Matematyczny box z okazji Dnia Matematyki

Matematyka – królowa nauk! Na pewno wszyscy zgodzimy się jak ważna matematyka jest w naszym życiu i na różnych etapach edukacji. Powinniśmy oswajać z nią dzieci od najmłodszych lat – oczywiście w formie zabawy i atrakcyjnych ćwiczeń – dzięki czemu nie zrazimy maluchów do świata liczb i przeliczania.
Już 12.03 obchodzimy…Dzień Matematyki! To świetna okazja dla rodziców, nauczycieli i opiekunów (nasz kurs na opiekuna znajdziesz TUTAJ), aby przeprowadzić trochę matematycznych zabaw i zadań! Bawmy się i cieszmy tym dniem, sprawiając, że będzie pełny śmiechu i radości, a także aktywności! Niech dzieci wspominają go jak najlepiej, niech przekonają się, że matematyka może być fajna, że można nią atrakcyjnie i kreatywnie wypełnić czas!
Z okazji nadchodzącego Dnia Matematyki, przygotowaliśmy dla was w dzisiejszym artykule MATEMATYCZNY BOX, czyli spis naszych edukacyjnych pomocy dydaktycznych, które znajdziecie na naszej stronie z pomocami czyli TUTAJ.

PAKIET LICZB

To idealna propozycja dla wszystkich, którzy planują bądź już rozpoczęli wprowadzanie malucha w świat matematyki. Dzięki naszemu Pakietowi Liczb w ciekawy i atrakcyjny sposób zapoznasz dziecko z cyframi, a także wykorzystasz go do przeprowadzenia zabaw dywanowych, w których liczenie to element zabawy oraz do stworzenia przepięknej, kolorowej gazetki w celu globalnego utrwalenia! Pakiet można użyć zarówno w pracy grupowej jak i indywidualnej. Pełne kolorów, starannie przygotowane karty pracy sprawią, że przeliczanie, grupowanie czy pisanie cyfr stanie się jedną z lepszych zabaw! 

PAKIET CYFR INSPIROWANY MONTESSORI

Idealny pakiet dla osób fascynujących się pedagogiką Znajdują się w nim plansze z cyframi, cyfry i odpowiadającą im ilość żetonów oraz cyfry i odpowiadającą im ilość belek.  Z cyframi z naszego pakietu można pracować na co dzień, a nauka dokonuje się poprzez dobrą zabawę. Liczenie nie musi być nudne!

PAKIET KREATYWNY OPIEKUN

Pakiet Kreatywny Opiekun to kopalnia inspiracji z wielu dziedzin. Znajdziecie w nim  aż 9 pomocy i 30 wideo. W skład pakietu Kreatywny Opiekun wchodzi także kurs z matematyki MULTISENSORYCZNEJ, za który można otrzymać certyfikat. Kurs Matematyka Multisensoryczna to idealna propozycja dla wszystkich opiekunów i rodziców. Prócz pełnych, opisanych scenariuszy zajęć z pojęciami matematycznymi idealnymi dla dzieci do lat 3, znajdziecie w nim także aż 10 nagrań video, które ułatwią wam prowadzenie zajęć. Jakie scenariusze znajdziecie w naszym kursie? Są to: zabawy edukacyjne z balonami na cały tydzień, ćwiczenia z odwzorowaniem/odbiciem lustrzanym, zajęcia tematyczne “Kolor żółty jak cytrynka” z wykorzystaniem cytryny i olejku cytrynowego, zajęcia “Wolno-Szybko”, ćwiczenia obrazujące dzieciom pojęcie “Para”, ćwiczenia “Okrągły jak…”, w których wyodrębniamy okrągłe przedmioty, zajęcia “Mierzymy co się da!”, ćwiczenia związane z wagą: ciężki-lekki, zajęcia wprowadzające liczbę 1, memory zapachowe. Scenariusze z matematyki multisensorycznej, które znajdziecie w naszym kursie to prawdziwa kopalnia pomysłów na przeprowadzenie ciekawych zajęć. Pakiet znajdziecie TUTAJ.

NAUKA LICZB KURS INSPIROWANY MONTESSORI

W naszej ofercie mamy także praktyczny kurs inspirowany metodą Montessori, który krok po kroku pokazuje w jaki sposób zacząć naukę liczb z dzieckiem w sposób naturalny, bezstresowy, atrakcyjny – zgodny z naturą dziecka! Już 2,5 letnie dziecko może z powodzeniem rozpocząć naukę liczb! Kurs nadal można nabyć w atrakcyjnej, promocyjnej cenie. Znajdziecie go TUTAJ. Wydajemy zaświadczenia MEN po ukończeniu kursu. Materiały na koncie są przypisane na okres dożywotni także można do nich wracać w dowolnym momencie. Tematyka jaką znajdziesz na naszym kursie:

  • Wprowadzenie do metody
  • Wprowadzenie do cyfr
  • Wprowadzenie do nauki liczenia
  • Liczenie
  • Liczby parzyste i nieparzyste
  • Karty PDF do pobrania i pracy z dzieckiem
  • Certyfikat uczestnictwa ( MEN )

Przekonajcie dzieci, że matematyka może być fajna! Z pakietem od Eduka Center to możliwe!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Podobne artykuły

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *