Innowacyjna nauka pisania i czytania…ostatnie dni promocji.

innowacyjna nauka pisania i czytania - ostatnie dni promocji

Pisanie i czytanie to jedne z podstawowych umiejętności w życiu człowieka, których uczy się w dzieciństwie. Ich nauka wcale nie musi być monotonna, nudna, nie musi być niemiłym obowiązkiem.

Już od najmłodszych lat życia dziecka, możemy pokazać mu – jako rodzice, nauczyciele, opiekunowie (zobacz nasz kurs na opiekuna w żłobku TUTAJ) – że nauka pisania i czytania to tak naprawdę…świetna zabawa!

Wystarczy odrobina wyobraźni i odpowiednie podejście. W dzisiejszych czasach mamy ogromny wybór metod pracy z dziećmi, z których możemy korzystać. Jedną z nich, która stawia na samodzielność dziecka, jest, znana wielu osobom, metoda Marii Montessori.

NAUKA PISANIA I CZYTANIA INSPIROWANA MONTESSORI

Pedagogika Montessori kieruje się hasłem: “pozwól mi to zrobić samemu”. Jako dorośli, nie powinniśmy wyręczać dziecka w zadaniu, co do którego czuje ono, że z jego wykonaniem,  poradzi sobie samo.

To bardzo dobre podejście, które motywuje dzieci i wzmacnia poczucie ich własnej wartości. Dzięki metodzie Montessori wiemy, że nie trzeba czekać na jeden konkretny wiek, kiedy dziecko jest uczone różnych umiejętności, np pisania i czytania w przedszkolu.

Jeśli dziecko interesuje się literami – nie umniejszajmy jego zainteresowania, mówiąc: jeszcze przyjdzie czas na naukę.

To błąd. Jeśli obserwujemy zainteresowanie dziecka jakąś dziedziną – zainteresowanie literami może wystąpić już w wieku 3 lat – rozwijajmy je w nim. Będąc w tak zwanej fazie wrażliwej, dziecko szybko przyswaja informacje z danej dziedziny, a nauka jest dla niego dobrą zabawą, a nie przykrym obowiązkiem.

Podążając tym tropem, zespół Eduka Center stworzył autorski kurs: Innowacyjna nauka pisania i czytania metodą Montessori.

Jest to szkolenie o charakterze doskonalącym, które pokazuje wszystkim zainteresowanym: rodzicom, nauczycielom, pedagogom, opiekunom, studentom – w jaki sposób prowadzić naukę pisania i czytania już z najmłodszymi dziećmi.

Informacje przekazane w kursie sprawdzą się w pracy z dziećmi od 3 do 8 lat. Na pewno warto zastosować tą metodę, chcąc nauczyć dziecko pisać i czytać, gdyż wpływa ona pozytywnie na rozwój dzieci oraz jest zgodna z naturą dzieci – na całym świecie. Metoda ta jest najbardziej naturalna, co powoduje, że dziecko przyswaja naukę pisania i czytania w sposób bezstresowy i przyjemny.

Warto dodać, że nasz kurs prowadzony jest przez wieloletniego pedagoga i praktyka, a przede wszystkim mamę, która rozwiązania przedstawione w kursie, zastosowała podczas nauki pisania i czytania swojej córeczki. Przebieg całej nauki jak i jej efekty, przedstawione są w szkoleniu.

Dzięki metodzie przedstawionej w kursie, w sposób atrakcyjny i pełen zabawy nauczysz dziecko pisać i czytać, a jeśli twoje dziecko jest starsze, np ma 7-8 lat, i trudność sprawia mu przyswojenie umiejętności pisania i czytania – ten kurs również jest w stanie pomóc. Rozwiązania w nim ukazane z powodzeniem można zastosować u dzieci, które naukę owych umiejętności już rozpoczęły.

Oczywiście, po zakończeniu szkolenia, masz możliwość wygenerowania zaświadczenia na druku MEN, co może przydać się w twojej pracy z dziećmi. Jest możliwa także wysyłka wersji papierowej dla chętnych za dodatkową opłatą.

OSTATNIE DNI PROMOCJI KURSU OD EDUKA CENTER

Przez długi czas nasz kurs można było zakupić w cenie promocyjnej. Aktualna cena za kurs to jedyne 39 zł. Kurs można zakupić w cenie promocyjnej TUTAJ.

Ważna wiadomość jest taka, że już 16.10.2021 cena kursu zostanie zmieniona na cenę droższą.

Są to więc ostatnie dni promocji, z której warto skorzystać, jeśli interesujesz się metodą Montessori i planujesz poszerzyć swoją wiedzę na temat tego, jak skutecznie poprowadzić z dzieckiem naukę pisania i czytania.

To ostatnia okazja, by skorzystać z kursu w cenie dużo niższej!

Polecamy wszystkim zainteresowanym nasz autorski kurs. Stawiamy w nim głównie na praktyczne działania – jest więc ciekawie i pożytecznie! 😉

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Podobne artykuły

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *