na wykłady.

Nauka odbywa się w dowolnym miejscu – wystarczy dostęp do internetu. Uczyć można się pod kocem, w parku czy na wakacjach – pełna dowolność.

Co ważne, według ustawy, aby móc zrealizować kurs, należy posiadać co najmniej wykształcenie średnie.

Nasz kurs znajdziecie TUTAJ. Zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą.

Szkolenia doskonalące

Prócz kursu na opiekuna w żłobku, posiadamy także inne szkolenia z zakresu pedagogiki, które mają charakter doskonalący. Z nich może skorzystać każdy zainteresowany daną tematyką: rodzic, student, nauczyciel, opiekun. Poruszają one różne tematy, na przykład metodę pracy z dziećmi jaką jest plastyka sensoryczna czy naukę pisania i czytania inspirowaną metodą Montessori.

Szkolenia są w formie online i dostęp do nich jest dożywotni: można więc je realizować w dowolnym czasie. 

Znajdują się one TUTAJ. Co ważne, służą poszerzeniu wiedzy i umiejętności, nie trzeba więc posiadać przy nich określonego wykształcenia.

Pomoce dydaktyczne

Prócz kursów, tworzymy także różnego typu pomoce dydaktyczne. Są one niezwykle pomocne przy pracy z dziećmi. Pozwalają na zorganizowanie kreatywnych zajęć i zabaw. W naszym internetowym sklepie możecie zamówić wiele propozycji w formacie PDF do druku samodzielnego. Zawsze polecamy, by je zalaminować, wtedy starczą na długi czas. Znajdziecie nie tylko propozycje na święta nietypowe i różne dni tematyczne, ale także rozwijające umiejętności takie jak pisanie czy pisanie.

Wszystkie oferty sklepu znajdziecie TUTAJ.

Live wydarzenia

Od pewnego czasu zaczęliśmy także organizować dla was webinary na żywo. Poruszamy na nich tematy związane z rozwojem dziecka, z pedagogiką. Nasze trzy ostatnie spotkania dotyczyły rozwoju zmysłów u dzieci. Mówiliśmy o zmyśle dotyku, zapachu, smaku. Wszystkie live możecie zobaczyć na naszym kanale na Facebooku, w naszych wideo. Koniecznie nadróbcie zaległości. Także na naszym kanale na YT ukazują się krótkie inspiracje na zabawy i ćwiczenia, które rozwijają poszczególne zmysły: znajdziecie tam między innymi propozycję wykonania sensorycznych memory czy woreczka sensorycznego.

A już dziś czyli 03.02 kolejny live poprowadzi dla nas Dorota Zawadzka, Super Niania. Opowie o emocjach  u dzieci w wieku 1-6 lat. Oczywiście, live będzie można odnaleźć na naszym FB.

Wydarzenie odbędzie się o godzinie 19.00 na naszym YT oraz FB – na żywo!

Darmowe materiały

Regularnie również udostępniamy wam darmowe materiały, które przydadzą wam się w pracy z dziećmi.

Możecie pobrać darmowe pakiety:

  • maski karnawałowe KLIK,
  • pakiet Mikołaj KLIK,
  • pakiet Tablica Motywacyjna KLIK.

Prócz Eduka Center, od pewnego czasu zaczynamy budować nową markę: Praca Home Office. Okaże się ona pomocna dla wszystkich osób, chcących rozpocząć pracę zdalną. Więcej o niej na stronie głównej marki – KLIK.

Jak widzicie, nie stoimy w miejscu. Staramy ciągle się rozwijać i lubimy to! Mamy nadzieję, że spełniamy wasze oczekiwania! 🙂

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

PS jesteśmy też na YOUTUBE!

Podobne artykuły

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *