Prezenty last minute dla osoby kochającej dzieci

prezenty last minute dla osoby kochającej dzieci

Świąteczne szaleństwo trwa. Przygotowania do tego niezwykłego czasu w roku, są częścią jego magii. Każdy z nas ma wiele na głowie: trzeba dopiąć ostatnie sprawy w pracy, ubrać choinkę, przygotować potrawy wigilijne, a także zrobić prezenty dla najbliższych.

Obdarowywanie bliskich podarkami jest częścią tradycji bożonarodzeniowej. Chcemy uszczęśliwić drugą osobę, wywołując uśmiech na jej twarzy i błysk w oku.

Nierzadko, prezenty zostawiamy na ostatnią chwilę. Na pewno trzeba poświęcić nieco czasu, by znaleźć odpowiedni upominek. Zdarza się więc, że przed Wigilią ciężko jest nam już cokolwiek znaleźć.

CO PODAROWAĆ OSOBIE KOCHAJĄCEJ DZIECI?

Prezent powinien być dobrany do zainteresowań, potrzeb i pasji osoby obdarowywanej. W końcu chcemy, by był trafiony i sprawił maksimum przyjemności! My, jako zespół Eduka Center, znamy się na osobach, które kochają dzieci. Właśnie dla takiej grupy osób, przygotowaliśmy propozycję prezentów.

Co więcej: nasz sklep z łatwością odwiedzicie w formie on-line. Dzięki temu unikniecie tłumów i stania w kolejkach – to brzmi jak bajka, czyż nie?

Sklep znajdziecie TUTAJ.

Nasz kurs oferuje pakiety dydaktyczne do pracy z dziećmi, e-booki oraz szkolenia on-line. To właśnie na szkoleniach się skupimy. Będą one idealnym wyborem dla osoby kochającej dzieci, która pragnie doskonalić swoją wiedzę i umiejętności, zainspirować się. Podarowanie rozwoju to najwspanialszy prezent. Co więcej, szkolenie w formie on-line dostępne jest na koncie kursanta dożywotnio – nie ma więc twardych ram nauki – można uczyć się w dowolnym momencie!

PREZENTY DO 100 ZŁ

Jeśli szukasz prezentu do 100 zł, również mamy takie w swojej ofercie. Za niewielką cenę również można rozwijać swoje pasje i kształtować rozwój – jesteśmy tego dowodem!

Kurs Asystent nauczyciela przedszkola – znajduje się TUTAJ. Kurs skierowany jest dla wszystkich osób, które pragną rozpocząć pracę w przedszkolu na stanowisku asystenta nauczyciela. Warto wybrać kurs asystenta nauczyciela w przedszkolu, by pomóc zdobyć bliskiej osobie pracę na wymarzonym stanowisku w przedszkolu, a także – umożliwić jej zdobycie interesującej wiedzy i zawodowych możliwości.

Kurs Bajkoterapia – znajduje się TUTAJ. Warto wybrać kurs bajkoterapii, by przekonać się jak ogromną moc terapeutyczną posiadają bajki! Zdobywając wiedzę na naszym kursie, obdarowana osoba będzie mogła zastosować ją z powodzeniem u dzieci, które zmagają się z różnego rodzaju problemami czy trudnościami i po prostu: pomóc im! 

Kurs Kreatywna Matematyka dla najmłodszych – znajduje się TUTAJ. To idealna propozycja dla wszystkich opiekunów i nauczycieli. Prócz pełnych, opisanych scenariuszy zajęć z pojęciami matematycznymi idealnymi dla dzieci do lat 3, znajdują się w nim także aż 10 nagrań video, które ułatwią prowadzenie zajęć. 

Kurs pierwsza pomoc przedmedyczna – znajduje się TUTAJ. Kurs przeznaczony jest dla: opiekunów w żłobkach/klubach malucha, nauczycieli, wszystkich pracowników oświaty, rodziców, studentów pedagogiki i innych kierunków pokrewnych, każdej osoby zainteresowanej tematyką pierwszej pomocy. Nasze szkolenie prowadzone jest przez doświadczonego ratownika medycznego, dla którego ważne jest przekazanie swojej wiedzy kursantom w przejrzysty i zrozumiały sposób!

Kurs Motoryczni Geniusze. Terapia ręki i grafomotoryka – znajduje się TUTAJ.  Przeznaczony jest dla: pedagogów, którzy pragną poznać podstawy dotyczące terapii ręki jak i praktyczne rozwiązania, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę i zawodowe możliwości, dla studentów pedagogiki, którzy interesują się różnego rodzaju formami terapii oraz chcą poszerzyć swą wiedzę i kwalifikacje, dla rodziców, którzy chcą zdobyć wiedzę na temat tego, w jaki sposób rozwijać u dzieci zdolności motoryczne. To profesjonalne szkolenie, które daje wielkie możliwości w pracy z dziećmi. 

Kurs Motoryka Duża – znajduje się TUTAJ. To profesjonalne szkolenie, w którym znajduje się ogrom wiedzy i inspiracji do przeprowadzenia ciekawych zabaw i ćwiczeń. Na naszym kursie zdobywa się wiedzę z zakresu przebiegu rozwoju motorycznego, a także w jaki sposób rozpoznać zaburzenia motoryczne u dziecka i jak rozwijać motorykę dużą. 

Kurs Nauka zegara – znajduje się TUTAJ. To profesjonalne szkolenie, które daje wielkie możliwości w pracy z dziećmi. Na naszym kursie zdobywa się wiedzę w jaki sposób nauczyć dziecko zegara. Wiele przykładów praktycznych, propozycje ćwiczeń i gotowe – autorskie scenariusze to coś, co wyróżnia nasz kurs spośród innych tego typu na rynku! 

Kurs Plastyka Sensoryczna – znajduje się TUTAJ. Kurs przeznaczony jest dla rodziców chcących poznać sposób na kreatywne, rozwijające zabawy z dzieckiem, pedagogów, którzy szukają inspiracji i pragną zgłębić tajniki z zakresu plastyki sensorycznej, studentów pedagogiki, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, dla każdego zainteresowanego tematem plastyki sensorycznej.

Kurs Sensoraki. Jak wspierać rozwój integracji sensorycznej u dzieci? – znajduje się TUTAJ. Warto zapisać się na kurs SENSORAKI, by przekonać się jak ogromne znaczenie w rozwoju dziecka ma integracja sensoryczna! Zdobyta wiedza na naszym kursie, z łatwością pozwoli rozpoznać problemy z jakimi zmaga się dziecko. Co więcej – to jeden z niewielu kursów na rynku z elementami integracji sensorycznej, który składa się w 90% z PRAKTYKI!

Praktyczne rozwiązania pozwolą na zastosowanie ćwiczeń i zabaw rozwijających integrację sensoryczną w codziennym życiu – w sposób kreatywny i wyjątkowy!

PREZENTY POWYŻEJ 100 ZŁ

Kurs Animator Zabaw dziecięcych – znajduje się TUTAJ. W szkoleniu może wziąć udział każdy zainteresowany pracą z dziećmi. Aby zostać animatorem zabaw dziecięcych, wystarczy kreatywność, nuta fantazji, wiedza i umiejętności, których dostarczy nasze szkolenie! Dobrze przemyślany plan kursu dostarczy wiedzy i umiejętności, pomysłów na oryginalne zabawy, które sprawią, że osoba kończąca kurs, stanie się jednym z najlepszych animatorów w swojej okolicy.

Kurs Świat Liczb – znajduje się TUTAJ. To świetne szkolenie, ukazuje naukę liczb krok po kroku. Szkolenie inspirowane jest metodą Montessori, prowadzi je wieloletni praktyk, pedagog, a przede wszystkim mama, która ową metodę nauki przetestowała na swojej córce.

Innowacyjna nauka pisania i czytania metodą Montessori – znajduje się TUTAJ. Kurs przeznaczony jest dla rodziców, którzy chcą pomóc swojemu dziecku poznawać litery z wielkim zainteresowaniem i chcą mu zapewnić lepszy start w szkole, dla nauczycieli i opiekunów, dla studentów kierunków pedagogicznych, dla wszystkich zainteresowanych nauką uczenia dzieci pisania i czytania, dla rodziców i nauczycieli starszych dzieci, które mają problem z pisaniem i czytaniem lub po prostu tego nie lubią lub sobie nie radzą z tym w szkole (dzięki tej metodzie stanie się to o wiele łatwiejsze).

Opiekunka dziecięca z pierwszą pomocą przedmedyczną – znajduje się TUTAJ. Kurs kierowany jest dla osób, pragnących podjąć pracę jako opiekunka dziecięca, a także dla rodziców, którzy chcą poszerzyć swą wiedzę dotyczącą prawidłowej opieki, wychowania i pielęgnacji dziecka, a także zdobyć ważne informacje na temat rozpoznawania potrzeb rozwojowych u dzieci.

Psychomotoryka dla smyka – kurs znajduje się TUTAJ. Kurs skierowany jest: dla rodziców, pedagogów, którzy szukają inspiracji i pragną zgłębić tajniki z zakresu rozwoju psychomotorycznego dzieci, studentów pedagogiki, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności dla każdego zainteresowanego tematem psychomotoryki.

Powyższe propozycje szkoleń w formie on-line, na pewno sprawdzą się idealnie jako prezent. I to prezent dający wiedzę, umiejętności, rozwój! A to naprawdę wiele 🙂

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

PS jesteśmy też na YOUTUBE!

Podobne artykuły

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *