Kurs psychomotoryki w Akademii Opiekuna

kurs psychomotoryki w akademii opiekuna

Od kilku lat organizujemy kurs w formie on-line na opiekuna w żłobku, który nadaje legalne kwalifikacje zawodowe. W każdej chwili możecie poczytać o szczegółach kursu jak i zapisać się poprzez stronę główną szkolenia – TUTAJ.

Chcemy, by nasze szkolenia wyróżniały się na tle innych, nie tylko profesjonalizmem, ale także wsparciem, jakie chcemy dać opiekunom podczas ich pracy w żłobkach i klubach malucha.

Z tego też powodu, od 01.07.2021 do kursu zostało dodane także szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej dla opiekunów, które prowadzone jest przez wykwalifikowanego ratownika medycznego, posiadającego odpowiednie doświadczenie. Lekcje prowadzone są w taki sposób, by każdy mógł we własnym tempie przyswoić wiedzę z medycyny ratunkowej – przedstawione są za pomocą wideo z teorii jak i wideo pokazów obrazujących konkretne działania.

Zaświadczenie można otrzymać za 0zł po zdaniu testu – wysyłane jest razem z dokumentami o ukończeniu kursu na opiekuna w żłobku. Jeśli ktoś już dostał dokumenty ze szkolenia na opiekuna, a chciałby otrzymać dodatkowy dokument z pierwszej pomocy i jednocześnie ma jeszcze dostęp do kursu 280h – wystarczy, że zda test i opłaci wysyłkę dokumentu do paczkomatu.

Oprócz kursu pierwszej pomocy przedmedycznej dla opiekunów, do naszego kursu dodawana jest Akademia Opiekuna.

To autorski projekt, w którym można znaleźć setki inspiracji, w tym różnego typu wideo, pomoce dydaktyczne, webinary, MP4 czy gotowe scenariusze zajęć.

W ostatnich tygodniach wiele nowości ukazało się w zakładce: NAKLEJKI. To tam zostało dodanych wiele naklejek dotyczących świąt nietypowych, na przykład z okazji święta Liczby Pi, święta Misia czy święta Postaci z bajek. Można wykorzystać je na zajęciach, organizując dzień tematyczny.

NOWOŚĆ W AKADEMII OPIEKUNA – KURS ON-LINE!

Od dnia 25.08 w Akademii Opiekuna pojawi się niespotykana dotąd…NOWOŚĆ!

Dwa razy w tygodniu, aż do października, będziemy wrzucać po jednej lekcji z kursu Psychomotoryka dla Smyka. Tym sposobem każdy kursant mający dostęp do Akademii Opiekuna będzie mógł przejść całe szkolenie z Psychomotoryki, wykorzystując zdobytą wiedzę we własnej pracy z dziećmi.

Kolejna nowość: psychomotoryka dla smyka

Psychomotoryka obejmuje aktywność ruchową człowieka. Stymuluje ona rozwój różnych funkcji ośrodkowego układu nerwowego,  za jej pomocą można zniwelować i zapobiec wielu zaburzeniom z zakresu ruchu, koordynacji, mowy, pisania czy czytania.

Dzięki lekcjom wideo ze szkolenia, które ukażą się niebawem w Akademii Opiekuna, będziecie mogli poznać metodę pracy z dziećmi jaką jest Psychomotoryka, dowiedzieć się wielu informacji na temat terapii psychomotorycznych metodą Procus i Block, a także zdobędziecie wiedzę na temat tego, dla kogo jest przeznaczona terapia psychomotoryczna.

Kurs prowadzony jest przez specjalistę i terapeutę, mgr Martę Siłakowsą Zioune, która bez stresu i presji przekazuje swoją wiedzę na temat tego, w jaki sposób wspomagać rozwój psychomotoryczny dziecka. 

Pierwsza lekcja wideo w Akademii Opiekuna ukaże się już 25.08, kolejne będą wrzucane 2x w tygodniu, aż do października! 😉

Mamy nadzieję, że taka nowość będzie dla was atrakcyjna i wartościowa. Koniecznie odwiedzajcie Akademię Opiekuna i wykorzystujcie materiały, jakie się w niej znajdują.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Podobne artykuły

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *