Poznaj naszych wykładowców!

Poznaj naszych wykładowców

Kurs kwalifikacyjny na opiekuna w żłobku to świetna opcja dla osób, które pragną pracować z maluchami. Dzięki szkoleniu, które nadaje legalne kwalifikacje do pracy z dziećmi, można rozpocząć pracę jako opiekun w żłobku lub klubie malucha, z dziećmi do lat 3.

Takie szkolenie można zrobić w formie stacjonarnej, jak i internetowej. Forma on-line stała się w ostatnim czasie bardzo popularna, zwłaszcza przez pandemię COVID-19. Nagle społeczeństwo zostało zmuszone do tego, by zacząć pracować i uczyć się zdalnie – i jak widać, da się! 🙂

Nauka zdalna to przyszłość. Szkolenia tego typu weszły już nam w codzienność. Nikogo nie dziwi nauka w formie e-learningu. Z tego też powodu, rozważając kurs na opiekuna w żłobku, warto wziąć pod uwagę możliwość ukończenia takiego kursu za pomocą internetu.

Oczywiście, szkolenie musi być legalne. W łatwy sposób można to sprawdzić. Kurs na opiekuna musi składać się z 280h – 200h to teoria, natomiast 80h to praktyki. Co najważniejsze, kurs powinien posiadać aktualną i ważną decyzję Ministerstwa. Organizatorzy szkolenia powinni podać numer decyzji uczestnikowi, który może w każdej chwili sprawdzić ją na stronie Ministerstwa.

Kurs on-line na opiekuna w żłobku, od firmy Eduka Center, jak najbardziej posiada taką decyzję. Jej numer to 15/2018. Kurs można znaleźć na naszej stronie – TUTAJ

Zaufało nam już tysiące osób z całej Polski. Nasz kurs prowadzi kilku wykładowców i dziś, chcielibyśmy przedstawić wam ich nieco bliżej.

NASI WYKŁADOWCY – KURS NA OPIEKUNA W ŻŁOBKU

Kurs stworzyła Katarzyna Yuce. To ona prowadzi większość wykładów na kursie opiekuna w żłobku. Z wykształcenia jest pedagogiem – ukończyła pedagogikę wczesnoszkolną i wychowanie przedszkolne. Zdobywała doświadczenie praktyczne w pracy jako niania, a także jako nauczyciel w przedszkolu.

Katarzyna Yuce

Co więcej, Katarzyna prowadziła swoje warsztaty taneczne i szkoliła innych nauczycieli i opiekunów w żłobkach, jeżdżąc jako edukator po placówkach w całej Polsce.

Katarzyna prowadziła także swoją firmę zajmującą się maluchami. Fascynuje się pedagogiką Montessori i myśli o dodatkowych studiach podyplomowych z tego zakresu. Swoją pasję pedagogiką metodą Montessori przelewa na pracę z córką – bowiem samodzielnie prowadzi edukację domową swojej córeczki. Efekty jej działań można dodatkowo zobaczyć w naszych kursach doskonalących – Nauka pisania i czytania, Świat liczb, Nauka zegara.

Katarzyna stworzyła internetowy kurs na opiekuna w żłobku jeszcze wtedy, gdy nie było to tak popularne jak dziś. Chciała jak najbardziej ułatwić zdobycie kwalifikacji zawodowych osobom z pasją, które marzą o pracy na co dzień z maluszkami. Jej spostrzeżenia na temat trudnych zachowań u dzieci czy adaptacji są niezwykle ciekawe – wszystko znajdziecie w kursie na opiekuna, a także Akademii Opiekuna, która dodawana jest do szkolenia jako bonus.

Andrzej Pawlukanis. Kolejną osobą jest Andrzej Pawlukanis. To ratownik medyczny, który na naszym kursie prowadzi tematykę z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Kiedy jako dwunastolatek został zaprowadzony na lekcje pływania, nie podejrzewał, że właśnie rozpoczyna się jego kariera związana z ratownictwem. Najpierw pasjonował się ratownictwem wodnym, by w wieku osiemnastu lat zostać najmłodszym w historii szefem Grupy Operacyjnej Dolnośląskiego WOPR i koordynować akcjami ratowniczymi podczas powodzi we Wrocławiu w 20011 roku. Naturalnym krokiem w rozwoju pasji było rozpoczęcie studiów na kierunku ratownictwa medycznego i obranie kierunku w startującej karierze zawodowej wymierzonego w szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Od zawsze teorię łączył z praktyką, dlatego jazda w zespołach ratownictwa medycznego nie jest mu obca. Wiedzę zdobytą podczas studiów i pracy w pogotowiu od ponad trzynastu lat przekazuje prowadząc szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Dziś jest instruktorem w Szkole Policji w Słupsku, na co dzień uczy młodych adeptów polskiej policji sztuki udzielania pierwszej pomocy.  

Kamila Suseł. Mgr Kamila Suseł prowadzi lekcje o umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz o budowaniu relacji społecznych z dzieckiem, rodzicami i lokalnymi służbami odpowiedzialnymi za rozwój dziecka. Kamila Suseł jest magistrem pedagogiki i socjoterapeutą. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą z trudnościami w uczeniu się i trudnościami emocjonalno-społecznymi. Oczywiście, współpracuje także z rodzicami dzieci oraz nauczycielami i wychowawcami. Prowadzi różnego rodzaju warsztaty dla dorosłych podnoszących kompetencje rodzicielskie, ale też emocjonalno-społeczne. Współpracuje z jedną z dolnośląskich uczelni wyższych i prowadzi wykłady dla słuchaczy studiów podyplomowych w kontekście teorii emocji, zachowań trudnych i motywacji. 

Anita Rozik. Anita Rozik na naszym kursie prowadzi lekcje z zakresu odpowiedzialności karnej opiekunów, odpowiedzialności pracowniczej oraz odpowiedzialności cywilnoprawnej. Absolwentka   jednolitych   studiów   magisterskich   na   Wydziale   Prawa,   Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Prawo. Od 2017 roku, uczestniczka Studiów Doktoranckich Nauk Prawnych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.   Anita Rozik praktykę   naukową   i dydaktyczną   odbywa   w Katedrze   Prawa   Karnego Wykonawczego. Aktualnie prowadzi zajęcia dydaktyczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Odbyła trzyletnią aplikację adwokacką i w 2021 roku została wpisana na listę adwokatów. W swej   codziennej   pracy   zajmuje   się reprezentacją   klientów   w   sprawach   karnych,   cywilnych oraz   administracyjnych.   Te   pierwsze   są   jej   szczególnie   bliskie,   z   uwagi   na   to,   że   jako wykładowca,   naucza   prawa   karnego   przyszłych   młodych   prawników   oraz   w   tym   zakresie koncentrują się jej zainteresowania naukowe.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, ale wciąż go poszerzamy, tworząc dogrywki do kursu na opiekuna – by dawać wam jeszcze więcej wartości, wiedzy, umiejętności!

Koniecznie sprawdźcie stronę główną i zdecydujcie się na spełnienie zawodowych marzeń – KLIK.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

PS jesteśmy też na YOUTUBE!

Podobne artykuły

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *