Zapowiedź nowego kursu on-line…Animator zabaw dziecięcych!

zapowiedź nowego kursu on-line - animator zabaw dziecięcych

Wiele osób marzy o pracy z dziećmi. Na pewno różni się ona od innych – daje niesamowicie wiele radości, uśmiechu, wyzwala kreatywność i dobre emocje.

Pracować z dziećmi możemy jako nauczyciele w przedszkolu, opiekunowie w żłobku (zobacz nasz kurs kwalifikacyjny na opiekuna w żłobku TUTAJ), czy świadcząc swoje usługi jako niania.

Kurs na opiekunkę dziecięcą – czyli nianię – możecie znaleźć w naszej ofercie kursów doskonalących od Eduka Center – dokładnie TUTAJ. Połączony jest on z kursem pierwszej pomocy przedmedycznej, a więc na pewno poszerzy waszą wiedzę i umiejętności, jeśli chcecie zatrudnić się u osób prywatnych, oferując opiekę nad dziećmi w warunkach domowych.

Można także zająć się byciem animatorem zabaw dziecięcych. To świetne zajęcie nie tylko dla studentów czy uczniów, ale także osób kochających dziećmi, chcących podjąć się dodatkowego zatrudnienia. Będzie to również idealna propozycja dla pedagogów czy opiekunów.

Animator zabaw dziecięcych w obecnych czasach cieszy się dużą popularnością. Wiele osób korzysta z usług animatora, np podczas przyjęć urodzinowych (zarówno małych jak i dużych), komunii, wesel czy innych uroczystości, na których obecne są dzieci. Animator gwarantuje świetną zabawę, nieopisaną frajdę, zorganizowanie dzieciom czasu w kreatywny sposób.

Wiedząc jak cenne są usługi takiej osoby oraz jak wielkie jest zainteresowanie wykonywaniem tego typu zajęcia, zespół Eduka Center, postanowił zorganizować wyjątkowy kurs doskonalący w formie on-line właśnie na Animatora Zabaw dziecięcych!

ANIMATOR ZABAW DZIECIĘCYCH – ZAPOWIEDŹ KURSU

Już niedługo dostępny będzie najnowszy kurs od Eduka Center – Animator zabaw dziecięcych w formie on-line. O szczegółach i konkretnej dacie przedsprzedaży i startu kursu będziemy informować was na bieżąco.

Nie obawiajcie się tego, że kurs jest w formie on-line. Nie lubimy suchej teorii i zawsze stawiamy na praktykę – z kursu więc wyniesiecie bardzo, bardzo dużo!

Z kursu dowiecie się między innymi czym jest animacja i jakie otwiera możliwości. Cały moduł poświęciliśmy także planowaniu pracy, ponieważ ma to ogromne znaczenie. Poznanie animacyjny savoir vivre, dowiecie się nieco więcej o szukaniu inspiracji oraz o przygotowaniu się do działania.

Kolejne moduły poświęcone są części najbardziej interesującej dla przyszłych animatorów, czyli zabawom. Poznacie: zabawy ruchowe, zabawy statyczne, eksperymenty, eliksiry, a także dodatkowe atrakcje.

Inspiracji i propozycji zabaw będzie naprawdę wiele – dzięki temu kursowi macie szansę stać się najbardziej uwielbianym animatorem dziecięcym w waszej okolicy! 😉

Oczywiście, w kursie znajdziecie także wiele porad, na przykład:

  • jaki wybrać sprzęt?
  • co się może nie udać i jak temu zapobiec?
  • kiedy proponować zabawy podwórkowe na animacji?

Kurs Animator Zabaw dziecięcych to prawdziwa perełka i dobry pomysł na udoskonalenie swoich umiejętności i możliwości! 😉

Szczegóły kursu…już niebawem! Na pewno będziemy informować was na bieżąco, więc nie przegapicie startu przedsprzedaży!

PS warto spełniać swoje zawodowe marzenia. Kiedy jak nie teraz?

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Podobne artykuły

Eduka Center. Czym się zajmujemy?

Rozwój zawodowy w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie. I to cieszy: ludzie coraz częściej skupiają się na tym, by poszerzać swą wiedzę i zdobywać nowe umiejętności, które pozwolą im na bycie coraz lepszymi w swoim fachu.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *