Eduka Center. Czym się zajmujemy?

eduka center czym sie zajmujemy

Rozwój zawodowy w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie. I to cieszy: ludzie coraz częściej skupiają się na tym, by poszerzać swą wiedzę i zdobywać nowe umiejętności, które pozwolą im na bycie coraz lepszymi w swoim fachu.

Wobec powyższego wiele osób zaczyna poszukiwać możliwości rozwoju zawodowego. Na rynku dostępne są różnego rodzaju szkolenia, a coraz popularniejsze stają się szkolenia w formie on-line. Swoje umiejętności można poszerzać niemal z każdej dostępnej dziedziny, w tym z pedagogiki.

My – placówka kształcenia ustawicznego Eduka Center – stawiamy właśnie na naukę zdalną, a dokładniej specjalizujemy się w kursach na opiekuna w żłobku oraz kursach doskonalących dla rodziców, opiekunów w żłobkach i nauczycieli. Poznaj nas lepiej!

Eduka Center. Placówka stawiająca na naukę zdalną 📌

Eduka Center to placówka kształcenia ustawicznego, działająca od 2009 roku. Nasz zespół składa się z pedagogów i nie tylko: kieruje nami głównie pasja. Zapytasz…pasja do czego?

Otóż pasjonujemy się pedagogiką, nowoczesnymi metodami do pracy z dziećmi, wspieraniem rozwoju opiekunów, rodziców oraz nauczycieli. Wiemy, że dzisiejsze czasy powodują, iż ludzie żyją w ciągłym pędzie. Natłok obowiązków sprawia, że rozwój zawodowy może spadać na drugi plan. Po całym dniu brak nam siły, chęci i czasu, by dojechać do sali lekcyjnej i wziąć udział w zajęciach z kursu.

Wychodząc więc oczekiwaniom klientów na przeciw, stworzyliśmy ciekawe i praktyczne kursy on-line: jeszcze zanim stało się to tak popularne. Wierzymy, że nauka może być łatwa, wygodna, sprawiająca maksimum radości i satysfakcji. Forma szkoleń on-line to przyszłość. Coraz więcej osób zaczyna ufać takiemu rozwiązaniu: nauce w postaci e-learningu.

Stworzone przez nas kursy są efektywne i skuteczne. Wiele osób dzięki nim znalazło wymarzoną pracę czy odniosło zawodowe sukcesy. Co więc możesz znaleźć w naszej ofercie?

Co oferujemy? 📌

Jako Eduka Center głównie specjalizujemy się w kursach on-line. Prowadzimy kurs kwalifikacyjny na opiekuna w żłobku jak i kurs kwalifikacyjny na opiekuna dziennego. Zakończenie takiego kursu gwarantuje zdobycie pełnych i legalnych kwalifikacji zawodowych.

Co ważne, posiadamy aktualną zgodę Ministra nr 15/2018 – co sprawia, że program naszego szkolenia został zatwierdzony przez Ministerstwo, szkolenie więc nie różni się niczym od kursu stacjonarnego (poza formą nauki).

nowa strona eduka center
Niedawno powstała nowa strona Eduka Center stworzona z myślą o klientach

Bycie opiekunem w żłobku i praca z dziećmi do lat 3 to wymarzone zajęcie wielu osób. Jest to praca odpowiedzialna i wymagająca wielu kompetencji. Nasz kurs na opiekuna w żłobku składa się z modułów, które poruszają ważne tematy, poszerzają wiedzę i pozwalają zdobyć nowe umiejętności. W kursie znajduje się rozbudowany dział poświęcony pierwszej pomocy czy rozwojowi dziecka we wczesnym dzieciństwie. Lekcje prowadzone są przez profesjonalistów, w gronie naszych wykładowców znajduje się między innymi psycholog Dorota Zawadzka.

Prócz kursu na opiekuna w żłobku w swojej ofercie posiadamy także kursy doskonalące z dziedziny pedagogiki. Powstały po to, by wspierać pracę opiekunów, rodziców i nauczycieli i dostarczać im nowych inspiracji, pomysłów, rozwiązań. Kursy prowadzone są przez specjalistów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W ofercie znajduje się między innymi kurs Plastyki Sensorycznej, kurs Asystenta nauczyciela przedszkola czy kurs Animatora zabaw dziecięcych.

Na platformie Eduka Center prócz kursów doskonalących, znajdziesz także inne inspirujące produkty. Są to:

a) e-booki z propozycjami przeróżnych zabaw dla dzieci,
b) karty PDF, z którymi można zorganizować wspaniałe zajęcia edukacyjne i ćwiczyć konkretne umiejętności,
c) pakiety kursów, które pozwalają na zakup większej ilości szkoleń w niższej cenie

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? 📌

Warto skorzystać z naszej oferty, by zaoszczędzić swój czas i pieniądze. Nasze kursy są w formie on-line, co oznacza dostępność materiałów szkoleniowych o każdej porze i w każdym miejscu. Nie trzeba nigdzie dojeżdżać, by rozpocząć naukę. Nie jest konieczne, by wydawać pieniądze na dojazdy do sali lekcyjnej. Twoją salą może stać się kanapa, ławka w parku czy plaża – pełna dowolność, wystarczy tylko dostęp do Internetu.

Kurs kwalifikacyjny na opiekuna możesz realizować az przez 2 lata (samodzielnie decydujesz o tym jak szybko zakończysz kurs), natomiast kursy doskonalące z oferty Eduka Center przypisane są do twojego konta na czas dożywotni. To praktyczne i skuteczne rozwiązanie: możesz wracać do zagadnień, które Cię interesują w danej chwili!

Eduka Center stawia na jakość swoich usług oraz indywidualne podejście do klienta. Staramy się odpowiadać na potrzeby kursantów i wciąż się rozwijamy. Nie spoczywamy na laurach: rozwój zawodowy dotyczy także nas! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zadbania o swoją pasję!

Podobne artykuły