Opiekunka dziecięca – szczegóły kursu

Jakiś czas temu informowaliśmy was o naszych najnowszych planach. Chcemy organizować kursy, które pozwolą naszym klientom na spełnianie zawodowych marzeń, które sprawią, że praca z dziećmi będzie jeszcze bardziej radosna, satysfakcjonująca. Chcemy dawać profesjonalizm w naszych szkoleniach dlatego też staramy się rozwijać – bez ustanku.

Prócz kursu kwalifikacyjnego na opiekuna w żłobku, który znajdziecie TUTAJ, mamy także w ofercie wiele szkoleń w formie on-line, które mają charakter doskonalący. Całą naszą ofertę znajdziecie TUTAJ.

Dzięki szkoleniom doskonalącym, możecie czerpać wiedzę i inspiracje do przeprowadzenia ciekawych zajęć i ćwiczeń z dziećmi, które pozytywnie wpływają na ich rozwój. Nasze kursy doskonalące przeznaczone są dla każdego zainteresowanego. Zwłaszcza polecamy je opiekunom i nauczycielom, rodzicom, a także studentom pedagogiki.

Obecnie do naszej oferty wchodzi nowe szkolenie – kurs Opiekunki dziecięcej z pierwszą pomocą przedmedyczną. Zapraszamy was do poczytania o szczegółach naszego najnowszego kursu!

SZCZEGÓŁY KURSU OPIEKUNKA DZIECIĘCA Z PPP

Nasz kurs jest całkowicie w formie on-line, a dostęp do materiałów otrzymuje się na czas dożywotni. Zawsze więc można wracać do szkolenia, przypominając sobie wybrane kwestie czy tematy. Nie narzucamy terminu ukończenia kursu – można realizować go tak długo jak tylko ma się ochotę. 

Kurs ma na celu poszerzyć wiedzę i możliwości osób, które chcą podjąć zatrudnienie jako niania u prawnych opiekunów dziecka. 

Na kursie zostaną poruszone ważne kwestie z punktu widzenia zatrudnienia jako opiekunka dziecięca. Przede wszystkim opowiemy wam o rozwoju dziecka w okresie wczesnego dzieciństwa. Dowiecie się jakie są aspekty rozwoju dziecka, źródła szans i zagrożeń dla rozwoju oraz mechanizmy rozwoju dziecka.

Poszerzycie swoją wiedzę na temat stymulowania rozwoju dziecka czyli z pielęgnacji i opieki. Dowiecie się jak prawidłowo rozpoznawać potrzeby dziecka, a także jak zapewnić odpowiednią opiekę dziecku prawidłowo rozwijającemu się i temu z nieprawidłowościami rozwojowymi.

W kursie zostanie poruszony także temat zabawy i jej znaczenia w życiu dziecka. Zabawa to naturalna potrzeba malucha, którą należy zaspokoić. Ma to wpływ na prawidłowy rozwój dziecka, a także jest świetną formą nauki nowych umiejętności.

W kursie zostały też umieszczone wideo inspiracje, które przedstawiają kreatywne propozycje prostych ćwiczeń i zabaw. Z łatwością można przeprowadzić je w warunkach domowych! Prócz wideo inspiracji, do kursu zostanie dołączony zestaw e-booków i pomocy dydaktycznych, które na pewno umilą dziecku czas wolny w sposób ciekawy i niebanalny! 🙂

W pracy niani ma się do czynienia również z sytuacjami niełatwymi. Na przykład, trzeba wiedzieć jak odpowiednio radzić sobie z trudnymi zachowaniami dzieci. Omówimy w kursie co robić w przypadku gdy: dziecko nie chce się dzielić zabawkami, dziecko rzuca się na podłogę, płacze przy rozstaniu. Opowiemy również o właściwej komunikacji z dziećmi.

Strona prawna zawodu opiekunki dziecięcej również jest ważna: chcemy, byście na kursie zdobyli podstawową wiedzę dotyczącą: najlepszej umowy dla niani, obowiązków rodzica wobec niani, kwestii ubezpieczeń społecznych ZUS.

Bonusem jest wideo: 10 kroków do samodzielności dziecka. 

PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA

Na kursie Opiekunki dziecięcej zdobędziesz także umiejętność udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, która w pracy z dziećmi jest niezbędna. Lekcje z pierwszej pomocy prowadzone są przez doświadczonego ratownika medycznego. Otrzymasz możliwość wygenerowania osobnego zaświadczenia z pierwszej pomocy przedmedycznej – a więc naprawdę warto!

Przedsprzedaż kursu rusza już 27.08 – wtedy będzie możliwość zakupu szkolenia w znacznie niższej cenie. Premiera przewidziana jest na wrzesień, ale już od 27.08 można dokonać zamówienia w przedsprzedaży.

Szkolenie będzie dostępne na naszej stronie z kursami TUTAJ. Będziemy również informować na bieżąco na naszych mediach społecznościowych.

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Podobne artykuły

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *