Eduka Center: synonim słowa PASJA

Dzieci są nauczycielami dorosłych. Choć to my pokazujemy im świat, one dają nam o wiele więcej. Dzięki nim zaczynamy rozumieć co tak naprawdę w życiu ma znaczenie: szczery uśmiech, drobne gesty dające radość czy też piękno, które możemy dostrzec w najmniejszych rzeczach.

Dzieci uczą nas cierpliwości, zrozumienia, spokoju. Dzieci uczą nas tego jak żyć dobrze, jak żyć w zgodzie z innymi. 

Dzieci są szczere. Mówią głośno o tym, co im przeszkadza, czego nie lubią, a co daje im szczęście. Jak cudownie, że możemy obserwować te małe istoty i czerpać od nich tak wiele mądrości!

Praca z dziećmi choć nie jest łatwa, zdecydowanie jest piękna i dająca spełnienie. Oczywiście, aby pracować z maluchami, musimy posiadać odpowiednie kwalifikacje zawodowe i właściwe cechy. Nauczyciel czy opiekun powinien być cierpliwy, kreatywny, odpowiedzialny, kochający życie. 

My, zespół Eduka Center, dobrze znamy dziedzinę jaką jest pedagogika. To nasza PASJA, którą z miesiąca na miesiąc, z roku na rok, staramy się rozwijać i przedstawiać za pomocą nowych projektów, które tworzymy.

Działamy dla was – dla rodziców, nauczycieli, opiekunów w żłobkach i klubach malucha. Chcemy was motywować i inspirować, pokazywać, że kreatywność można znaleźć na każdym kroku! Dlatego nie zwalniamy tempa…

KURS ON-LINE NA OPIEKUNA W ŻŁOBKU

Działamy na rynku od 2009 roku i przeszkoliliśmy tysiące kursantów – z całej Polski. Nasz kurs powstał po to, by ułatwić osobom chcącym pracować z dziećmi, zdobycie odpowiednich kwalifikacji.

Nie każdy może pozwolić sobie na kurs stacjonarny. Dojazdy na zajęcia wiążą się z czasem, a też pieniędzmi. Wiele osób, które pracują czy zajmują się domem i własnymi dziećmi, nie są w stanie pojawiać się w sali szkoleniowej kilka razy w tygodniu, o stałej godzinie. Dotyczy to także osób mieszkających w małych miejscowościach, które nierzadko muszą dojechać do większego miasta, by rozpocząć i kontynuować kurs.

Z myślą o takich osobach, stworzyliśmy nasz kurs on-line na opiekuna. Jest to tak zwany e-learning, popularny w obecnych czasach pandemii. Dokumenty, jakie dostaje się po ukończeniu kursu, niczym nie różnią się od tych uzyskanych na kursie stacjonarnym.

Działamy legalnie i posiadamy aktualną decyzję Ministerstwa: po naszym kursie można pracować w żłobku czy klubie malucha jako opiekun!

200h teorii odbywa się on-line na naszej platformie. W kursie znajdują się materiały PDF, wideo, audio. Można uczyć się gdzie i kiedy się chce: wystarczy dostęp do internetu. Teoria uwalnia się stopniowo przez 14 dni: więc jest to minimalny czas jej ukończenia.

Po ukończeniu teorii przychodzi pora na praktyki zawodowe. Odbywamy je w wymiarze 80h w wybranym żłobku czy klubie malucha.
Nasz kurs on-line na opiekuna w żłobku znajdziecie TUTAJ.

KURSY DOSKONALĄCE ON-LINE

Wiemy jak wielkie znaczenie w pracy z dziećmi ma zdobywanie nowych umiejętności i możliwości. Wiemy jak ważna jest kreatywność, pomysłowość i nowe rozwiązania. Zdecydowaliśmy się więc na stworzenie kursów on-line, z których mogą korzystać wszyscy zainteresowani: rodzice, nauczyciele, opiekunowie czy studenci pedagogiki. 

Dzięki kursom można poszerzyć swoją wiedzę na dany temat i wykorzystać propozycje praktyczne we własnej pracy z dziećmi.

Kursy doskonalące od Eduka Center znajdziecie TUTAJ.

Jakie kursy posiadamy w swojej ofercie?

 • kurs innowacyjnej nauki pisania i czytania inspirowany metodą Montessori
 • kurs Świat liczb inspirowany Montessori
 • kurs Nauka zegara
 • kurs Bajkoterapia
 • kurs Kreatywna Matematyka
 • kurs Sensoraki
 • kurs Asystent nauczyciela przedszkola
 • kurs Motoryczni Geniusze. Terapia ręki i grafomotoryka
 • kurs Sprawni motorycznie. Wspieranie rozwoju motoryki dużej
 • kurs Plastyka sensoryczna
 • kurs Psychomotoryka smyka

Kursy są w formie on-line, to prawda, jednak to co je wyróżnia to…praktyka! W kursach pokazujemy w jaki sposób przełożyć zdobytą wiedzę teoretyczną na praktyczne ćwiczenia. Gotowe pomysły, ćwiczenia, scenariusze – to znajdziecie w naszych kursach. 

POMOCE DO PRACY Z DZIEĆMI

Pomoce do pracy z dziećmi w formie pakietów PDF do samodzielnego wydruku to świetne rozwiązanie. Po zalaminowaniu,  można korzystać z poszczególnych elementów jeszcze przez długi czas. 

To z pakietami edukacyjnymi można zrealizować ciekawe i wartościowe zajęcia – w formie zabawy, w sposób kreatywny i niebanalny!

W naszej ofercie mamy wiele pomocy do pracy z dziećmi: są pakiety inspirowane metodą Montessori, pakiety kształtujące umiejętność pisania i czytania, liczenia, a także wiele, wiele innych.

Oprócz standardowych pakietów, posiadamy także pakiety, w skład których wchodzi po kilka pomocy – razem z kursami i e-bookami. 

Są to: pakiet kreatywny opiekun oraz pakiet kreatywny opiekun 2.0.

Wszystkie nasze pakiety znajdziecie TUTAJ.

E-BOOKI

E-booki to popularna forma zdobywania wiedzy. I my mamy kilka e-booków w swojej ofercie, stworzonych specjalnie dla was: pedagogów, opiekunów, rodziców!

Z nich możecie czerpać pomysły. Posiadamy:

 • e-book Zabawy na chłodniejsze dni
 • e-book Eksperymenty naukowe dla najmłodszych
 • e-book Zabawy kolorami
 • e-book Podążaj za dzieckiem
 • e-book Zabawy plastyczne
 • e-book Zabawy sensoryczne
 • e-book Zabawy ruchowe

E-booki znajdziecie TUTAJ.

NOWOŚĆ: PLAKATY TEMATYCZNE

Ostatnio na naszej stronie ukazała się nowość: plakaty tematyczne. Aktualnie możecie znaleźć w niej plakaty dla mamy, ale planujemy także inne. Pakiety można wydrukować i włożyć do większej ramki: całość prezentuje się naprawdę dobrze.

Plakaty znajdują się TUTAJ.

Zespół Eduka Center to synonim słowa PASJA. Chcemy być lepsi i chcemy się rozwijać: dla was!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Podobne artykuły

Stres, a praca z dziećmi

Stres jest nieodłącznym elementem pracy z dziecm. Jest czymś normalnym. Jego skutki jednak mogą mieć ogromny wpływ na nasze życie zawodowe jak i zdrowie. Sprawdź jak radzić sobie ze stresem

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *