Pakiety edukacyjne idealne na święta

Ho, ho, ho! Święta tuż-tuż! To jeden z najpiękniejszych okresów w roku, na który większość z nas czeka z niecierpliwością.

Co sprawia, że tak lubimy święta – zarówno my, dorośli, jak i dzieci? Na pewno niepowtarzalna atmosfera!

Świąteczne piosenki, ozdoby, pieczenie pierniczków, wybieranie i strojenie choinki, bycie po prostu razem – to wszystko powoduje, że tak ciepło myślimy o okresie bożonarodzeniowym. Oczywiście, nie należy zapomnieć o prezentach! 

Robienie prezentów sprawia ogromną przyjemność. Fakt, iż możemy wywołać uśmiech na twarzy kogoś bliskiego sprawia, że endorfiny skaczą w nas jak szalone! 

Dziś skupimy się na prezentach edukacyjnych dla najmłodszych. Możecie podarować pakiet edukacyjny waszemu maluchowi bądź maluchom z waszej grupy przedszkolnej czy żłobkowej. Przeprowadzenie ciekawych zajęć, ćwiczeń i zabaw na pewno ucieszy dzieci!

Ps jeśli jednak szukacie idealnego prezentu dla bliskiej osoby dorosłej, która uwielbia maluszki i chciałaby pracować z nimi na co dzień…podarujcie jej voucher na kurs na opiekuna w żłobku! Ofertę naszego kursu w formie on-line znajdziecie TUTAJ.

Tymczasem wróćmy do naszych pakietów. Chcielibyśmy w tym artykule zaproponować wam kilka pakietów edukacyjnych, w które warto zaopatrzyć się z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Na pewno niebanalne, kreatywne zajęcia tematyczne zadowolą zarówno was – rodziców, opiekunów, nauczycieli – jak i najmłodszych!
Pamiętajcie: wszystkie nasze pakiety edukacyjne znajdziecie TUTAJ.

ASTRONOMIA. Ten pakiet inspirowany jest metodą Montessori. Idealny dla dzieci interesujących się planetami czy kosmosem! W pakiecie znajdziecie karty trójdzielne, zgodnie z wymogami Polskiego Instytutu Montessori. Prócz kart, pakiet zawiera ciekawostki związane z astronomią i ćwiczenie POD LUPĄ.

RĘKA PRACUJE. Pakiet książeczkowy zawiera 30 stron ćwiczeń dla małej rączki oraz dyplom! Ćwiczenia skupiają się na rozwoju motoryki małej, wiele w nim ćwiczeń typu szlaczki, kolorowanie według wzoru, pisanie, wycinanie konkretnych elementów nożyczkami.

DZIECI ŚWIATA. Idealny pakiet dla wszystkich odkrywców! Ten pakiet udowodni, że świat jest fascynujący i różnorodny – tak samo jak żyjący na nim ludzie. Pakiet zawiera przepiękne plansze z narodowościami jak i różnego typu ćwiczenia.

ZEGAR I CZAS. Idealny pakiet do nauki czasu i zegara! Prócz przepięknych planszy znajdziecie także w nim ćwiczenia i gry, które sprawią, że nauka zegara stanie się niepowtarzalną zabawą. 

KARTY PRZESTRZENNE. Ten pakiet to nasz hit! Ćwiczenia w nim zawarte mają za zadanie utrwalić u dzieci znaczenie pojęć: nad, obok, pod. Pakiet składa się z wielu zadań, do wykonania których można wykorzystać między innymi misia czy pudełko. Niezbędne elementy do wykonania poszczególnych zadań znajdziecie w pakiecie: można je wyciąć i zalaminować, by posłużyły na długi czas. Karty są przepięknie ilustrowane co stanowi wyjątkową zaletę pakietu.

ZWIERZĘTA NA LĄDZIE I W WODZIE. Idealny pakiet dla dzieci interesujących się zwierzętami – zarówno tymi na lądzie jak i w wodzie! Nasz nowy pakiet wprowadzi zarówno dzieci jak i dorosłych w fascynujący świat przyrody. Pakiet zawiera realne zdjęcia zwierząt wodnych oraz lądowych, ale także ciekawe propozycje zabaw. Znajdziecie w nim ciekawostki i zagadki, które z pewnością pozwolą dzieciom utrwalić wiedzę jak i spędzić atrakcyjnie czas!

To tylko niektóre propozycje naszych pakietów edukacyjnych. Bogatą ofertę znajdziecie na naszej stronie TUTAJ. Na pewno znajdziecie coś dla siebie i waszych maluchów!

Koniecznie wypróbujcie nasze propozycje! Pamiętajcie, że jeśli macie jakieś zdjęcia obrazujące wykorzystanie naszych pakietów – podzielcie się nimi! Chętnie zobaczymy jak pracujecie z naszymi pakietami. 

Tymczasem życzymy wam wszystkim…wesołych świąt!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Podobne artykuły

Motoryczny Box

Rozwój motoryki jest niezwykle ważny. Jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ) powinniśmy na co dzień organizować takie zabawy i ćwiczenia, które…

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *