Przegląd kursów Eduka Center cz.I

Nowy rok to idealny czas na poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności. Samospełnienie to piękne uczucie, które powinien odczuć każdy z nas.
Nasz zespół Eduka Center składa się z ludzi z pasją. Pragniemy zarazić was miłością do rozwijania się, do zwiększania własnych umiejętności, chcemy byście byli zadowoleni korzystając z naszych usług.
Dlatego też wciąż staramy się tworzyć nowości. To, w czym się specjalizujemy to kursy online. Udało nam się stworzyć kilka profesjonalnych kursów, z których możecie skorzystać w każdej chwili.


Chcieliśmy, by każdy mógł z naszych szkoleń skorzystać. A więc jeśli jesteś rodzicem, nauczycielem, opiekunem czy studentem – możesz skorzystać z naszych propozycji.
Obecnie na naszej stronie o, TUTAJ, znajdziecie 8 świetnych propozycji kursów doskonalących w formie on-line. 

Forma on-line…co to oznacza? Otóż to, że szkolenie odbywa się w wygodnej formie, dzięki której możecie uczyć się gdzie i kiedy chcecie. Materiały z kursów dostępne są na koncie kursanta dożywotnio…a to oznacza, że w każdej chwili możecie wrócić do interesującej was treści.

W pierwszej części naszego artykułu przedstawimy 4 kursy doskonalące, z których możecie skorzystać w dowolnym momencie.

NAUKA PISANIA I CZYTANIA

Kurs nauki pisania i czytania znajdziecie TUTAJ. Jest to szkolenie inspirowane metodą Montessori, które sprawi, że nauka pisania i czytania będzie dla dziecka świetną zabawą, do której będzie chciało wciąż wracać i wracać. Tą metodą uczony był właściciel Facebooka i Amazon, a także książe Harry i inny, którzy osiągnęli wspaniałe sukcesy w dorosłym życiu.
Kurs prowadzony jest przez 14 letniego praktyka i pedagoga. W szkoleniu ukazywane są praktyczne przykłady i rozwiązania. Nauka pisania i czytania metodą Montessori to najbardziej naturalna metoda, w której dziecko wiedzę i umiejętności przyswaja z przyjemnością i bez stresu.
Chcesz nauczyć dziecko czytać i pisać? Zacznij od naszego kursu!

KREATYWNA MATEMATYKA

Kreatywna matematyka to nic innego jak matematyka multisensoryczna. Jest to idealny pakiet dla każdego opiekuna i pedagoga, ale sprawdzi się także u rodziców. W kursie znajdują się pełne, dokładnie opisane scenariusze zajęć z pojęciami matematycznymi idealnymi dla dzieci w wieku do lat 3, a także 10 nagrań video, które ułatwią zorganizowanie takich ćwiczeń. To prawdziwa kopalnia inspiracji na zabawę matematyką! Kurs kreatywnej matematyki znajdziecie TUTAJ.

KURS NAUKA LICZB INSPIROWANY MONTESSORI

Kurs nauki liczb inspirowany Montessori znajduje się TUTAJ. To świetna propozycja dla wszystkich, którzy pragną nauczyć dziecko cyfr i liczenia w sposób naturalny, bezstresowy, pełen przyjemności. Kurs również prowadzony jest przez 14 letniego praktyka i pedagoga, a ukazane są w nim praktyczne przykłady i rozwiązania. Nauka liczenia nigdy nie była łatwiejsza i atrakcyjniejsza! 

KURS BAJKOTERAPIA

Kurs bajkoterapii znajdziecie TUTAJ. Bajkoterapia jest stosunkowo nową metodą terapeutyczną. Dzięki niej, posługując się bajkami terapeutycznymi, jesteśmy w stanie zmniejszyć bądź całkowicie zniwelować lęki dziecięce, pojawiające się w różnym wieku u dzieci. Zapraszamy na nasz kurs bajkoterapii, z którego dowiecie się więcej o tej metodzie, poznacie przykłady i rodzaje bajek terapeutycznych, dowiecie się jak tworzyć własne bajki terapeutyczne – o czym pamiętać, od czego zacząć. 

Warto pamiętać, że po zakończeniu szkolenia wystawiamy certyfikat MEN – jesteśmy placówką kształcenia ustawicznego. Warto skorzystać z naszych kursów – dostęp jest dożywotni!
Inwestycja w swoją wiedzę i umiejętności to jedna z lepszych inwestycji – warto o tym pamiętać!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Podobne artykuły

Eduka Center. Czym się zajmujemy?

Rozwój zawodowy w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie. I to cieszy: ludzie coraz częściej skupiają się na tym, by poszerzać swą wiedzę i zdobywać nowe umiejętności, które pozwolą im na bycie coraz lepszymi w swoim fachu.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *