Wszystko o Akademii Opiekuna

Wiele osób pragnie pracować z małymi dziećmi – z maluszkami do lat 3. To oczywiście bardzo odpowiedzialna praca, która wymaga specjalnych cech od osoby, pragnącej zostać opiekunem.

Odpowiedzialność, kreatywność, cierpliwość to jednak nie wszystko. Wymagane są także określone kwalifikacje zawodowe, które można zdobyć, między innymi, dzięki kursom na opiekuna w żłobku.
Obecnie na rynku kursów jest wiele. Zainteresowana osoba może wybierać do woli, porównywać ze sobą oferty, decydując się na tą, która wydaje się jej najlepsza.

W dobie pandemii większość szkoleń odbywa się zdalnie, wiedza przekazywana jest on-line, w wygodnej i elastycznej formie. Kurs on-line na opiekuna w żłobku od lat cieszy się coraz większym powodzeniem: daje duże możliwości, a wizja nauki pod kocem czy w parku, wydaje się być bardzo atrakcyjna – zwłaszcza dla osób pracujących, mieszkających w małych miejscowościach czy młodych rodziców.

I również my Eduka Center, proponujemy od kilku lat kurs on-line na opiekuna w żłobku, który nadaje legalne kwalifikacje. Kształcimy ludzi z całej Polski, a warunkiem przystąpienia do kursu jest – zgodnie z ustawą – posiadanie wykształcenia co najmniej średniego.
Zapisać się na nasz kurs można na stronie, TUTAJ.

Ktoś zapyta: co wyróżnia was kurs na tle innych, również dostępnych w internecie?

Odpowiedź jest prosta…AKADEMIA OPIEKUNA!

Akademia to JEDYNY taki produkt na rynku, który powstał z naszej inicjatywy, by wspierać pracę opiekunów z całej Polski.
Tak, to prawda: jesteśmy jedynymi na rynku, którzy będą wspierać Cię po ukończeniu kursu w twojej pracy z maluszkami! 

Co znajdziesz w Akademii? Ogrom inspiracji! Możesz między innymi korzystać z naszych wideo, które ukazują różne pomysły na zajęcia i zabawy z dziećmi, ale to nie wszystko.

W Akademii znajdują się także setki gotowych materiałów. Gotowe materiały występują pod postacią pakietów edukacyjnych PDF, kart tematycznych, trójdzielnych, naszych autorskich e-booków (w tym także wywiady z Super Nianią przeprowadzone przez NAS) czy autorskich wierszyków i opowiadań. W Akademii znajdują się także autorskie bajeczki terpauetyczne, przeznaczone dla najmłodszych dzieci. 

Akademia Opiekuna to także gotowe scenariusze zajęć wraz z autorską, pasującą do zajęć muzyką MP4 do pobrania. Scenariusze można wykonywać zgodnie z rozpiską bądź modyfikować wedle swego uznania: z całą pewnością jednak są wsparciem dla opiekunów, którzy dopiero zaczynają swoją pracę.

W Akademii znajdziesz także odpowiedzi na pytania pedagogiczne, na które odpowiadają specjaliści. Poruszany jest temat – między innymi – trudnych zachowań występujących u dzieci i porady co wtedy robić. Webinaria na temat agresji na pewno okażą się cenne w pracy i dostarczą wiedzy jak zachować się w tej trudnej dla obu stron sytuacji.

Co ważne: Akademia na ten moment aktualizowana jest dwa razy w tygodniu! Natomiast dwa razy w miesiącu nasi kursanci mający dostęp do Akademii otrzymują e-maila wraz z podsumowaniem nowości jakie w Akademii się ukazały w danym momencie.

Akademia Opiekuna dodawana jest ZA DARMO do zamówienia, przy zakupie naszego kursu na opiekuna w żłobku on-line. Dostęp otrzymuje się na dwa lata za 0zł zamiast 936 zł!

Jeśli jednak posiadasz już niezbędne kwalifikacje, a chcesz skorzystać TYLKO z Akademii Opiekuna: jak najbardziej jest to możliwe! 

Akademię możesz wykupić w różnych wariantach czasowych: na okres miesiąca czy na okres 24 miesięcy. Wszelkie informacje znajdują się na stronie – TUTAJ.

Akademia Opiekuna to unikalny projekt – jedyny taki na rynku. Zdecydowanie jest to duży bonus dodawany do kursu. Dostęp otrzymuje się na dwa lata, oczywiście można go przedłużyć. Na pewno warto korzystać z inspiracji jakie oferujemy wam regularnie. Wciąż tworzymy nowości, byście WY – opiekunowie, nauczyciele, rodzice – mogli z nich korzystać w naszej AKADEMII!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Podobne artykuły

Eduka Center. Czym się zajmujemy?

Rozwój zawodowy w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie. I to cieszy: ludzie coraz częściej skupiają się na tym, by poszerzać swą wiedzę i zdobywać nowe umiejętności, które pozwolą im na bycie coraz lepszymi w swoim fachu.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *