Przegląd kursów Eduka Center cz. II

Poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności sprawia, że rozwijamy się w danej dziedzinie. Rozwój osobisty prowadzi do samospełnienia, które wiąże się z pozytywnymi emocjami, pozwala być dumnym z siebie, szczęśliwym, zadowolonym. Co więcej, ułatwia także pracę zawodową czy zajęcia, które wykonujemy na co dzień.
Nasz zespół Eduka Center stawia na pasję, na praktykę, na umiejętności! Chcemy, by nasi odbiorcy – rodzice, nauczyciele, opiekunowie (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ), z radością i motywacją korzystali z naszych materiałów, by inspirowali się treściami, które staramy się tworzyć bez ustanku.


Dlatego też na naszej stronie co jakiś czas pojawiają się nowe pomoce do pracy z dziećmi czy właśnie kursy online, dzięki którym możliwe jest doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności.
To na kursach dziś chcielibyśmy się skupić.
Obecnie na naszej stronie o, TUTAJ, znajdziecie kilka świetnych propozycji kursów doskonalących w formie on-line. 

Forma on-line…co to oznacza? Otóż to, że szkolenie odbywa się w wygodnej formie, dzięki której możecie uczyć się gdzie i kiedy chcecie. Materiały z kursów dostępne są na koncie kursanta dożywotnio…a to oznacza, że w każdej chwili możecie wrócić do interesującej was treści.

W poprzednim artykule opisywaliśmy 4 kursy doskonalące, a były to: kurs nauki pisania i czytania, kreatywna matematyka, kurs świat liczb inspirowany Montessori, bajkoterapia.

W dzisiejszym artykule chcemy bliżej zapoznać was z pozostałymi szkoleniami.

SENSORAKI

Kurs Sensoraki znajdziecie TUTAJ. Warto zapisać się na kurs SENSORAKI, by przekonać się jak ogromne znaczenie w rozwoju dziecka ma integracja sensoryczna! Zdobywając wiedzę na naszym kursie, z łatwością rozpoznacie problemy z jakimi zmaga się dziecko i z powodzeniem będziecie mogli zareagować – w miarę szybko.
Kurs składa się z praktycznych rozwiązań – aż w 90%. To właśnie coś, co wyróżnia go spośród innych, tego typu, na rynku. Autorka kursu jest pedagogiem specjalnym, zajmuje się także psychomotoryką, terapią ręki, terapią z zakresu integracji sensorycznej czy terapią EEG-Biofeedback. 

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Kurs na asystenta nauczyciela przedszkola został stworzony w odpowiedzi na liczne zapytania naszych klientów. Jest to stanowisko, które cieszy się dużym zainteresowaniem. By podjąć pracę na stanowisku asystenta, czyli inaczej pomocy nauczyciela, nie są wymagane specjalne kursy. Nasz kurs to kurs doskonalący, a na tego typu szkolenia pracodawcy coraz częściej zwracają uwagę w CV. Ponadto, wiele z osób podejmujących szkolenie, pragnie poszerzyć swoją wiedzę przed rozpoczęciem pracy w przedszkolu. Na kursie znajdziecie wiele propozycji ćwiczeń, zabaw, gotowe scenariusze czy MP4. Kurs znajdziecie TUTAJ.

MOTORYCZNI GENIUSZE. TERAPIA RĘKI I GRAFOMOTORYKA

Kurs Motoryczni Geniusze znajdziecie TUTAJ. Kurs Motoryczni Geniusze. Terapia ręki i grafomotoryka to profesjonalne szkolenie, które daje wielkie możliwości w pracy z dziećmi. Na naszym kursie zdobędziecie wiedzę z zakresu diagnozy i terapii ręki oraz grafomotoryki. Wiele przykładów praktycznych, propozycje ćwiczeń i gotowe – autorskie scenariusze to coś, co wyróżnia nasz kurs spośród innych tego typu na rynku!
Autorką kursu jest pedagogiem specjalnym, zajmuje się również licznymi rodzajami terapii. Kurs jest kopalnią wiedzy i inspiracji, dzięki niemu na pewno przeprowadzicie z dziećmi ciekawe zajęcia, ćwiczenia, zabawy rozwijające motorykę i grafomotorykę.

Warto pamiętać, że po zakończeniu szkolenia wystawiamy certyfikat MEN – jesteśmy placówką kształcenia ustawicznego. Oferta naszych kursów jest atrakcyjna – nie tylko ze względu na praktyczne rozwiązania i ogrom wiedzy, ale także dlatego, że dostęp do kursu otrzymuje się na okres DOŻYWOTNI.
Inwestycja w swoją wiedzę i umiejętności to jedna z lepszych inwestycji – pamiętajcie o tym, w tym nowym roku!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Podobne artykuły

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *