Pakiet liczb. Co w nim znajdziesz?

pakiet liczb - co w nim znajdziesz?

Liczby fascynują dzieci od najmłodszych lat. Dzieci w różnym wieku przeżywają tak zwaną fazę wrażliwą na liczby, a jeśli tylko ją zauważymy: powinniśmy – jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie w żłobkach (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ), to zainteresowanie pielęgnować i rozwijać.

Obecnie na rynku mamy wiele zabawek czy produktów związanych z liczbami. Możemy wybierać przeróżne układanki: od tych drewnianych aż po miękkie, stanowiące swego rodzaju matę dla malucha.

Do wyboru mamy ciekawe kolorowanki, karty pracy z naklejkami, które zapewniają świetną zabawę, liczmany, kolorowe patyczki, pomponiki. Wszystko to możemy wykorzystać podczas wprowadzenia dziecka w świat liczb, poszerzania przez nie wiedzy i utrwalania zdobytych już informacji.

Zespół Eduka Center z zaangażowaniem podchodzi do wspomagania pracy opiekunów, nauczycieli i rodziców, z pasją tworzymy materiały, które pozwolą na wspieranie prawidłowego rozwoju dziecka!

Z zakresu liczb i ogólnie pojętej matematyki, mamy w swej ofercie sporo produktów. Wszystkie znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

W dzisiejszym artykule, chcielibyśmy jednak skupić się na konkretnym pakiecie – pakiecie LICZBY.

Co w nim znajdziecie?

Pakiet Liczb będzie idealny dla młodszych dzieci jak i tych starszych, które dopiero swą przygodę z liczbami zaczynają bądź potrzebują utrwalić zdobytą wiedzę.

Dzięki temu pakietowi dorosły nie tylko wprowadzi dziecko w atrakcyjny świat liczb, ale także zorganizuje pełne kreatywności, interesujące zabawy dywanowe! 

Wiemy także jak wielkie znaczenie ma globalne utrwalenie informacji: w naszym pakiecie znajdują się więc materiały do stworzenia pięknej gazetki! 😉

Pakiet liczy 30 stron PDF do samodzielnego wydruku. Oczywiście polecamy zalaminowanie elementów, dzięki czemu posłużą nam dłużej.

Pakiet idealnie sprawdzi się zarówno w pracy grupowej – w żłobku czy przedszkolu – ale też w pracy indywidualnej z dzieckiem, np w domu. 

Karty pracy są pełne kolorów, a znajdują się w nich ćwiczenia z zakresu przeliczania, grupowania, łączenia par i pisania. Świetna zabawa z liczbami? Z naszym pakietem to możliwe!

Ćwiczenia stanowią idealne uzupełnienie innych zabaw liczbowych! Pakiet szczególnie polecany jest opiekunom w żłobkach i nauczycielom wychowania przedszkolnego – z powodzeniem może być też wykorzystywany przez rodziców.

Naszym zdaniem, warto wprowadzać dziecko w umiejętność przeliczania czy rozpoznawania liter już od najmłodszych lat. Można to zorganizować w sposób kreatywny i pełen pasji, poprzez zabawę, którą dziecko zapamięta przez długi, długi czas!

Jeśli jesteście ciekawi naszego pakietu koniecznie odwiedźcie naszą stronę gdzie znajdziecie także inne ciekawe materiały – ZAPRASZAMY TUTAJ!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Podobne artykuły

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *