Eduka Center z waszej perspektywy!

Jesteśmy placówką kształcenia ustawicznego. Nasz zespół składa się z ludzi żyjących pasją; głównie pasją do pedagogiki! Prócz szkolenia osób na opiekunów w żłobkach (zobacz nasz kurs on-line TUTAJ), chwytamy się nowych projektów. Tak też powstają nowe kursy dla rodziców/pedagogów jak i pomoce do pracy z dziećmi, pięknie ilustrowane, które ułatwiają pracę opiekunów/nauczycieli i wspierają działania podejmowane w domu przez rodziców. Nasze pomoce znajdziecie TUTAJ.


Jako, że nasz kurs na opiekuna 280h jak i kurs uzupełniający 80h prowadzony jest w formie on-line wiele osób podchodzi jeszcze sceptycznie do tej formy nauki. Ludzie boją się, że poziom będzie niższy, że nie nauczą się tak wiele jak na kursie stacjonarnym, że zaświadczenie nie nada im tych samych uprawnień co kurs tradycyjny. Oczywiście my rozwiewamy te wątpliwości! Działamy legalnie, posiadamy aktualną decyzję Ministerstwa, nasz program nie różni się niczym od programu nauczania kursu stacjonarnego. Mimo to każda osoba decydująca się na kurs/szkolenie czy nawet kupno pakietów do pracy z dziećmi w formie PDF, szuka opinii.


My – za co bardzo dziękujemy – możemy pochwalić się licznymi opiniami na facebooku, które wystawiane są przez naszych klientów. Wszystkie znajdziecie TUTAJ – na naszym facebooku Eduka Center, w zakładce Recenzje.
Chcielibyśmy jednak podzielić się z wami niektórymi z recenzji gdyż uważamy, że temat opinii jest bardzo ważny. Każdy z nas, dokonując zakupu czy zapisując się na szkolenie, chciałby poznać relacje osób, które brały w nim już udział, które mają doświadczenie z danym produktem. Specjalnie z myślą o naszych przyszłych klientach jak i z myślą o osobach mających wątpliwości, stworzyliśmy artykuł prezentujący opinie realnych osób. Wszystkie dodatkowo znajdziecie na naszym facebooku.

OPINIE KLIENTÓW

Serce rośnie gdy czytamy opinie zadowolonych klientów. Osoby biorące udział w kursie na opiekuna w żłobku cenią sobie przede wszystkim wygodę nauki. Nigdy przyswajanie wiedzy nie było bardziej przyjemne!
To kursant decyduje kiedy i gdzie chce się uczyć. Może być to dom, ławka w parku czy plaża – wystarczy jedynie dostęp do internetu. Wykłady i materiały dostępne są na platformie przez 24h, a więc nie ma problemu z dostępnością.
Co ważne, nie trzeba nigdzie dojeżdżać i tracić czasu. Jest to opcja szczególnie atrakcyjna dla studentów, osób uczących się, rodziców czy osób pracujących.
Formę on-line ceni sobie wiele kursantów; cieszy nas, że coraz więcej osób przekonuje się do tej formy nauki. Poniżej przedstawiamy opinię Pani Doroty Babij, która ukończyła u nas kurs na opiekuna w żłobku w wymiarze 280h.

Super sobie cenię ta szkole cena jest atrakcyjna A także rabaty .Wszystkie materiały do nauki są bardzo dobrze opracowane. uczysz się swoim tempem kiedy tylko masz czas podobała mi się również możliwość powtarzania kilkakrotnie lekcji .Ogólnie perfekcyjnie jestem B.zadowolona że mogłam uczyć się w waszej szkole A nawet  poleciłam swojej koleżance która tskze ukonczyla u was kurs mega POLECAM  w domu takze można się doskonale uczyć Polecam Polecam. – Dorota Babij

Pani Beata Szałek to kursantka, która również ukończyła kurs na opiekuna w żłobku 280h i korzysta chętnie z Akademii Opiekuna:

Bardzo jestem zadowolona z kursu Eduka Center. Polecam wszystkim, którzy chcą zdobyć uprawienia do pracy z dziećmi. Kurs rozszerza wiedzę na temat rozwoju i potrzeb małego dziecka jak i pozwala uporządkować tą wiedzę, którą się już ma. Można tu znaleźć ciekawe propozycje zabaw i  nauczyć się samemu tworzyć zajęcia. – Beata Szałek

Należy wspomnieć o naszej Akademii Opiekuna. Jest to autorski projekt, stworzony przez nas – ludzi z motywacją, chcących inspirować innych!
W Akademii znajdziecie setki materiałów pomocnych w pracy z dziećmi. Udzielamy w niej porad i wskazówek, a co więcej – wrzucamy wideo inspiracje i nowe karty/pakiety PDF. Znajdziecie tam przygotowane przez nas autorskie e-booki czy gotowe scenariusze zajęć, które można wykorzystać wraz z swoją grupą dzieci.
Więcej informacji o projekcie znajdziecie TUTAJ. Gdy zapiszecie się na kurs 280h na opiekuna w żłobku, dostęp do Akademii otrzymacie za darmo na 2 lata! Ale gdy posiadacie już niezbędne kwalifikacje, a interesuje was tylko Akademia Opiekuna – również można z niej skorzystać. Możecie wykupić dostęp na interesujący was okres czasu – wszystkie informacje znajdziecie na stronie.

W ofercie, prócz kursów na opiekuna w żłobku mamy także kurs innowacyjnej nauki pisania i czytania oraz kurs świat liczb dla najmłodszych. Prezentujemy wam praktyczne rozwiązania, dzięki którym w łatwy i bezstresowy sposób nauczycie dziecko tych umiejętności. Sposoby te są zgodne z naturą i naturalnymi zainteresowaniami dziecka co jest bardzo ważne. Nauka również odbywa się w formie online, a po zakończeniu można wygenerować sobie zaświadczenie MEN.

Opinia wideo naszej absolwentki

Co jeszcze tworzymy? Oczywiście pomoce do pracy z dziećmi! Mamy w ofercie wiele pakietów, kolorowych i pięknie wykonanych. Często dostajemy od was podziękowania i wiadomości. Cieszymy się, że chętnie korzystacie z naszych pakietów, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Pakiety znajdziecie TUTAJ. Oferta jest naprawdę bogata, ale my nie zatrzymujemy się!

Wciąż przygotowujemy nowe karty PDF o różnej tematyce – tak więc na pewno niedługo pojawią się nowości!

To tylko część opinii od naszych absolwentów. Wszystkie znajdziecie na facebooku, a my gorąco zachęcamy was do zapoznania się z nimi. Wierzymy, że nasza praca ma  moc i będziemy dalej się rozwijać – dla was!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook i Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Podobne artykuły

Eduka Center. Czym się zajmujemy?

Rozwój zawodowy w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie. I to cieszy: ludzie coraz częściej skupiają się na tym, by poszerzać swą wiedzę i zdobywać nowe umiejętności, które pozwolą im na bycie coraz lepszymi w swoim fachu.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Kurs na opiekuna dziennego w EDUKA CENTER jest bardzo dobrze przygotowany pod względem merytorycznym. W bardzo dostępny sposób możemy chłonąć wiedzę 24/7 , wracać w dowolnym momencie do poszczególnych lekcji. W komfortowy sposób uczyłam się w dogodnym dla siebie czasie. Gorąco POLECAM !!!

  2. Kurs jest bardzo wartościowy, mnóstwo informacji w formie pdf.
    Nie tracisz czasu na dojazdy ,dodatkowo są bony a w nich pomysły które można wykorzystać w pracy.