Opinie o kursie na opiekuna w żłobku.

opinie o kursie na opiekuna w żłobku

Gra w opinie. Czy graliście kiedyś w taką zabawę? Hmm…na czym ona polega? To proste – na wydaniu szczerej opinii o produkcie czy usłudze, z której korzystaliście, którą zakupiliście.

No tak. Ale co z tego będziemy mieć? – zapytacie. Już odpowiadamy: będziecie mieć wpływ na to, czy kolejna osoba zdecyduje się na zakup danego produktu czy też nie!

Wasza opinia ma znaczenie. Choć wydaje się wam, że kilka zdań wypisanych w internecie może nie robić żadnego znaczenia twórcom usług czy przyszłym konsumentom – to błąd!

Każde szczere, konstruktywnie wyrażone zdanie się liczy. Dzięki temu możemy polecić innym daną rzecz czy wyrób, albo przeciwnie: ostrzec przed słabą jakością, odradzić ze względu na konkretne przyczyny swego niezadowolenia. A być może autorzy usług wezmą sobie do serca wskazówki i będą wiedzieli co poprawić, jak ulepszyć swój produkt….

Jako Eduka Center, twórcy kursu kwalifikacyjnego na opiekuna w żłobku, wiemy, jak ważne i istotne jest wasze zdanie – osób, zdobywających za naszą pomocą wiedzę, umiejętności, kwalifikacje zawodowe. 

Nasz kurs w formie e-learningu znajduje się TUTAJ. Mimo wielkiego postępu nauki on-line (zwłaszcza teraz, w czasach pandemii), wiele osób wciąż waha się czy szkolenie internetowe będzie dobrym wyborem. Obawy są zrozumiałe: w końcu z natury bywamy nieufni. 

Łatwo sprawdzić czy kurs on-line na opiekuna nadaje kwalifikacje zawodowe. Kurs powinien składać się z 280h, z czego 200h to teoria, a 80h to praktyki. Co więcej, takie szkolenie powinno posiadać aktualną decyzję Ministerstwa. I my jak najbardziej takową decyzję posiadamy – jej numer to 15/2018 (w każdej chwili można sprawdzić decyzję na stronie Ministerstwa).

Opinie pomagają więc osobom niezdecydowanym dokonać wyboru. W związku z naszym kanałem na Youtube – KLIK – zachęciliśmy absolwentów naszego kursu o wydanie opinii na temat szkolenia. Na YT możecie znaleźć już aż 4 wideo opinie od naszych byłych kursantów – zachęcamy do zapoznania się z nimi!

Kto jednak woli czytać, zapraszamy, poniżej przedstawiamy cztery opinie, które w każdej chwili możecie odsłuchać poprzez nasz kanał na Youtube 🙂

Opinia 1. Patrycja Gajek.

Właśnie zakończyłam kurs opiekuna w żłobku na platformie e-learningowej Eduka Center. Od dwóch lat pracuję w publicznym żłobku jako personel pomocniczy. Praca tak mi się spodobała, że postanowiłam poszerzyć horyzonty i podnieść kwalifikacje zawodowe.

W internecie pojawiło się mnóstwo ofert nauki stacjonarnej. Jednak ja, mimo że pracuję na pełny etat, jestem też mamą 3 latka i dojeżdżanie do szkoły byłoby niemożliwe do zrealizowania. I wtedy pojawiła się oferta na Facebooku, oferta instytucji szkoleniowej Eduka Center. Bez zastanowienia zgodziłam się. Gdy Krzysio spał, gdy bawił się, czy dziadkowie brali go na działkę, mogłam siąść przed komputer czy telefon do ręki i realizować powoli każdy moduł. Ponadto w cenie kursu jest dwuletni dostęp do Akademii Opiekuna. Tam znajdziemy mnóstwo ciekawych scenariuszy pracy z dziećmi do lat 3. Myślę, że w przyszłości będę mogła realizować te scenariusze, już jako opiekunka w żłobku.

Opinia 2. Anna Matusiak.

Pracuję w żłobku Baśniowa kraina. Chcąc poszerzyć swoją wiedzę na temat pracy z dziećmi, zapisałam się na kurs opiekuna w żłobku. Najważniejsza była dla mnie forma kursu on-line, ponieważ dzięki temu bez wychodzenia z domu mogę zwiększyć swoją wiedzę. Bardzo ważna była dla mnie również dostępność kursu o każdej porze. Forma zajęć na Eduka Center jest przedstawiona w formie modułów, a forma zaliczenia jest bardzo fajnie opracowana. Wszystkie materiały są rzetelnie przygotowane i zawierają bardzo dużo treści. Na Eduka Center mamy dostęp do bonów i do Akademii Opiekuna co daje nam bardzo dużo możliwości i bardzo pomaga w codziennej pracy z dziećmi. Polecam.

Opinia 3. Anna, żłobek Tygrysek i przyjaciele.

Pracuję na co dzień w Tygrysku i przyjaciele. Korzystałam z kursu na opiekuna w żłobku. Był to super kurs, prócz tego był on-line więc mogłam w każdej chwili do niego wrócić. Eduka Center zapewniło mi też platformę Akademii Opiekuna z ciekawymi materiałami do których mogę w każdej chwili do nich wrócić.

Opinia 4. Kamila, żłobek Tygrysek i przyjaciele.

Od roku pracuję w żłobku Tygrysek i przyjaciele. Dzięki instytucji Eduka Center, odbyłam kurs na opiekuna w żłobku i otrzymałam certyfikat. Kurs był bardzo przyjemny, i w każdej wolnej chwili mogłam usiąść, zalogować się na platformę i zaliczać poszczególne moduły. Jego elastyczność i zdalna forma były bardzo ważne ponieważ nie musiałam wychodzić z domu i nigdzie dojeżdżać. Po odbyciu kursu jestem pewna, że jestem w pełni przygotowana do pracy z dziećmi do lat 3. Ponadto posiadam 2 letni dostęp do platformy Akademii Opiekuna, gdzie znajdują się różne materiały do codziennej pracy z dziećmi.

Cieszymy się, że coraz więcej osób chce wyrażać swoją opinię! Obserwujcie nasz kanał na Youtube gdyż stopniowo będziemy wrzucać tam coraz więcej filmów wideo, w tym takich, które docierają do nas od naszych byłych kursantów 🙂

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

PS jesteśmy też na YOUTUBE!

Podobne artykuły

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *