Asystent Nauczyciela Przedszkola

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs skierowany jest dla wszystkich osób, które pragną rozpocząć pracę w przedszkolu na stanowisku asystenta nauczyciela. Jeśli kochasz dzieci i chcesz poszerzyć swą wiedzę i zdobyć nowe kwalifikacje – ten kurs jest dla Ciebie!

Dlaczego Warto?

Warto zapisać się na kurs asystenta nauczyciela w przedszkolu, by zdobyć pracę na wymarzonym stanowisku w przedszkolu, a także – zdobyć interesującą wiedzę i poszerzyć swe zawodowe możliwości.
         Jako Eduka Center stawiamy głównie na praktykę – na naszym kursie dostarczymy Ci wiele praktycznych materiałów, które w przyszłości z powodzeniem wykorzystasz w pracy z dziećmi w przedszkolu. Gotowe pomysły na ćwiczenia i zabawy znajdziesz tylko w naszym kursie na asystenta nauczyciela w przedszkolu!

O autorach kursu:

Kurs stworzony jest przez 3 wykładowców, pedagogów: Mgr Katarzyna Yuce jest założycielką placówki kształcenia ustawicznego, Eduka Center. Stawia na praktyczne rozwiązania. Jej celem jest wspieranie pracy pedagogów – wciąż się rozwija i realizuje swoje nowe pomysły na pomoce dydaktyczne czy kursy. W przeszłości pracowała w przedszkolu, była Dyrektorem przedszkola a obecnie wspiera Dyrektorów, opiekunów i rodziców w codziennej pracy z dziećmi, posiada 14-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i rodzicami.
Mgr Natalia Chrobok – członek zespołu Eduka Center, autorka kursu Bajkoterapii. Stawia na kreatywne, innowacyjne rozwiązania. Wie jak wiele można znaleźć w książkach, uważa jednak, że praktyka jest niezbędna – zwłaszcza w kursach poszerzających kwalifikacje.

o Ratowniku Medycznym, który prowadzi moduł 5h Pierwsza Pomoc Przedmedyczna dla opiekunów i nauczycieli: 

mgr Andrzej Pawlukanis – kiedy jako dwunastolatek został zaprowadzony na lekcje pływania, nie podejrzewał, że właśnie rozpoczyna się jego kariera związana z ratownictwem. Najpierw pasjonował się ratownictwem wodnym, by w wieku osiemnastu lat zostać najmłodszym w historii szefem Grupy Operacyjnej Dolnośląskiego WOPR i koordynować akcjami ratowniczymi podczas powodzi we Wrocławiu w 2011 roku. Naturalnym krokiem w rozwoju pasji było rozpoczęcie studiów na kierunku ratownictwa medycznego i obranie kierunku w startującej karierze zawodowej wymierzonego w szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Od zawsze teorię łączył z praktyką, dlatego jazda w zespołach ratownictwa medycznego nie jest mu obca. Wiedzę zdobytą podczas studiów i pracy w pogotowiu od ponad trzynastu lat przekazuje prowadząc szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Dziś jest instruktorem w Szkole Policji w Słupsku, na co dzień uczy młodych adeptów polskiej policji sztuki udzielania pierwszej pomocy.

o kursie metodą on-line

W dzisiejszych czasach kurs na asystenta nauczyciela w przedszkolu cieszy się dużym zainteresowaniem. W odpowiedzi na oczekiwania naszych obserwatorów i klientów, stworzyliśmy nasz autorski kurs – w formie on-line. Materiały dostępne są na platformie, a dostęp do nich kursant otrzymuje na okres dożywotni.
Po zakończeniu kursu jest możliwość wygenerowania certyfikatu MEN co jest ważne na dalszych etapach kariery zawodowej.

Obecne na rynku kursy na asystenta nauczyciela w przedszkolu składają się w 90% z teorii. Choć wiedza teoretyczna jest niezbędna, by poznać dany zawód oraz jakie obowiązki i odpowiedzialność się z nim wiążą, to jednak wiele daje praktyka. My stworzyliśmy kurs składający się z 90% PRAKTYKI!!
My wiemy o tym dlatego chcieliśmy stworzyć coś wyjątkowego. Tak powstał nasz kurs na asystenta w przedszkolu, w którym obecnych jest wiele materiałów do praktycznego wykorzystania na zajęciach z dziećmi. E-booki z propozycjami zabaw i ćwiczeń, karty pracy – to wszystko znajdziesz na naszym szkoleniu.
Nie damy Ci tylko wiedzy – damy Ci także gotowe pomysły i propozycje, dzięki którym zorganizujesz świetne zajęcia i będziesz wiedzieć w jaki sposób zachować się w trudnych sytuacjach w pracy.

Co w nim znajdziesz?

Kurs jest w formie on-line. Znajdziesz w nim materiały video ,materiały pdf oraz praktyczne karty pracy i przykłady zabaw i ćwiczeń. Kurs jest w 90% praktyczny a w 10% teoretyczny. Możesz się uczyć we własnym tempie i czasie. Kurs nie posiada testów egzaminujących. Na zakończenie kursu możesz odebrać certyfikat MEN * jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego

*Pamiętaj dostęp do kursu masz dożywotnio  na zawsze  możesz wracać do niego w dowolnym momencie

+2075 Zapisany/a
Nie zapisany/a
PROMOCJA 99 zł

Szkolenie Obejmuje

  • Zagadnienia: 10
  • Tematy: 23
  • Szkolenie Certyfikat