Terapia ręki z Eduka Center

Opisywaliśmy już jak ważna jest motoryka mała i stosowanie ćwiczeń, które ją rozwijają. Każdy rodzic jak i pedagog (zobacz nasz kurs na opiekuna TUTAJ) wie, jak bardzo precyzyjna praca rączek przydaje się w późniejszych latach szkolnych.
Motoryka jak i grafomotoryka mają ogromne znaczenie. Na naszej stronie z pomocami do pracy z dziećmi stworzyliśmy nowy, książeczkowy pakiet Ręka Pracuje. Znajdziecie go TUTAJ.
Wiemy jednak jak duże znaczenie mają różne ćwiczenia oraz jak ważna jest umiejętność rozpoznawania ewentualnych problemów – w miarę wcześniej. Dlatego też, jako zespół Eduka Center, stworzyliśmy nowy, pełen inspiracji, wiedzy i gotowych pomysłów kurs – MOTORYCZNI GENIUSZE. TERAPIA RĘKI I GRAFOMOTORYKA.

DLA KOGO?

Kurs skierowany jest tak naprawdę dla każdej osoby zainteresowanej terapią ręki i grafomotoryką. Oczywiście duże znaczenie może mieć w pracy pedagogów i opiekunów; dzięki niemu, osoby pracujące z dziećmi poszerzą swoją wiedzę oraz będą mieć możliwość zastosowania nowych ćwiczeń czy scenariuszy zajęć związanych z terapią ręki. Co więcej, jako placówka kształcenia ustawicznego, wystawiamy zaświadczenia MEN co może mieć ogromne znaczenie w pracy pedagogicznej.
Kurs jest idealny również dla studentów kierunków pedagogicznych czy rodziców, którzy chcą świadomie pracować z dzieckiem w domu, rozwijając jego możliwości grafomotoryczne. 

CO ZNAJDUJE SIĘ W KURSIE?

Kurs przede wszystkim jest bardzo profesjonalny. Został stworzony przez mgr Martę Siłakowską-Zioune, która z wykształcenia jest pedagogiem specjalnym. Zajmuje się ona terapią z zakresu integracji sensorycznej, terapią ręki, terapią EEG Biofeedback. Lubi pracować na zasobach – nie deficytach.
Kurs jest w formie on-line, a to oznacza, że dostęp do materiałów otrzymuje się na okres dożywotni. Wyróżnia nas przede wszystkim praktyka – na kursie znajduje się wiele autorskich, gotowych scenariuszy i propozycji ćwiczeń. Kurs składa się w 90% z praktyki, która jest najważniejsza!

Z naszym kursem bez stresu, w sposób przyjemny i kreatywny, uczynisz z dziecka motorycznego geniusza. To niezwykle ważne, by pomóc dziecku rozwijać precyzyjne ruchy rąk i palców.
Przede wszystkim zaletą jest to, że do materiałów można wracać kiedy się chce, a nauka prowadzona jest w indywidualnym tempie. Ucz się gdzie chcesz, kiedy chcesz, ile chcesz – wystarczy dostęp do internetu!

Tematyka z kursu dostępna jest na stronie kursu TUTAJ. Obecnie trwa przedsprzedaż – teraz aż o 85% taniej!

PS dbamy o naszych klientów dlatego zapisując się na kurs otrzymasz dwa bonusy GRATIS. Jest to nasz nowy pakiet książeczkowy Rączka Pracuje oraz pakiet grafomotoryczny – Wszystko dla małej rączki.

Naprawdę warto! Motoryczni geniusze – to brzmi naprawdę dobrze!

Nie widziałeś jeszcze naszego konta na facebook Instagram? Zobacz koniecznie teraz!

Podobne artykuły

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *