Kreatywny opiekun – jedyny taki pakiet!

Kreatywność. Wiele o niej piszemy – zarówno na blogu jak i naszych mediach społecznościowych. To nic dziwnego, że jeśli mowa o zawodzie nauczyciela czy opiekuna (nasz kurs na opiekuna w żłobku znajdziesz TUTAJ) często mówi się o wyobraźni i wspomnianej kreatywności. 
My, instytucja kształcenia ustawicznego, Eduka Center, wiemy jak odpowiedzialna i ważna jest praca pedagogów. Chcemy robić wszystko, by wspierać was w waszych działaniach!
Pamiętamy także o rodzicach  – cieszy nas, że tak wiele matek i ojców korzysta z naszych pomocy do pracy z dziećmi czy kursów.


Zarówno dla pedagogów, niań jak i rodziców czy studentów przygotowaliśmy niezwykły pakiet. Nosi on nazwę…KREATYWNY OPIEKUN!
To atrakcyjna oferta, na którą warto się skusić, by wprowadzić na zajęcia z dziećmi magię, radość, uśmiech i frajdę! W tym pakiecie nie zabraknie oczywiście wspominanej wiele już razy KREATYWNOŚCI!
Pakiet Kreatywny Opiekun składa się z aż dziewięciu pomocy do pracy z dziećmi oraz aż 50 wideo! Znajdziecie go na naszej stronie, TUTAJ

Co konkretnie się w nim znajduje?

ZABAWY RUCHOWE

To stworzony autorsko przez nas e-book, w którym znajdziecie świetne propozycje zabaw ruchowym! Dzieciom należy zapewnić codzienną dawkę ruchu, która niezbędna jest do prawidłowego rozwoju; z tym e-bookiem zrobicie to w sposób atrakcyjny i przyjemny! Opisano w nim zarówno propozycje zajęć głównych jak i zajęć wyciszających. 

DIY ZRÓB TO SAM

Ten e-book to niesamowita kopalnia inspiracji! Znajdziecie w nim pomysły na niebanalne prace plastyczne, które dzieci pokochają! Idealny zwłaszcza na wiosnę i lato. Stempelki, składanie elementów, wyklejanki-rysowanki? W DIY ZRÓB TO SAM tego nie zabraknie!

GLOBALNE CZYTANIE

Metoda Globalnego Czytania? Na pewno każdy pedagog o niej słyszał! My stworzyliśmy specjalnie e-book, który  dotyczy właśnie tej metody – dla wszystkich, którzy chcieliby bliżej zgłębić owy temat. Z naszym poradnikiem dowiecie się także tego w jaki sposób tworzyć karty, które wykorzystuje się w pracy metodą Globalnego Czytania Glenna Domana.

PODĄŻAJ ZA DZIECKIEM – E-BOOK

To stworzony autorsko przez nas e-book, inspirowany metodą Marii Montessori, w którym opisujemy propozycje praktycznych ćwiczeń z zakresu przyswajania liter, cyfr, nauki kontynentów, map czy flag! Zdjęcia z domowej, prywatnej kolekcji dodatkowo uatrakcyjniają lekturę!

30 WIDEO INSPIRACJI

To prawdziwa gratka dla wszystkich pedagogów czy rodziców! W krótkich filmikach ukazujemy propozycję przeprowadzenia ciekawych zajęć z dziećmi! Znajdują się na nich propozycje zajęć ruchowych czy plastycznych  – zabawy warto przeprowadzić z dziećmi do lat 4. Na pewno skorzystacie z naszych propozycji; każdy znajdzie coś dla siebie!

ZABAWY SENSORYCZNE

To wyjątkowy e-book, który na pewno przyda się każdemu pedagogowi czy rodzicowi. Przygotowaliśmy w nim świetne, niepowtarzalne propozycje zabaw sensorycznych do przeprowadzenia z dziećmi. E-book został podzielony na części: propozycje mas sensorycznych oraz zabawy sensoryczne. Chcecie wykonać z dziećmi masę błotną lub masę balonową? Zajrzyjcie do naszego e-booka! Z niego dowiecie się także w jaki sposób bawić się w …zmysłorolki czy makaronowe włosy!

KURS MATEMATYKA MULTISENSORYCZNA ( z certyfikatem MEN)

Nasz kurs to idealna propozycja dla wszystkich opiekunów. Znajdziecie w nim nie tylko pełne, opisane scenariusze z pojęciami matematycznymi, ale także 10 nagrań wideo, które ułatwią wam wykonanie zajęć praktycznych z dziećmi! To prawdziwa kopalnia pomysłów – ciekawe zajęcia są na wyciągnięcie ręki! Po zakończeniu kursu jest możliwość wygenerowania certyfikatu uczestnictwa MEN.

10 WIERSZYKÓW DLA DZIECI + WIDEO

Rymowanki to coś co dzieci uwielbiają! Z tego też powodu stworzyliśmy 10 autorskich wierszyków, które odpowiednie są dla dzieci w wieku do 4 lat. Prócz rymowanki w nawiasach znajduje się opis ruchu – są to tak zwane pokazywanki, które dzieci podczas wierszyka będą naśladować, za opiekunem. Do pakietu dołączyliśmy także wideo, które ukazują w jaki sposób kierować ruchem opisanym w nawiasach!

ZABAWY KLAMERKOWE

To nietypowa propozycja edukacji poprzez zabawę; zadania klamerkowe! Pakiet idealny jest dla dzieci w wieku 2-5 lat. Pięknie ilustrowane karty wystarczy wydrukować (polecamy także, by je zalaminować) i przygotować sobie zestaw zwykłych klamerek. W pakiecie Zadań Klamerkowych odnajdziecie zadania z zakresu zdrowego jedzenia, rozpoznawania kolorów, odgadywania kształtów, rozpoznawania liter, zadania z zakresu nauki cyfr i przeliczania, zadania związane ze światem zwierząt. To świetny sposób, by spędzić kreatywnie czas z dziećmi, by połączyć  naukę z zabawą!

Pakiet Kreatywny Opiekun jest naprawdę wyjątkowy – stworzony specjalnie z myślą o was: pedagogach, rodzicach! Wierzymy, że nasze propozycje przeprowadzenia zabaw i zajęć z najmłodszymi spodobają się wam i zastosujecie je z waszymi maluchami.
Pamiętajcie, że my – Eduka Center – jesteśmy  tutaj dla was i dzięki wam! Wciąż się rozwijamy i wspieramy wasz rozwój! 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony z pomocami do pracy z dziećmi TUTAJ.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Podobne artykuły

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *