Pakiety letnie od Eduka Center

Lato zbliża się wielkimi krokami! Choć majowa pogoda za oknem jak na razie nas nie rozpieszcza, zespół Eduka Center, postanowił przywołać lato – wielkimi promocjami i okazjami!

Jak wiecie, powstaliśmy po to, by wspierać pracę opiekunów (zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ), nauczycieli, a także rodziców. Nie zwalniamy więc tempa: na naszej stronie już możecie znaleźć nowe okazje, nowe promocje, nowe propozycje inspiracji – KLIK!

Dziś chcielibyśmy opowiedzieć wam o naszej nowej akcji: pakiety letnie.

Specjalnie z okazji wyczekanego, wymarzonego lata, które – mamy nadzieję – nadejdzie lada dzień, przygotowaliśmy specjalne zestawy pakietów, które możecie nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.

Ważne: wszystkie propozycje pakietów znajdziecie TUTAJ.

PAKIET 2 W 1

W tym pakiecie znajdziecie dwa kursy: naukę pisania i czytania oraz plastykę sensoryczną. W pakiecie oszczędzasz 22 zł.
Materiały do kursów otrzymujesz na czas dożywotni!

Opis kursu nauki czytania i pisania znajdziecie TUTAJ. Z kursem dowiesz się jak w sposób bezstresowy i atrakcyjny rozpocząć z dzieckiem efektywną naukę czytania. Kurs prowadzony jest przez pedagoga, praktyka i przede wszystkim mamę, która razem ze swoją córką prezentuje efekty nauki metodą Marii Montessori.

Kurs plastyka sensoryczna to szkolenie, mające na celu ukazać zalety innowacyjnej metody pracy z dziećmi jaką jest plastyka sensoryczna. Prezentujemy w nim praktyczne rozwiązania i gotowe pomysły, które możecie wykorzystać w pracy z dziećmi! Znajdziecie je TUTAJ.

kurs Świat Liczb

PAKIET 5 W 1

Kupując pakiet 5w1 oszczędzacie aż 123 zł! Znajduje się w nim 5 kursów: nauka pisania i czytania, plastyka sensoryczna, kurs sensoraki, Świat liczb, motoryczni geniusze. 

Kurs Sensoraki znajdziecie TUTAJ. Dowiecie się z niego w jaki sposób wspierać rozwój sensoryczny u dzieci. Warto zapisać się na kurs SENSORAKI, by przekonać się jak ogromne znaczenie w rozwoju dziecka ma integracja sensoryczna! Zdobywając wiedzę na naszym kursie, z łatwością rozpoznasz problemy z jakimi zmaga się dziecko i z powodzeniem będziesz mógł/mogła zareagować – w miarę szybko!

Kurs Świat Liczb znajduje się TUTAJ. Prowadzony jest przez osobę, która jest miłośnikiem metody Montessori – podobnie co kurs nauka pisania i czytania, również Świat Liczb jest inspirowany Montessori.

Dzięki niemu dowiecie się w jaki sposób skutecznie poprowadzić naukę liczenia, tak, by dziecko w formie zabawy zdobyło najważniejsze umiejętności z tego zakresu.

Kurs Motoryczni Geniusze znajdziecie TUTAJ.
Kurs Motoryczni Geniusze. Terapia ręki i grafomotoryka to profesjonalne szkolenie, które daje wielkie możliwości w pracy z dziećmi. Na naszym kursie zdobędziesz wiedzę z zakresu diagnozy i terapii ręki oraz grafomotoryki. Wiele przykładów praktycznych, propozycje ćwiczeń i gotowe – autorskie scenariusze to coś, co wyróżnia nasz kurs spośród innych tego typu na rynku! 

kurs Świat Liczb

PAKIET 10 W 1

Największy z wszystkich pakietów! Oszczędzacie aż 276 zł wybierając pakiet tych kursów!

Znajdują się w nim następujące szkolenia w formie on-line: nauka pisania i czytania, plastyka sensoryczna, Sensoraki, Świat Liczb, Motoryczni geniusze, nauka zegara, Psychomotoryka smyka, bajkoterapia, motoryka duża, Kreatywna matematyka. 

Kurs nauki zegara znajdziecie TUTAJ. To profesjonalne szkolenie, które daje wielkie możliwości w pracy z dziećmi. Na naszym kursie zdobędziesz wiedzę w jaki sposób nauczyć dziecko zegara. Wiele przykładów praktycznych, propozycje ćwiczeń i gotowe – autorskie scenariusze to coś, co wyróżnia nasz kurs spośród innych tego typu na rynku! 

Psychomotoryka smyka to szkolenie, które znajduje się TUTAJ. Psychomotoryka stymuluje rozwój różnych funkcji ośrodkowego układu nerwowego, dzięki niej można zniwelować i zapobiec wielu zaburzeniom z zakresu ruchu, koordynacji, mowy, pisania czy czytania.

To dzięki naszemu kursowi w formie on-line poznasz metodę pracy z dziećmi jaką jest psychomotoryka, dowiesz się wielu cennych informacji o terapii psychomotorycznej metodą Procus i Block, a także zdobędziesz wiedzę o tym, dla kogo konkretnie przeznaczona jest terapia psychomotoryczna.

Kurs Nauka pisania i czytania

Bajkoterapię znajdziecie TUTAJ. Warto zapisać się na kurs bajkoterapii, by przekonać się jak ogromną moc terapeutyczną posiadają bajki! Zdobywając wiedzę na naszym kursie, będziesz mógł zastosować ją z powodzeniem u dzieci, które zmagają się z różnego rodzaju problemami czy trudnościami i po prostu: pomóc im!

Szkolenie z motoryki dużej znajdziecie pod linkiem – KLIK.
Kurs Sprytnie motorycznie. Wspieranie rozwoju Motoryki Dużej u dzieci to profesjonalne szkolenie, w którym znajdziesz ogrom wiedzy i inspiracji do przeprowadzenia ciekawych zabaw i ćwiczeń. Na naszym kursie zdobędziesz wiedzę z zakresu przebiegu rozwoju motorycznego, dowiesz się w jaki sposób rozpoznać zaburzenia motoryczne u dziecka, a także jak rozwijać motorykę dużą.

Kreatywna matematyka jest idealna dla najmłodszych dzieci. Znajduje się TUTAJ. Prócz pełnych, opisanych scenariuszy zajęć z pojęciami matematycznymi idealnymi dla dzieci do lat 3, znajdziecie w nim także aż 10 nagrań video, które ułatwią wam prowadzenie zajęć. W zestawie:

  • 10 video instrukcji z dokładnym omówieniem prowadzenia poszczególnych zajęć
  • rozpisana dokładnie każda lekcja w plikach pdf
kurs Nauka pisania i czytania

Pamiętajcie: dostęp do wszystkich materiałów otrzymujecie na czas dożywotni.
Promocja nie jest dożywotnia: to okazja ograniczona czasowo, specjalnie stworzona z okazj nadchodzącego lata.

Przypominamy: wszystkie pakiety znajdziecie TUTAJ

Warto zdecydować się na pakiety letnie: w zestawie wychodzi po prostu taniej!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Podobne artykuły

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *