Opiekunka dziecięca – zapowiedź kursu

opiekunka dziecięca - zapowiedź kursu

Lato wciąż trwa i ciężko mówić o jego końcu choć nieubłaganie się on zbliża. Mamy nadzieję, że ciepłe dni nie opuszczą nas jeszcze przez kilka dobrych tygodni, ale na wszelki wypadek, postanowiliśmy umilić wam – klientom Eduka Center – tę końcówkę lata.

W dzisiejszym artykule mamy przyjemność zapowiedzieć wam nasz NOWY kurs…kurs doskonalący w formie on-line.

Wiecie, że stawiamy na rozwój i chcemy tworzyć szkolenia, które pomogą wam w pracy, w poszerzaniu swej wiedzy i umiejętności.

Praca z dziećmi jest nietypowa, pełna radości – dlatego też marzy o niej wiele osób, posiadających predyspozycje do codziennego przebywania z maluchami, edukowania ich, dbania o ich bezpieczeństwo.

Aby pracować z dziećmi w żłobku czy klubie malucha jako opiekun należy posiadać odpowiednie kwalifikacje zawodowe, które daje kurs 280h na opiekuna w żłobku. Posiadamy taki kurs w ofercie – zobaczcie TUTAJ. Dzięki niemu możecie zdobyć upragnione uprawnienia do pracy z dziećmi do lat 3, w sposób bezstresowy i swobodny (kursant na naszym kursie samodzielnie decyduje o tempie nauki). 

Pracować z dziećmi można też jako opiekunka dziecięca, niania…wtedy zazwyczaj praca odbywa się u osób prywatnych, najczęściej w domu malucha, którym mamy się opiekować.

Wiele osób podejmuje ten rodzaj zatrudnienia, a jest to zajęcie niezwykle odpowiedzialne i wymagające konkretnych umiejętności. Jeśli więc myślisz o pracy niani, nasze najnowsze szkolenie będzie dla Ciebie idealne.

OPIEKUNKA DZIECIĘCA – ZAPOWIEDŹ KURSU

Nasz najnowszy kurs powstał z myślą o osobach, które chcą pracować jako niania u osób prywatnych, a jednocześnie pragną przed podjęciem zatrudnienia doszkolić się, zdobyć ważną wiedzę oraz umiejętności.

Nasze szkolenie będzie poruszało wiele ważnych kwestii, które warto poznać i przyswoić jeśli planuje się zostanie opiekunką dziecięcą – bądź nawet jeśli już się pracuje w tym charakterze (na poszerzanie wiedzy nigdy nie jest za późno!).

Na bieżąco będziemy was informować o starcie przedsprzedaży kursu i o tym, kiedy będzie możliwy dostęp do szkolenia.

OPIEKUNKA DZIECIĘCA – CO BĘDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ W KURSIE?

Chcieliśmy stworzyć szkolenie, które pomoże przyszłym nianiom w pracy, w sprawowaniu opieki nad dziećmi, w wychowywaniu (w końcu nianie również przyczyniają się do tego). 

Na kursie poruszymy takie kwestie jak prawidłowe rozpoznawanie potrzeb dziecka – co jest szczególnie ważne – czy znaczenie zabawy w życiu dziecka. Nie należy o niej zapominać – zabawa to naturalna potrzeba dziecka, którą musimy mu zapewnić. A dobrze poprowadzona, pozytywnie wpływa na rozwój i edukuje.

Nie chcemy, by nasze szkolenie opierało się tylko na teorii, a więc w kursie umieścimy inspiracje do przeprowadzenia ciekawych gier i zabaw z dziećmi. Znajdziecie wideo inspiracje z propozycjami krótkich zajęć do wykonania w domu, autorskie e-booki czy pomoce dydaktyczne.

Na pewno przydadzą wam się w pracy! 😉

Co więcej, w naszym kursie pojawi się także moduł związany ze stroną prawną zawodu jaką jest opiekunka dziecięca, niania. Z niego dowiecie się wszystkiego o odpowiedniej umowie zawieranej pomiędzy nianią, a rodzicem, tego jakie rodzic ma obowiązki wobec opiekunki, a także kwestii związanych z ZUSEM. Mamy nadzieję, że to okaże się niezwykle pomocne.

W szkoleniu chcemy poruszyć również temat trudnych zachowań pojawiających się u dzieci oraz jak sobie z nimi radzić. Przykład? Dziecko kładzie się na ulicy…i co dalej? Co robić? Tego dowiecie się z naszego kursu! Będziecie wiedzieć jak się zachować i czego unikać. 

To jednak nie wszystko. Wiemy, że opieka nad dziećmi to niesamowicie odpowiedzialne zajęcie. Z tego względu nasz kurs połączony jest z kursem pierwszej pomocy przedmedycznej. Na szkoleniu znajdziecie lekcje prowadzone przez doświadczonego ratownika medycznego, z którym zdobędziecie umiejętność udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Bonusem w naszym szkoleniu jest wideo….10 kroków do samodzielności dziecka. Dowiesz się z niego w jaki sposób usamodzielnić dziecko w sposób bezstresowy, naturalny dla dziecka.

Nasze plany są ogromne i mamy nadzieję, że szkolenie jak najszybciej pojawi się w naszej ofercie z kursami. Na pewno byłoby wartościowe dla wielu osób. Oczywiście o wszystkich szczegółach będziemy was informować. Mamy nadzieję, że czekacie na naszą nowość tak samo jak i my – z niecierpliwością i radością! 😉

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Podobne artykuły

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *