Przedsprzedaż kursu na animatora zabaw dziecięcych

przedsprzedaż kursu na animatora zabaw dziecięcych

Ciągły rozwój i dokształcanie się jest bardzo ważne w każdej branży zawodowej. Wyjątkowo istotne wydaje się jednak w pracy z dziećmi! Zgłębianie nowych metod pracy, inspiracji, pomysłów na kreatywne zajęcia i pozytywne wspieranie rozwoju dzieci…to wszystko ma ogromne znaczenie w pracy nauczyciela czy opiekuna (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ).

Zespół Eduka Center to osoby związane z pedagogiką. Stworzyliśmy kurs on-line na opiekuna w żłobku, wiedząc, jak ciężko może być połączyć naukę z codzienną pracą czy zajęciami – na naszym kursie to TY decydujesz kiedy zdobywasz wiedzę!

Chcąc wspierać pracę opiekunów i pedagogów, stworzyliśmy także sklep Eduka Center. To w nim można znaleźć wiele ciekawych pakietów edukacyjnych czy kursów doskonalących – również w formie on-line.

Jedną z nowości jest…kurs na Animatora Zabaw dziecięcych!

ANIMATOR ZABAW DZIECIĘCYCH

Animator zabaw dziecięcych to zajęcie bardzo popularne w dzisiejszych czasach. Wiele osób decyduje się na usługi takiej osoby podczas różnego typu uroczystości, na których obecne są dzieci.

Taka osoba w sposób kreatywny potrafi zabawić dzieci i zapewnić im dobrą zabawę. Pomysły na niespotykane gry, uśmiech i radość – to powinno charakteryzować dobrego animatora!

Wiele osób korzystających z usług Eduka Center dopytywało o szkolenie na animatora, co dowodzi tylko, że zainteresowanie tego typu usługami jest bardzo duże. Słuchając próśb kursantów, stworzyliśmy więc jedyny w swoim rodzaju kurs!

Kurs jest w formie on-line, a dostęp do niego otrzymuje się na okres dożywotni. Oznacza to więc, że można do niego wracać w dowolnym momencie i odświeżać swoją wiedzę!

Kurs jest prowadzony przez doświadczonego specjalistę, animatorkę i edukatorkę, prowadzącą animacje i szkolenia z niej.

W szkoleniu znajduje się wiele inspiracji i pomysłów na zorganizowanie nietypowych zabaw, które dzieci pokochają. Co więcej: umieściliśmy w kursie wiele cennych porad, które z całą pewnością pomogą początkującemu animatorowi w stawianiu pierwszych kroków w kierunku prowadzenia animacji.

Kurs prowadzony przez profesjonalistę to jednak nie wszystko! Do kursu dodajemy wyjątkowe bony, a mianowicie:

  • scenariusze malowania buziek
  • laboratorium inspiracji
  • e-book Zabawy ruchowe
  • e-book Zabawy sensoryczne
  • e-book Zabawy plastyczne
  • e-book Zabawy kolorami
  • e-book Eksperymenty naukowe dla najmłodszych
  • Karty sportowych poleceń

To więc naprawdę wyjątkowa propozycja dla osób chcących zostać animatorem! Oczywiście po zakończeniu szkoleniu, można pobrać zaświadczenie na druku MEN do druku samodzielnego lub zamówić wersję papierową do paczkomatu.

Co ważne: obecnie trwa przedsprzedaż kursu na animatora! Trwa ona do końca miesiąca, czyli do dnia 31.10.2021! Tylko do tego dnia, jest możliwość zakupy szkolenia w cenie promocyjnej, czyli 99 zł.

Dostęp do szkolenia będzie możliwy od 01.11.2021 – wtedy uwolnią się wszystkie materiały. Warto skorzystać więc z ceny promocyjnej, która nigdy już nie będzie niższa! 

Kurs w cenie promocyjnej, można zamówić na naszej stronie TUTAJ

Warto poszerzać swoje możliwości i umiejętności…a przede wszystkim robić to, co się kocha!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Podobne artykuły

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *